Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 7:02



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 554 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 37  Następna strona
 Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Qwerty2011 napisał(a):
Chłopak (obecnie 16-latek) jest rozżalony. Nie dostał sprawiedliwego wynagrodzenia za książkę, jego rodzice rozwiedli się.
Mówił, że poprzez kłamstwo chciał zwrócić na siebie uwagę. Nie pasuje to jednak do myślenia sześciolatka.
Pasuje za to do myślenia szesnastolatka - to teraz chce na siebie zwrócić uwagę i zbić na tym kapitał.


Możesz podać źródło tej informacji?

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


Cz sty 22, 2015 10:43
Zobacz profil
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Tu sa pomieszane 2 rozne ksiazki. Znalazlam linki niemieckie. Google moze to przetlumaczyc.

Pierwsza ksiazka "Niebo istnieje naprawde" to historia Coltona Burpo i chlopak zapewnia o jej prawdziwosci
http://www.jesus.ch/themen/gesellschaft ... immel.html

A watpliwosci pojawily sie, kiedy autor podobnej ksiazki Alex Malarkey (nie znam polskuego tytulu) przyznal sie, ze wszystko zmyslil


http://www.jesus.ch/themen/gesellschaft ... ichte.html

W grucie rzeczy uwazam, ze wszelakie prywatne objawienia czy swiadectwa moga byc pomocne, ale nie powinny byc w zadnym stopniu baza naszej wiary. Ta powinna byc naszym osobistym wyborem Chrystusa zbudowanym na fundamencie Ewangelii i nauki Kosciola i Apostolow.


Cz sty 22, 2015 11:21
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
quas napisał(a):
Niektórzy sądzą, żeby być dobrym katolikiem, powinniśmy być jak króliki. Chrześcijanin nie musi masowo rodzić dzieci.(...)

To jest pogardliwe określenie wypowiedziane przez Franciszka, a jest ono w interesie masonerii która zmniejsza populację poprzez globalny mord i nienawiść do rodzin wielodzietnych.
Jakim prawem Franciszek tak obraża rodziny wielodzietne.


quas, umiesz czytać? Znasz pojęcie CYTAT? Lub przytoczenie opini innej osoby? Papież powiedział: "NIEKTÓRZY SĄDZĄ". N I E K T Ó R Z Y !!!!!!! Czyli ludzie np. krzywo postrzegający chrześcijaństwo.

Nie powiedział, że on tak sądzi! Stwierdził tylko, że posiadanie 25416 dzieci nie to jest głównym ani jedynym celem chrześcijaństwa jak wielu (nie)chrześcijan uważa. Nie namawia także do nieposiadania dzieci. "Nie musi masowo rodzić dzieci" - gdzie ty w tym widzisz zachętę do nieposiadania dzieci?...


Cz sty 22, 2015 18:23
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Co wiecej: powiedzial ze przynajmniej trojka bylaby wskazana. Ale trzeba by przeczytac calosc wypowiedzi a nie rzucac sie jak sep na padline na cytat wyrwany z kontekstu. Jak robia to wlasnie wrogowie Kosciola.

Ciekawe ile dzieci ma pobozny quas?


Cz sty 22, 2015 18:32
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Alus napisał(a):
Opinię quasa i jemu podobnych krótko wyraził Ziemkiewicz - papież idiota.

Nie uważam że Franciszek to idiota, ja uważam że on działa z premedytacją w osiągnięciu celu. Tak buduje wypowiedzi by tworzyć chaos i zamęt, tak działa.

Ale już z dalszą wypowiedzą Zmiemiekiwcza zgadzam się bardziej.

” To kolejna nieprzemyślana wypowiedź papieża, która wprawia w osłupienie i wielką konfuzję szczerych katolików” – tłumaczy swoją reakcję Ziemkiewicz w rozmowie z portalem wp.pl. “Można to jeszcze długo rozkminiać, by na koniec stwierdzić, że papież właściwie nie powiedział tego, co wszyscy słyszeli, ale ktoś, kto sprawuje taką funkcję, powinien sobie zdawać sprawę, jak funkcjonują pewne jego bon-moty. Rozumiem, że wpadka może się zdarzyć raz czy drugi, ale jeśli regularnie się puszcza takie teksty, świadczy to o tym, że coś bardzo niedobrego dzieje się z Kościołem, a konkretnie z jego głową” – zaznacza publicysta.
http://www.bibula.com/?p=79225
Nickel napisał(a):
quas napisał(a):
Niektórzy sądzą, żeby być dobrym katolikiem, powinniśmy być jak króliki. Chrześcijanin nie musi masowo rodzić dzieci.(...)

To jest pogardliwe określenie wypowiedziane przez Franciszka, a jest ono w interesie masonerii która zmniejsza populację poprzez globalny mord i nienawiść do rodzin wielodzietnych.
Jakim prawem Franciszek tak obraża rodziny wielodzietne.


quas, umiesz czytać? Znasz pojęcie CYTAT? Lub przytoczenie opini innej osoby? Papież powiedział: "NIEKTÓRZY SĄDZĄ". N I E K T Ó R Z Y !!!!!!! Czyli ludzie np. krzywo postrzegający chrześcijaństwo.

Nie powiedział, że on tak sądzi! Stwierdził tylko, że posiadanie 25416 dzieci nie to jest głównym ani jedynym celem chrześcijaństwa jak wielu (nie)chrześcijan uważa. Nie namawia także do nieposiadania dzieci. "Nie musi masowo rodzić dzieci" - gdzie ty w tym widzisz zachętę do nieposiadania dzieci?...

To raczej Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wyraźnie zaznaczyłem że jestem świadomy tego że w wypowiedzi Franciszka jest sugestia że to nie on tak powiedział i się do tego odniosłem co myślę.


Pt sty 23, 2015 18:44
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Szczery katolik jeśli nawet nie potrafi zrozumieć sensu wypowiedzi, to czeka aż mu mądrzejsi wytłumaczą, a nie obszczekuje wypowiadającego się jak bezpański kundel.


So sty 24, 2015 9:21
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Franciszek jako ten który najbardziej działa dla lobby sodomskiego i jako ten który najbardziej zwodzi sodomitów, spotkał się z podziękowaniem w swoim własnym kraju. To nie wyraz kpiny, a wyraz podziękowania Franciszkowi i wdzięczności za działalność dla lobby sodomskiego. Tak Franciszek zwiódł sodomitów dla antychrysta, na potępienie, i nie ma zamiaru zdecydowanie i jasno naprawić swoich szkód przeciwko Bogu.
Sodomici w podzięce Franciszkowi nazywają go Ojcem Świętym Transseksualistów.
Franciszek chyba po raz pierwszy został upodobniony do człowieka służącego szatanowi, który przed konklawe przemierzał Rzym w papamobile niczym papież i który przed jego wyborem głosił herezje nie tylko na Placu Św. Piotra, czując dziwną jedność z przyszłym papieżem.

Czy Bergoglio to już sodomita ?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-b ... ta-2015-02

Zdjęcia zostały usunięte przez Wist-a


Śr lut 11, 2015 19:43
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
A tu upodobnienie tego człowieka który czuł dziwną jedność z przyszłym papieżem przemierzając Rzym w papamobile przed konklawe:


Śr lut 11, 2015 19:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
@quasie, a czy nie bierzesz pod uwagę tego, że i Twojego Pana opinia publiczna i faryzejskie media określały: "To żarłok i pijak, przyjaciel poborców i grzeszników".

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr lut 11, 2015 23:09
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Księga Prawdy - 07.01.2012, 15:40 - OSĄDZAJĄC I PRZEKLINAJĄC INNYCH W MOJE IMIĘ, PLUJECIE MI W TWARZ

"...Wy, którzy twierdzicie, że Mnie znacie, bądźcie pewni, że wasza miłość do Mnie musi zostać udowodniona. Nie wystarczy powiedzieć, że Mnie kochacie. Najpierw musicie pokochać bliźniego. Jak kochacie swoich bliźnich? Traktując ich z miłością i szacunkiem bez względu na to jak bardzo was obrażają. Biada tym z was, którzy rzucacie oszczerstwa na innych w Moje imię. Jesteście dla Mnie straceni. Gdy bez pokory w swoich sercach osądzacie i przeklinacie innych w Moje Imię, plujecie Mi w twarz. Pamiętajcie, że gdy oczerniacie i publicznie okazujecie innym nienawiść, nie reprezentujecie Mnie.
Jednak wielu z tych, którzy przedstawiają siebie jako Moi święci apostołowie wpada w tę pułapkę, zastawioną na nich przez szatana, aby upadli.
Mówię, odejdźcie. Módlcie się o przebaczenie. Znacznie lepiej będzie, jeśli poświęcicie więcej czasu na modlitwę za zbawienie waszych braci i sióstr.
...
Wasz Nauczyciel
Odkupiciel Ludzkości
Jezus Chrystus"

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


Cz lut 12, 2015 11:50
Zobacz profil
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Cytuj:
Sodomici w podzięce Franciszkowi nazywają go Ojcem Świętym Transseksualistów.



A ja mam taką wielką prośbę aby nie utożsamiać transseksualistów z transwestytami - to nie jest to samo! Ale zupełnie coś innego.


Cz lut 12, 2015 12:00
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
medieval_man napisał(a):
@quasie, a czy nie bierzesz pod uwagę tego, że i Twojego Pana opinia publiczna i faryzejskie media określały: "To żarłok i pijak, przyjaciel poborców i grzeszników".

Żeby sodomici i ich lobby globalne nazywało Franciszka tak jak Pana Jezusa nazywali faryzeusze, musiałby on głosić im prawdziwe Słowo Boga o obrzydliwości sodomii i tym jak wielkim złem to jest, musiałby głosić Prawdę tak jak to robił Pan Jezus.
Ale Franciszek nie głosi Prawdy Boga, tak jak Pan Jezus, i faryzeusze Franciszka uwielbiają, a Pana Jezusa obrażali i atakowali. To jest ta różnica.
Na tym piśmie Franciszek został przestawiony jako sodomita w jego własnym kraju i nie jest to reakcja faryzeuszy do Jezusa, to raczej wyraz sympatii zwiedzionych przez Franciszka sodomitów.


Cz lut 12, 2015 12:09
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Jezus nie przedstawiał żadnych obrzydliwości homoseksualizmu i nikogo nie potępiał.
KKK 2358 nakazuje szacunek wobec homoseksualistów - Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem, delikatnością
Katolicy zapewne nie znają Katechizmu skoro tak gardzą ludźmi homo.


Cz lut 12, 2015 12:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Quas ustalimy jedno. Twój ostatni argument o tym ze ktoś ma złe cele bo dobrze mówią o nim ludzie których przekonań nie akceptujemy nie jest argumentem dla nas. Zrozum po prostu ze nie zawsze tak jest ze opinia "wroga" automatycznie skreśla obiekt opiniowany.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz lut 12, 2015 13:04
Zobacz profil
Post Re: Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
Pan Jezus - przyjaciel prostytutek, zdrajcow i wyrzutkow spolecznych, ktorymi kazdy patriotyczny i pobozny Zyd sie gorszyl i ich omijal.
Widac i dzis Go omijaja “swieci katolicy dni ostatnich“.


Cz lut 12, 2015 14:53
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 554 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 37  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL