Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Wizyta u księdza egzorcysty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
KrzysztofS napisał(a):
Jaksy napisał(a):
Ten cytat mnie poraził. Jutro zadzwonię i skontaktuję się z najbliższym księdzem egzorcystą. Może przez to, że kiedyś już była interwencja, potraktuje mnie poważnie. Wystarczyłoby wspólne pomodlenie się, bo wierze, że modlitwa księdza egzorcysty ma dużą moc, skoro poprzedni wypędził to coś właśnie modlitwą.

Modlitwa egzorcysty w istocie jest wyjątkowa. Byle kto egzorcystą nie zostaje.


Raczej nie - zamieniłbym wizytę egzorcysty na psychiatrę.


Cz lis 23, 2017 21:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Do terapeuty chciałabym się udać, ale też chcę zamknąć ten etap również w sferze duchowej.


Cz lis 23, 2017 21:27
Zobacz profil
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Osiris napisał(a):
KrzysztofS napisał(a):
Jaksy napisał(a):
Ten cytat mnie poraził. Jutro zadzwonię i skontaktuję się z najbliższym księdzem egzorcystą. Może przez to, że kiedyś już była interwencja, potraktuje mnie poważnie. Wystarczyłoby wspólne pomodlenie się, bo wierze, że modlitwa księdza egzorcysty ma dużą moc, skoro poprzedni wypędził to coś właśnie modlitwą.

Modlitwa egzorcysty w istocie jest wyjątkowa. Byle kto egzorcystą nie zostaje.


Raczej nie - zamieniłbym wizytę egzorcysty na psychiatrę.

Ale wiesz o tym, że psychiatrzy odsyłają opętanych do egzorcystów?


Cz lis 23, 2017 21:28

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Ale wiesz o tym, że psychiatrzy odsyłają opętanych do egzorcystów?


W którym kraju? w Polsce? to w takim razie ci psychiatrzy sami powinni udać się na leczenie.


Cz lis 23, 2017 21:35
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Schizofrenia bezobjawowa?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz lis 23, 2017 21:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Pragnę zauważyć, że na kontroli u psychologa już jakiś czas temu byłam i zalecił mi wizytę u egzorcysty, jeżeli czuję, że tego właśnie potrzebuję, bo nie cierpię na pewno na schizofrenię, prędzej mam skłonności do nerwicy. Dodatkowo wspominałam, że od 2 lat waham się na wizytą u egzorcysty, więc nie jest to sytuacja, że nie widzę problemu sama ze sobą i próbuję zrzucić winę na "siły nieczyste"...


Cz lis 23, 2017 21:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Pragnę zauważyć, że na kontroli u psychologa już jakiś czas temu byłam i zalecił mi wizytę u egzorcysty, jeżeli czuję, że tego właśnie potrzebuję, bo nie cierpię na pewno na schizofrenię, prędzej mam skłonności do nerwicy. Dodatkowo wspominałam, że od 2 lat waham się na wizytą u egzorcysty, więc nie jest to sytuacja, że nie widzę problemu sama ze sobą i próbuję zrzucić winę na "siły nieczyste"...


No cóż, jeśli bardzo wierzysz, że to może pomóc to może powinnaś to zrobić. Wiara podobno czyni cuda...


Cz lis 23, 2017 21:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Osiris napisał(a):
Jaksy napisał(a):
Pragnę zauważyć, że na kontroli u psychologa już jakiś czas temu byłam i zalecił mi wizytę u egzorcysty, jeżeli czuję, że tego właśnie potrzebuję, bo nie cierpię na pewno na schizofrenię, prędzej mam skłonności do nerwicy. Dodatkowo wspominałam, że od 2 lat waham się na wizytą u egzorcysty, więc nie jest to sytuacja, że nie widzę problemu sama ze sobą i próbuję zrzucić winę na "siły nieczyste"...


No cóż, jeśli bardzo wierzysz, że to może pomóc to może powinnaś to zrobić. Wiara podobno czyni cuda...


Widzę, że powątpiewasz. Myślę, że też bym nie do końca wierzyła, gdybym na własne oczy nie widziała "tego złego". Tyle.


Cz lis 23, 2017 21:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Widzę, że powątpiewasz. Myślę, że też bym nie do końca wierzyła, gdybym na własne oczy nie widziała "tego złego". Tyle.


To walczący ateista. Zignoruj go proszę. Z taką osobą rozmowa na temat duchowości, demonologii czy spraw ostatecznych żadnego sensu nie ma.


Cz lis 23, 2017 23:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
KrzysztofS napisał(a):
Jaksy napisał(a):
Widzę, że powątpiewasz. Myślę, że też bym nie do końca wierzyła, gdybym na własne oczy nie widziała "tego złego". Tyle.


To walczący ateista. Zignoruj go proszę. Z taką osobą rozmowa na temat duchowości, demonologii czy spraw ostatecznych żadnego sensu nie ma.


Hahaha:) Dlaczego nie ma sensu? Uważasz, że jeśli ktoś jest niewierzący to nie może się wypowiadać na taki temat? Głos rozsądku zawsze się przyda...


Pt lis 24, 2017 0:05
Zobacz profil
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Twój głos nie jest głosem rozsądku, tylko głosem wojującego bezbożnictwa, czyli ideologii...
Osiris napisał(a):
Hahaha

...w dodatku głosem głupawym.


Pt lis 24, 2017 3:50

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Dziękuje ci za pomoc :) Jak coś będzie wiadomo to napiszę, jeśli chciałbyś wiedzieć.


Chciałbym :)

Osiris napisał(a):
KrzysztofS napisał(a):
Hahaha:) Dlaczego nie ma sensu? Uważasz, że jeśli ktoś jest niewierzący to nie może się wypowiadać na taki temat? Głos rozsądku zawsze się przyda...


Móc to każdy może cokolwiek. Uważam zaś, że skrajny redukcjonizm ciężko traktować jako głos rozsądku czy jako pozycję z jaką w ogóle można wchodzić w polemikę.


Pt lis 24, 2017 7:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
ErgoProxy napisał(a):
Twój głos nie jest głosem rozsądku, tylko głosem wojującego bezbożnictwa, czyli ideologii...
Osiris napisał(a):
Hahaha

...w dodatku głosem głupawym.


Bezbożnictwo wojującą ideologią...jeśli stwierdzę, że egzorcyści to tacy szamani plemienni z afrykańskich plemion to nie będzie to nadużycie. Z tym, że oczywiście szamanów wielce uczeni katoliccy apologeci odrzucą jako bajki natomiast egzorcysta naprawdę z szatanem walczy :D


Pt lis 24, 2017 9:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
KrzysztofS napisał(a):
Jaksy napisał(a):
Dziękuje ci za pomoc :) Jak coś będzie wiadomo to napiszę, jeśli chciałbyś wiedzieć.


Chciałbym :)

Osiris napisał(a):
KrzysztofS napisał(a):
Hahaha:) Dlaczego nie ma sensu? Uważasz, że jeśli ktoś jest niewierzący to nie może się wypowiadać na taki temat? Głos rozsądku zawsze się przyda...


Móc to każdy może cokolwiek. Uważam zaś, że skrajny redukcjonizm ciężko traktować jako głos rozsądku czy jako pozycję z jaką w ogóle można wchodzić w polemikę.


Uważasz, że brak wiary w duchy to skrajny redukcjonizm? Żarty jakieś...na czym według Ciebie polega polemika? Bo jeśli wszyscy się zgadzacie to raczej polemika to nie jest...


Pt lis 24, 2017 9:05
Zobacz profil
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Osiris napisał(a):
jeśli stwierdzę, że egzorcyści to tacy szamani plemienni z afrykańskich plemion

...to prawdopodobnie dostanesz Regulaminem przez łeb. Ja po tobie płakał nie będę. Aczkolwiek mógłbyś się bronić, że ty w te czary afrykańskie wierzysz na serio i wypowiadasz tylko pogląd zgodny z twoją wiarą. No więc, jak jest: wierzysz w czary?


Pt lis 24, 2017 9:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL