Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 13:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Zapraszam do obejrzenia filmu 

Czy jesteś częścią manipulowanej całości?
Ankieta wygasła Cz lut 14, 2008 14:49
Nie wierzę w to 33%  33%  [ 5 ]
Niestety byłem 20%  20%  [ 3 ]
Tak, jestem 47%  47%  [ 7 ]
Liczba głosów : 15

 Zapraszam do obejrzenia filmu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 18:09
Posty: 1227
Post 
Próbowałem w tutaj wkleić moją odpowiedź na ten film, jednak niestety okazała się zbyt długa. Mogę przesłać dokument w formie pliku z rozszerzeniem doc dla każdego zainteresowanego, proszę tylko o informację na PW z podaniem adresu mailowego.

_________________
"Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny." (Mt 25,13)


Pn lis 12, 2007 17:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 12, 2007 13:55
Posty: 12
Post 
Cytuj:
2. Część - tyczy się głównie wydarzeń z 11 września i kilku innych.

- Nie daje sobie ręki uciąć(;)) ale był podobny dokument w postaci filmiku na sieci również na youtube, chyba, że to była stricte II część wyjęta z tego jako całości.


Pn lis 12, 2007 18:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
snafu napisał(a):
Próbowałem w tutaj wkleić moją odpowiedź na ten film, jednak niestety okazała się zbyt długa. Mogę przesłać dokument w formie pliku z rozszerzeniem doc dla każdego zainteresowanego, proszę tylko o informację na PW z podaniem adresu mailowego.

A nie prościej podzielić na kilka części ?


Pn lis 12, 2007 18:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 18:09
Posty: 1227
Post 
Według regulaminu wpisywanie wielu długich wiadomości w jednym temacie jedna za drugą nawet jeśli jest to na temat formalnie jest floodingiem.

Całość składa się z 23 stron zapisanych Timesem 12. Wyszło by tego sporo...

_________________
"Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny." (Mt 25,13)


Pn lis 12, 2007 18:56
Zobacz profil
Post 
Świetnie Snafu rozbił film, gratuluje świetnego tekstu!

Z drugiej jednak strony, mało jest dość w necie materiałów odnośnie egiptu, nawet Kriszny.

Gerald Massey, na którego z kolei powołuje się autor filmu jest egiptologiem, i o Horusie wiedziałby z pewnością więcej.. No chyba, że szuka kupców na ksiązki, które teraz się napewno sprzedają lepiej..


Wt lis 13, 2007 18:23

Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 13:45
Posty: 18
Post 
Wyślij więc swoją pracę na jeden z serwisów do umieszczania plików i zamieść tutaj do niego link.

_________________
...ważne są tylko te dni,
których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil,
tych, na które czekamy.


Wt lis 13, 2007 18:35
Zobacz profil
Post 
http://www.histurion.pl/strona/baza/art ... secie.html

W filmie błąd, to Ozyrys, nie Horus zmartwychwstał, i to Ozyrys był przeciwnikiem Seta.

http://www.stanford.edu/group/King/publ ... ianity.htm

To jest ciekawy artykuł o wpływach innych religii na Chrześcijaństwo..


Wt lis 13, 2007 21:37

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 18:09
Posty: 1227
Post 
Link tutaj:
http://www.4shared.com/file/29220005/c125c63f/zeitgeist.html

Proszę o komentarze.

_________________
"Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny." (Mt 25,13)


Wt lis 13, 2007 23:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
snafu napisał(a):


Mój komentarz laika jest taki, że odwaliłeś kawał dobrej roboty :) Przeczytałem pierwsze 5 stron, bo tyle mi wystarczyło do potwierdzenia intuicyjnego podejrzenia, że ten film to manipulacja faktami i "faktami".


Śr lis 14, 2007 10:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 14:33
Posty: 65
Post 
w piątek spiszę autorów książek, według których Horus miał takie same życie co Jezus, zrodzony był z Dziewicy, czynił analogiczne do Jezusa cuda itp. Ogólnie z tych dwóch książek, które przejrzałam tak wynika.
Oczywiście, w związku z tym, co napisałeś mogą być one tendencyjne i zafałszowane, no ale ja dotarłam tylko do nich.

_________________
Proszę Cię, odpowiedz mi czy
Ktoś dobry bywa zły?
Oddaj głowę za to, że wiesz,
Co dobre, a co nie.

Wierzę w diabły takie jak ja
Wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem Ty obroń mnie
Swym ramieniem.

/Renata Przemyk - Aniołek/


Śr lis 14, 2007 12:29
Zobacz profil ICQ
Post 
Widać ta część z egiptem nie była znów taka strasznie nakłamana. Nie chodziło o Horusa, a o Ozyrysa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Llogari_Pujol

http://www.historia.terramail.pl/prasa/ ... ezusem.pdf

Ksiądz, który wystąpił z Kościoła, po tym jak uznał, że Jezus jest postacią mityczną, paralelną do mitów egipskich...

:o


Śr lis 14, 2007 17:43
Post 
Czy ktoś mógłby się odnieść jakoś do linków, które wkleiłem? Bardzo mnie ciekawi, jak Kościół to tłumaczy.


Wt lis 20, 2007 16:30

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 20:06
Posty: 84
Post 
A jak ma tłumaczyć? :) Kolejne głupoty, wyciągane przez ludzi negatywnie do chrześcijaństwa nastawionych. Tak naprawdę nie wiadomo, jaka jest wiarygodność tych "dokumentów", nikt z nas nie widział egipskich papirusów, ani jakichkolwiek dokumentów, ekspertyz, wyników badań... Możemy tylko wierzyć mediom, lub plotkom (na jedno wychodzi ;) ). Ale nawet zakładając ich prawdziwość... Co to zmienia? :) Dla mnie prawdziwa jest Ewangelia, a inne pisma obchodzą mnie o tyle, o ile ciekawi mnie ich treść, lub wartość historyczna.

Wypowiadam się jako członek Kościoła i przedstawiam moje prywatne poglądy :)
Pozdrawiam


Wt lis 20, 2007 23:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 13:45
Posty: 18
Post 
Dla wszystkich ludzi o otwartych umysłach przedstawiam kolejny film wart uwagi. Tytuł filmu to "Endgame", reżyserii oczywiście Alexa Jones'a. Ten nie tyczy się już spraw religijnych, ani wydarzeń z 11 września... bardziej nawiązuje do wazniejszych rzeczy, czyli NWO (ang. Nowy Porządek Świata). Tutaj krótki opis:

"Włos jeży się na głowie! Najnowszy film dokumentalny Alexa Jonesa, o spisku globalnej elity, mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku ... all » Świata. Ma on polegać na eliminacji 90% populacji Ziemi i totalnej kontroli pozostałej resztki niewolników. Co nie udało się tyranom takim jak Napoleon i Hitler, udaje się globalistom wprowadzać podstępem krok po kroku. Czy 'Rok 1984' czai się tuż za rogiem? Kim są ciemne elity chcące rządzić całym światem? Polska wersja ze słuchu: KFI, PopS, Bimi & Antenka"

TUTAJ LINK DO FILMU (Z POLSKIMI NAPISAMI):
http://video.google.com/videoplay?docid ... 3260751371

_________________
...ważne są tylko te dni,
których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil,
tych, na które czekamy.


Śr lis 21, 2007 1:12
Zobacz profil
Post 
snafu napisał(a):
Przeczytałem z prawdziwą przyjemnością. Mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko wykorzystaniu Twojego opracowania przy omawianiu metod manipulowania odbiorcą przez rozmaite media?

Mój własny komentarz do tego filmu, w innym wątku


Śr sty 09, 2008 11:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL