Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 19:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
 JESTES DUMNA ZE SWOJEGO DZIEWICTWA 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 12, 2006 21:05
Posty: 11
Post JESTES DUMNA ZE SWOJEGO DZIEWICTWA
W dzisiejszych czasach trudno byc dumnym z tego ze jest sie dziewica/prawiczkiem pojawiaja sie smiechy, ze jest sie gorszym..to jest tylko takie na pokaz..ZADAJCIE PYTANIE kazdemu facetowi w waszej okolicy z kim bys wolal sie ozenic z dziewica czy z dziewczyna ktora ma to juz za soba..Jak myslicie ktory material na żone jest lepszy według mężczyzny??
Prosze piszcie tutaj o swojej cnocie i o tym jak sie z tym czujecie.


Pt lis 17, 2006 17:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post Re: JESTES DUMNA ZE SWOJEGO DZIEWICTWA
wsL napisał(a):
ZADAJCIE PYTANIE kazdemu facetowi w waszej okolicy z kim bys wolal sie ozenic z dziewica czy z dziewczyna ktora ma to juz za soba.
Dla mnie tylko chorzy zboczeńcy mogą się napalać na dziewice.
Ja tam nigdy nie chciałem wywoływać bólu i krwawienia u kobiety którą kocham.
wsL napisał(a):
Jak myslicie ktory material na żone jest lepszy według mężczyzny??
Miła, spokojna, wesoła, inteligentna - oto niektóre cechy dobrej żony. Dziewictwo w niczym ich nie zastąpi.

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Pt lis 17, 2006 18:49
Zobacz profil
Post 
Hmm...
Cytuj:
ZADAJCIE PYTANIE kazdemu facetowi w waszej okolicy z kim bys wolal sie ozenic z dziewica czy z dziewczyna ktora ma to juz za soba..


Ja mysle, że już samo postawienie takiego pytania świadczy o pewnej niedojrzalości...czyli jedynym kryterium wyboru ma być błona ?
Czy tu jest Arabia Saudyjska?

Jesli dziewczyna zbłądziła i wyspowiadała się z tego, to jakiś facio jeszcze śmie ją osądzać?

Zgadzam się z filippiarzem, że
Cytuj:
Miła, spokojna, wesoła, inteligentna - oto niektóre cechy dobrej żony. Dziewictwo w niczym ich nie zastąpi.


Cytuj:
Prosze piszcie tutaj o swojej cnocie i o tym jak sie z tym czujecie.


Hmm...Uważam, że forum internetowe to nie miejsce na takie zwierzenia, ciekawe czy w pracy zapytałbyś/zapytałabyś koleżanek o ich cnotę...

O jakichś problemach, kompleksach na punkcie cnoty mozna porozmawiac ze spowiednikiem bądź psychologiem katolickim...


Pt lis 17, 2006 19:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
Teresse zgadzam się z Tobą w stu procentach.

Co kogo obchodzi moja cnota?

Albo jej brak :D

_________________
Nie mam nic, co bym mogła Tobie dać,
Nie mam sił by przed Tobą, Panie stać...


Pt lis 17, 2006 19:15
Zobacz profil
Post 
Jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła

Cytuj:
W dzisiejszych czasach trudno byc dumnym z tego ze jest sie dziewica/prawiczkiem pojawiaja sie smiechy, ze jest sie gorszym..


Przecież nikt nie ma wypisane na czole, że jest dziewicą czy prawiczkiem...
Nie trzeba o tym nikomu mówić jesli nie chcemy...
Jesli wiesz, że pewne osoby kpią z tego tematu to nie zadawaj się z nimi...
Nie trzeba chodzic na imprezy czy do knajpy, w ktorych wiadomo, że jedynym tematem rozmów będzie seks...

Nie wiem ile masz lat, ale meżczyżni powaznieją i dojrzewają do malżeństwa około 25/26 rok zycia i później...

Dlatego nie przykładaj zbyt wielkiej wagi do tego, co mówią w wieku 18 czy 19 lat...


Pt lis 17, 2006 19:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 16:23
Posty: 950
Post 
Ja się tu zgodzę z przedmówcami

ale zaskoczyłem się trochę dziwnym jak dla mnie podejściem filippiarza który napisał:

Ja tam nigdy nie chciałem wywoływać bólu i krwawienia u kobiety którą kocham.

czyli chcesz, aby ktoś inny sprawił ból Twojej ukochanej ? ;)


Pt lis 17, 2006 19:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 07, 2006 16:05
Posty: 132
Post 
człowieku kobieta jest czyms wiecej niż błoną dziewiczą!!jesli to jest Twoje główne kryterium wyboru żony to jej współczuje...


Pt lis 17, 2006 21:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 16, 2006 15:01
Posty: 490
Post 
Bez komentarza...

To naprawde jedyne kryterium??

Chyba malo wazne...

Ehhh...

_________________
"- A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicei, że nadchodzi taka chwila,kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los.W tym tkwi największe kłamstwo świata."


Pt lis 17, 2006 22:18
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Jak myslicie ktory material na żone jest lepszy według mężczyzny??


Jeżeli w taki sposób podchodziśz do małżeństwa, traktując kobietę jako "materiał". To daj sobie na wstrzymanie bo jesteś osoba kompletnie niedojrzałą.
Zajmij sie nauka, czymś pożytecznym np. wynieś śmieci, posprzątaj swój pokój, albo w ostateczności pooglądaj "Na Wspólnej" ;)
Kiedys tam dojrzejesz...


Pt lis 17, 2006 23:42

Dołączył(a): So wrz 09, 2006 1:00
Posty: 175
Post 
No ale skoro ta błona nie jest taka ważna... to porozmawiajmy o współżyciu przedmał... tfu, chyba o małżeństwie nie ma mowy... o współżyciu z bliską osobą...

... a te "kiepskie materiały" na żonę, wydaje mi się, to stąd że raczej powątpiewa się w tą bliskość...

... ale miłość jest ślepa więc co to ma za znaczenie... ;D


So lis 18, 2006 0:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 14, 2004 19:35
Posty: 796
Post 
Cytuj:
.Jak myslicie ktory material na żone jest lepszy według mężczyzny??
Prosze piszcie tutaj o swojej cnocie i o tym jak sie z tym czujecie.


Facet, który by w ten sposób podchodził do tematu, IMHO jest najgorszym z mozliwych "materiałów" na męża.

_________________
Oszukać diabła nie grzech...


Śr gru 06, 2006 21:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Hej
Po pierwsze - odnoszę wrażenie, że pierwszy post napisała kobieta.

Po drugie - rzeczywiście w tej chwili w środowiskach nastoletnich bycie dziewicą jest obśmiewane - i nie jest łatwo zapewne oprzeć się modzie. Nawet na tym forum pojawiały się wypowiedzi, że dziewicami to są jeszcze tylko brzydkie kujony, ktorych nikt nie chciał. Wytrwanie w takiej decyzji może być powodem do dumy i nie widzę powodu do nagonki na tę dziewczynę.

Ma prawo być dumna - ma powód. I nie ma tu nic do rzeczy kwestia potępiania lub nie kobiet, które nie są dziewicami.

Co do tego, kogo wolą mężczyźni, wypowiadać się nie będę - nie prowadziłam badań naukowych, ani nawet sondaży. Jako argument wydaje mi się to chybione, nawet jeśli stwierdzenie "wolałbym" nie oznacza od razu "wyłącznie", a tym bardziej "podstawowego kryterium".

To ostatnie - zgadzam się z Wandą - rzeczywiście przekreślałoby człowieka jako kandydata na męża, na to drugie nalezy wzruszyć ramionami - każdy ma prawo do swoich wyborów, pierwsze to tylko pewne pragnienie...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz gru 07, 2006 8:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 08, 2006 13:02
Posty: 267
Post 
E tam, też mi powód do dumy-posiadanie błony dziewiczej czy też jej brak


Cz gru 07, 2006 11:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
Bebe napisał(a):
E tam, też mi powód do dumy-posiadanie błony dziewiczej czy też jej brak
Myślę, że tu nie chodzi o fizjologię, tylko o zasady :)

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Cz gru 07, 2006 11:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
Oczywiście :)

Można być dumnym z dziewictwa jako ze zrealizowanego postanowienia i bycia wiernym pewnym zasadom czy ideałom. Szczególnie w czasach, kiedy powszechnie jest to uważane za niemodne, staroświeckie i - po prostu - głupie. Czyli w czasach, kiedy jest to kwestia nie tylko samego postanowienia, ale i sprzeciwienia się pewnej ogólnej tendencji i presji środowiska.

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Cz gru 07, 2006 12:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL