Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Wizyta Richarda Cohena w Polsce 
Autor Wiadomość
Post Wizyta Richarda Cohena w Polsce
Do Polski przybył Richard Cohen, były homoseksualista, autor książki "Wyjść na prostą. Rozumienie i uzdrowienie homoseksualizmu". Ważna jest to wizyta. Jest on bowiem świadkiem, który głosi możliwość wyjścia z homoseksualizmu. Jak przeglądałem polskie strony dotyczące tej wizyty, to widziałem przede wszystkim obojętność i wrogość wobec niej. Ta wrogość z jednej strony jest wywołąna przez to, że został on zaproszony do Sejmu przez posłankę LPR. Z drugiej strony ta wrogość jest związana z tym, że Cohen odważyłsię lansować inną wizję homoseksualizmu od "obowiązującej". Chciałbym, abyście jakoś skomentowali ten fakt.


Pt mar 19, 2004 22:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post Re: Wizyta Richarda Cohena w Polsce
Pablo_Tychy napisał(a):
Z drugiej strony ta wrogość jest związana z tym, że Cohen odważyłsię lansować inną wizję homoseksualizmu od "obowiązującej". Chciałbym, abyście jakoś skomentowali ten fakt.


Sam homoseksusalizm jest grzechem i tyle..
A jaką inną wizje homoseksualizmu lansuje ta Pani..
Bo bardzo nie wiem nd czym bym miał dalej dyskutowac..?
Pozdrówka


So mar 20, 2004 7:20
Zobacz profil
Post W odpowiedzi
Słowo "obowiązujący" napisałem w cudzysłowiu. Chodzi o to, że Cohen reprezentuje pogląd, że homoseksualizm nie jest wrodzony i że można z tego wyjść.


N mar 21, 2004 18:03
Post 
re godunow

Male sprostowanie

Nie tyle homoseksualizm jest grzechem (bo mozna byc homoseksualista i nie grzeszyc), co CZYNY (sex) homoseksualne sa grzeszne.

pozdrowka


N mar 21, 2004 18:07
Post Racja
Racja, same skłonności nie są grzechem, jedynie czyny nimi są. Aczkolwiek skłonności te są poważnym nieuporządkowaniem.


N mar 21, 2004 18:11

Dołączył(a): Wt mar 09, 2004 21:33
Posty: 732
Post 
słuchałem w Radiu "Maryja" relacji z odczytu Cohena. Bardzo rozsądny gościu i pełen dowcipu.

Oprócz stereotypu politycznej poprawności przełamuje on takze inny, religijny stereotyp: homoseksualisty - zepsutego do cna grzesznika.

Nawoływał do okazywania szczegolnej miłości osobom dotkniętym homoseksualizmem, co dla wielu chrześcijan moze być odkryciem.


N mar 21, 2004 21:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Belizariusz napisał(a):
re godunow

Male sprostowanie

Nie tyle homoseksualizm jest grzechem (bo mozna byc homoseksualista i nie grzeszyc), co CZYNY (sex) homoseksualne sa grzeszne.

pozdrowka

Faktycznie masz racje
Pozdróka


N mar 21, 2004 23:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL