Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 22:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Czy slyszales kiedykolwiek Glos Boga? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy slyszales kiedykolwiek Glos Boga?
wybrana napisał(a):
Hufce okłamał cię, że zginiesz w wypadku samochodowym w 2021 roku, bo Hufce to jakiś chory, biedny człowiek,


Już sobie troche narobiłem nadziei!
Bo jakbym tak musiał jak mój dziadek dożyć 97 lat! to chyba bym zwariował, w końcu to do tych 97 urodzin brakuje mi 65 lat!!
Jaki to obrzydliwie długi i bezcelowy szmat czasu, przecież tak długie życie nie jest mi do niczego potrzebne.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn wrz 12, 2016 22:44
Zobacz profil
Post Re: Czy slyszales kiedykolwiek Glos Boga?
Robek napisał(a):
wybrana napisał(a):
Hufce okłamał cię, że zginiesz w wypadku samochodowym w 2021 roku, bo Hufce to jakiś chory, biedny człowiek,


Już sobie troche narobiłem nadziei!
Bo jakbym tak musiał jak mój dziadek dożyć 97 lat! to chyba bym zwariował, w końcu to do tych 97 urodzin brakuje mi 65 lat!!
Jaki to obrzydliwie długi i bezcelowy szmat czasu, przecież tak długie życie nie jest mi do niczego potrzebne.


Wszystko możliwe, długowieczność otrzymuje się też w genach.
Jeszcze jest inna teza, że człowiek żyje dłużej, bo Bóg wydłuża jego szansę na nawrócenie. :-D


Wt wrz 13, 2016 8:10

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 15:45
Posty: 211
Post Re: Czy slyszales kiedykolwiek Glos Boga?
gepard987654321 napisał(a):
Wtedy uslyszalem glos - " Idz i nie grzesz wiecej".
Dlaczego nie moge nigdy zapomniec tego wydarzenia?
Pamietam intensywnie uczucie nieopisanego spokoju(tranquility), ktore ogarnelo mnie na ten krociutki moment. Intensywnosc tego spkoju byla tak wielka , ze przewyzsza to wszystkie
doznania mego zycia razem wziete.
Glos ten byl wszedzie - w kazdym miejscu mojej wewnetrznej i zewnetrznej przestrzeni.
I wierzcie mi , ze to piekne krociotkie przezycie
Czy wam zdarzylo sie cos podobnego?


Witaj Gepard. Mnie również to się "przydarzyło". Z tym, że ja zwróciłem się z bezpośrednią modlitwą do Pana Jezusa o wybaczenie grzechów i ogłosiłem Go swym Panem i Zbawicielem głośno i świadomie. Zrobiłem tak za namową przyjaciół, którzy doświadczyli spotkania z Bogiem wcześniej. Nie słyszałem głosu ale poczułem wręcz niewyobrażalną Bożą miłość i spokój na sercu.

To jest tzw. "pierwsza miłość' osoby narodzonej z Bożego Ducha, narodzonej na nowo. Miłości takiej ale już nie tak intensywnej, możemy zaznać po każdej wytrwałej modlitwie zwróconej bezpośrednio do Pana Jezusa.

Krótko mówiąc Gepard, najprawdopodobniej otrzymałeś łaskę i narodziłeś się na nowo przez chrzest Duchem Świętym. Proś Jezusa w codziennej modlitwie o prowadzenie. To moja szczera rada.

Pozdrawiam serdecznie.


So wrz 17, 2016 17:30
Zobacz profil
Post Re: Czy slyszales kiedykolwiek Glos Boga?
Tak, Ja słyszałam głos dzisiaj we śnie że za nie długo zmieni się Papież, po trzęsieniu Ziemi. Mówił też Pan Bóg żeby skasować wszelką broń atomową bo może się dostać w złe ręce.


Cz paź 27, 2016 18:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL