Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 22:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 In Vitro - szansa czy zagrożenie? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dartox - więc dlaczego Kościół miałby się sprzeciwiać? Jeśli nie dlatego, że ten czyn sprzeciwia się przykazaniom (= jest grzechem)? Dla czystej żywej fanaberii i z chęci zadania cierpienia bezpłodnym kobietom/małżeństwom?

A życie zawsze jest darem Boga - zgadza się. I Bóg może wykorzystać nawet zły czyn do stworzenia dobra. Co nie zmienia faktu, że dany czyn jest zły.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn mar 08, 2004 15:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 05, 2004 7:36
Posty: 13
Post 
Nie analizowalam slowa "sprzeciw" w stanowisku Kościoła. Uznałam, że sprzeciw to nie znaczy grzech i nie miałam co do tego wątpliwości. Uważam, że jeśli Bóg chciałby mnie postawić przed wyborem, to pokazałby mi oto dobro a oto zło: wybieraj. Pokazał oto dobro. Więc je wybrałam, a teraz okazuje się, że może mogłam jakoś się dowiedzieć itd. Nie chcę gdybać. Na tamtą chwilę byłam pewna, że robię dobrze! Szczerze pisząc cieszę się, że Bóg nie postawił mnie przed takim wyborem bo nie miałabym tego co mam. Dziękuję mu za to, że nie kazał mi wybierać i obdarzył mnie dzieckiem. Moja wdzięczność jest tym większa jak widzę jak inne kobiety próbują in vitro .... i nic nie wychodzi. Co do adopcji to myślałam przez pewein czas o tym, ale wiem, że nie potrafiłabym tak kochać adoptowanego dziecka tak jak bym chciała. Wiem to napewno! Dlatego moja wdzięczność jest tak wielka!!!


Wt mar 09, 2004 9:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL