Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 5:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Czy oni wszyscy kłamią? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post Czy oni wszyscy kłamią?
http://youtube.com/watch?v=7vyVe-6YdUk

tłumaczenie znajduję się tu :

http://nautilus.org.pl/ w artykule pt. Projekt DISCLOSURE


Założyłem ten temat żeby ten kto obejrzy tę konferencję podzielił sie swoim ewentualnymi wątpliwościami.


N gru 02, 2007 15:14
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 02, 2007 21:22
Posty: 169
Post 
Ja tez nigdy nie mialem watpienia ze nie jestesmy sami. Ale wiem ze nie jestesmy jeszcze gotowi na ogloszenie te wiadomosci publicznie. Raczej byla by to panika. Pozatym z tego co wiem to nie chca z nami utrzymywac otwartego kontaktu bo nie wiedza z kim maja rozmawiac. Do tego daza Illuminaci aby zniesc jakiekolwiek pieniadze i wprowadzic jedna walute (karte kredytowa). W tedy by byla tylko jedna osoba i miala by kontrole nad calym swiatem. I w tym czasie mogli by sie ukazac oficjalnie.
Chociaz ten czas nadchodzi to za pare lat powinno dosc do likwidacji pieniedzy.


Wt gru 04, 2007 19:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 02, 2007 21:51
Posty: 54
Post 
lemon, jaka teoria spiskowa, o ja jego :)

co do zycia pozaziemskiego - w tej kwestii pozostane agnostykiem ;)


i nie przemawiaja do mnie relacje "naocznych swiadkow" tak samo jak nie przekonuja mnie osoby, ktore utrzymują, że objawil im sie Bog/Jezus/Matka Boska/swieci/jakakolwiek istota nadprzyrodzona ;)

_________________
"... myśleć, mówić i kształtować się na zasadzie autonomii i odwagi intelektualnej bez ograniczenia ideologiczną poprawnością"


Wt gru 04, 2007 19:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
Do tej pory kogoś kto przyznał się to zaobserwowana UFO traktowano jak wariata. Takie podejście miały też media. Teraz sie to zmienia. W amerykańskich mediach ten temat jest poruszany na serio i to w liczących się stacjach. Dziwi mnie ta zmian frontu. Najpierw przez wiele lat kpiono sobie z ludzi, a obecnie ujawniają sie "poważni urzędnicy", którzy twierdza że UFO to nie bujda.

http://www.youtube.com/watch?v=SF_gxlpVDaY

Oczywiście amerykańscy dziennikarze nie są dla mnie autorytetem ;)


"12 października 2007r. międzynarodowy panel składający się z kilkunastu byłych pilotów i urzędników rządowych zaapelował do rządu Stanów Zjednoczonych o ponowne otwarcie śledztwa w sprawie zjawiska UFO w związku z kwestiami bezpieczeństwa i nieustannie napływającymi relacjami dotyczącymi niezidentyfikowanych obiektów latających w postaci latających dysków, jasnych kul i itp."

Zapis wypowiedzi uczestników, m. in. tych, którzy twierdzą, że zaobserwowali UFO:
http://npn.org.pl/index.php?subaction=s ... m=&ucat=1&

Fragment wypowiedzi dotycząca GEIPAN:
"Komitet kierujący GEIPAN odgrywa istotną rolę, obejmując przedstawicieli wojska, policji, lotnictwa cywilnego, meteorologów i naukowców. Zapewnia on najlepsze warunki do zbierania raportów przez instruowanie służb podejmujących się badań przypadków i ochronę świadków, którzy proszą o anonimowość z obaw przed drwinami."

Cóż się dziwić, że mało kto sie przyznaje, że widział UFO. Jeśli ludziska o czymś nie mówią to wydaje się, że sprawy nie ma. A nie przyznają się bo..
Czy sądzicie, że tych wszystkich Panów biorących udział w konferencji powinno się polecić opiece psychiatrów?


Śr gru 12, 2007 14:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
Chcę Was nawrócić na wiarę w kosmitów ;) i dlatego podaje tu link do nagrania konferencji ( JUŻ Z POLSKIM NAPISAMI) o której była mowa w pierwszym wpisie w tym temacie

http://video.google.com/videoplay?docid ... 8004&hl=pl

Kto uważa, że ktoś z tych ludzi gada bzdury niech przedstawi zarzuty. Może spadnie moja wiara w to co tam wypowiedziano. Oczywiście nie uwierzyłem im jeszcze zupełnie.


Wt sty 22, 2008 11:01
Zobacz profil
Post 
Obrazek
Łazik Spirit, który bada powierzchnię Czerwonej Planety, zrobił zdjęcia pierwszego Marsjanina. Naukowcy gorączkowo tłumaczą, że na fotkach widać tylko skałę do złudzenia przypominającą ludzką sylwetkę. (Dziennik.pl#Nauka)


Wt sty 22, 2008 15:57
Post 
R6, z tego co wiem, to jezeli kosmici nas odwiedzili ;-) to raczej nie wywarli widzialnego wplywu na losy naszej planety, no chyba, ze podgrzewaja nam Ziemie, albo wyprzedaja akcje na gieldzie ;-) .
Jezeli nawet ktos w nich wierzy, to raczej na nic to nie wplywa. Ludzie w swoich dziejach wierzyli w rozne rzeczy np. poludnice i strzygi i jakos do dzisiaj malo kto te strzygi widzial (albo sfotografowal), a wiekszosc ludzi zyje nadal bez wiary w strzygi i nie wplywa to na ich losy.
W atomy co prawda tez wielu ludzi nie wierzy, ale tu maja przynajmniej prad z elektrowni atomowych, o bombach nie mowiac, a wiec jakies konkretne (?) "dowody", ze moze cos w tych atomach jest.


Wt sty 22, 2008 16:17
Post 
Kamala napisał(a):
R6, z tego co wiem, to jezeli kosmici nas odwiedzili ;-) to raczej nie wywarli widzialnego wplywu na losy naszej planety, no chyba, ze podgrzewaja nam Ziemie, albo wyprzedaja akcje na gieldzie ;-) .
No, przecież. Film "Faceci w czerni" demaskuje ten problem.


Wt sty 22, 2008 18:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 18, 2007 20:31
Posty: 637
Post 
Ta, kosmici wygladaja prawie jak ludzie, lataja pojazdami, ktore wygladaja prawie jak samoloty, chca tego samego co ludzie.

To jest tak oczywiste, ze chocby na srodku rynku wyladowal spodek, z niego wyszlo 5 ufoludkow, to nie uwierze w 'UFO', bo to na 100% bedzie reklama coca-coli.

Sory, ale wyroslem z wiary w swietego Mikolaja i innych glupotek :D

_________________
---
teh podpiss


Wt sty 22, 2008 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
Nie mówię żeby od razu wierzyć w kosmitów.
Właściwie to byłem ciekaw Waszej reakcji na słowa, które padły na tej konferencji. Zależy mi na Waszej bezwzględnej krytyce tej konferencji.
Kto wytrzymał wstęp Pana aktora mógł sie dowiedzieć ciekawych rzeczy (jeśli jej uczestnicy nie kłamią)


Wt sty 22, 2008 21:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 18, 2007 20:31
Posty: 637
Post 
R6 napisał(a):
Nie mówię żeby od razu wierzyć w kosmitów.
Właściwie to byłem ciekaw Waszej reakcji na słowa, które padły na tej konferencji. Zależy mi na Waszej bezwzględnej krytyce tej konferencji.
Kto wytrzymał wstęp Pana aktora mógł sie dowiedzieć ciekawych rzeczy (jeśli jej uczestnicy nie kłamią)


Po co urzadza sie stowarzyszenia, kluby, kolka, organizacje? Czesc ludzi lubi byc w zarzadzie, nawet jesli to jest zarzad organizacji, ktora nic nie robi i nic nie zarabia.

Po co ludzie wymyslaja niesamowite historie? Lubia jak ich ktos slucha. Lubia byc waznymi.

Na dobra sprawe, wystarczy spojrzec jakie niesamowicie wazne miny maja ci panowie :)

Jak 5 letnie dziecko, ktore opisuje spotkanie ze smokiem.

_________________
---
teh podpiss


Śr sty 23, 2008 8:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
Ale to nie są panowie na dorobku. Myślę też, że mają lepsze metody na zarabianie pieniędzy niż opowiadanie o UFO. Myślicie że są tak głupi żeby ryzykować wyśmianie.(może i są ;) Ja rozumiem, że ktoś kto nie ma autorytetu i pozycji w zawodzie, nic nie tracąc może sobie bzdury opowiadać, bo nic nie straci. Ale oni?

Właściwie to nie wiem jak rozstrzygnąć czy to prawda co oni mówią


Śr sty 23, 2008 10:23
Zobacz profil
Post 
R6 napisał(a):
Właściwie to nie wiem jak rozstrzygnąć czy to prawda co oni mówią
Może być wiele stopni samozakłamania:
  1. Wierzę, że to co mówię jest prawdą.
  2. Wierzę, że to co inni mówią jest prawdą.
  3. Wierzę, że istnieje spisek, aby nam zamknąć usta, więc coś w tym musi być.
  4. Popieram kolegów w walce z wrogim światem.
  5. Za późno, aby się wycofać z twarzą
  6. Ależ mnie tu poważają!
  7. Tu jest niezła atmosfera.
  8. Bawi mnie to, że wkręcam innych.
  9. Tłukę na tym niezłą kasę.
Chciałbym zaznaczyć, że nie jest moim pragnieniem potępianie kogokolwiek.


Śr sty 23, 2008 13:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
Załóżmy, że ktoś z bliskich, komu ufacie, mówi Wam, że widział UFO i to nie jako jedyny. Na dodatek możecie obserwować reakcje tych osób po tym zdarzeniu, które miało miejsce kilka minut przedtem. Dodam, że byłyby to osoby wykształcone, w średnim wieku, które ani interesują się tematem UFO, duchami itp. Czy uwierzylibyście takim osobom?
Pisze o tym bo sam byłem w takiej sytuacji i stąd moje zainteresowanie tematem.
A tematem strzyg nie interesuję sie gdyż nie znam nikogo wiarygodnego kto by je zaobserwował ;)


Śr sty 23, 2008 16:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
Też widziałem kiedyś UFO ale nie wieże by odwiedzali nas kosmici...


Śr sty 23, 2008 17:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL