Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 czy to grzech zgorszenia? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sty 01, 2014 13:52
Posty: 95
Post czy to grzech zgorszenia?
Chodzi mi mianowicie o takie sytuacje. Nie bede wchodzic w szczegoly techniczne bo to niestosowne. Ale czy grzechem jest i jak to nazwac jesli:
podczas karmienia prawie dwuletniego dziecka piersia popelnilam grzech nieczystosci ze soba (masturbacja).(dziecko wtedy zasypialo ) Wiem, ze masturbacja jest grzechem, ale czy o tych okolicznosciach nalezy wspomniec?
i drugie pytanie, rozumiem ze wspolzycie z mezem w jednym lozku, w ktorym tez spi poltoraroczne dziecko , chyba nie jest grzechem - gdy dziecko spi . Ale raz czy dwa zdarzylo sie, ze dziecko sie akurat delikatnie przebudzilo, wiec dalalm mu piers - uspokaja sie przy tym i zasypia, ale jednoczesnie wspolzycie trwalo w czasie tego karmienia piersia. Czy z tej syt tez powinnam sie wyspowiadac? Jako grzech zgorszenia? Dodam, ze wydaje mi sie ze poltoraroczne czy dwuletnie dziecko w nocy w ciemnym pokoju nie bardzo spbie chyba zdaje sprawe co sie dzialo w okol... :( Juz wariuje od tych problemow i okolicznosci.... Mam nadzieje, ze to ze zadalam takie pytanie na forum to nie jest grzech? Nie zrobilam tego zeby kogos zgorszyc tylko nie umiem sobie poradzic z tymi sytuacjami.


N sty 22, 2017 12:04
Zobacz profil
Post Re: czy to grzech zgorszenia?
W kwestiach tego, czy coś jest grzechem, zapraszamy do rozmowy ze spowiednikiem. Lepsza to metoda niż roztrząsanie takich kwestii na forum z nieznanymi ludźmi.


N sty 22, 2017 12:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL