Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 21:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna strona
 Znamię bestii 
Autor Wiadomość
Post Znamię bestii
http://www.youtube.com/watch?v=1Y79Byr3 ... 0-s48.html

filmik pokazujący spełniające się objawienie Jana o znamieniu bestii, którym są mikrochipy wszczepiane juz ludziom w stanach, japonii i innych panstwach z najnowszą technologią


N lut 22, 2009 19:37

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 14:35
Posty: 174
Post 
Wynalazkiem Szatana jest również Internet. Do zobaczenia w piekle.

P.S. Wybacz, ale nie wiem jak inaczej to skomentować, żeby Cię nie urazić.


N lut 22, 2009 20:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 9:41
Posty: 1728
Post 
Cytuj:
filmik pokazujący spełniające się objawienie Jana o znamieniu bestii, którym są mikrochipy wszczepiane juz ludziom w stanach, japonii i innych panstwach z najnowszą technologią


zakładając, że to prawda, będziesz miał na tyle siły, żeby się temu przeciwstawić?

_________________
Za snem tęskniąc pisarz przytula butelkę,
Tak, jakby spirytus mógł mu dodać ducha.
Słowa - kiedyś wielkie - stały się niewielkie;
Choćby wykrzyczanych - mało kto dziś słucha.
/Jacek Kaczmarski/


N lut 22, 2009 23:17
Zobacz profil
Post 
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus ... estia.html

Fragment:
Wedle niektórych autorów cytowany powyżej fragment Apokalipsy(dotyczący bestii), dotychczas wymykający się jakiejś logicznej interpretacji, materializuje się właśnie obecnie. Ich zdaniem wspomniane znamiona to umieszczone pod powierzchnią skóry każdego człowieka na ziemi kody identyfikacyjne, zaś "Bestia" to Centralny Komputer Świata gromadzący wszelkie dane o nosicielu, począwszy od podstawowych danych personalnych a skończywszy na stanie jego konta. Człowiek pozbawiony "znamienia Bestii" nie będzie mógł istnieć, gdyż znajdzie się poza systemem bankowym i poza możliwością zaopatrzenia w podstawowe środki do życia. Dzięki temu wszyscy ludzie w jakimś stopniu niewygodni dla przyszłego systemu władzy mogą zostać unicestwieni poprzez zwykłą blokadę konta. Trudną do wyjaśnienia pozostaje sprawa podawanego przez tekst Apokalipsy św. Jana "imienia" (znamienia) "Bestii", którym jest liczba 666. Zdaniem ks. H.Czepułkowskiego pewne informacje na jej temat można zawdzięczać dwóm osobom. Pierwszą z nich jest ks. Adam Clark , który w 1798 roku w swoim komentarzu biblijnym napisał: "Znamię Bestii będzie to liczba składająca się z 18 cyfr, podzielonych na sześć grup po 3 cyfry w każdej, to znaczy: 6+6+6 ." Drugą z wymienionych osób jest dr Hanrick Eldeman, naczelny analityk EWG , który już w 1977 roku oznajmił, że każdy człowiek na świecie otrzyma numer identyfikacyjny składający się z 18 cyfr, czyli taki właśnie, jaki przepowiedział ks. Clark blisko 200 lat wcześniej ([2] str. 107). Co więcej, jak doniósł włoski, katolicki miesięcznik "Chiesa Viva" nr 201 i 202 z 1989 roku, w Brukseli w siedzibie ówczesnej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) miał się znajdować (w 1989 roku) superkomputer, służący do "oznakowania" wszystkich ludzi ze świata uprzemysłowionego, zwany "Bestią". Prawdopodobnie właśnie taka nazwa komputera była świadomym, zuchwałym i urągliwym nawiązaniem do tekstu z Apokalipsy św. Jana. Powyższe informacje ujawnił już wcześniej , bo w 1975 roku, dr Charles Ducombe z Urzędu Informacji w Jerozolimie, który złożył oświadczenie iż "dr Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG , publicznie potwierdził istnienie w Brukseli, superkomputera o nazwie "Bestia", zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować wszystkich mieszkańców Ziemi ." Ponadto wybitny kanadyjski uczony dr Patrick Fisher na zadane pytanie: "czy każda osoba ze świata uprzemysłowionego jest już zarejestrowana w 'Bestii' ?", odpowiedział: "Tak, jest zakodowane nie tylko nazwisko danej osoby ,ale również to czym zajmowała się w ciągu swego życia, to znaczy praca , uzdolnienia, kierunek myślenia i wszystko co może być przedmiotem zainteresowania ."


N lut 22, 2009 23:41

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
Zdaje się, że Jan mówił o znamieniu na ręce a czip jest raczej pod skórą... Swoją drogą podejrzewam, że gdy ta technologia się upowszechni czipy będą raczej wszczepiane w dłoń bo to znacznie wygodniejsze nie trzeba podwijać rękawów czy ustawiać się bokiem i oczywiście muszą być odpowiednio mniejsze


Pn lut 23, 2009 0:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post 
Toć ci od "Zeitgeist" już dawno to rozszyfrowali - te chipy to jeden z elementów mrocznego planu zawładnięcia światem przez amerykańskich bankowców.

I ujrzałem: oto koń trupio blady,
a imię siedzącego na nim Bank Rezerw Federalnych.


Pn lut 23, 2009 0:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
A za wszystkim stoją jak zawsze podstępni ludzie jaszczury


Pn lut 23, 2009 1:42
Zobacz profil
Post 
Ap 13
I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć

1 wg jakis badan na ktore wydano sporo pieniedzy dotyczących najlepszych miejsc dla chipu pod względem zasilania ich dzięki zmiennosci temperatur ciała jest prawa dlon i czolo

2 bestia czyli Brussels Eletronical Accounting Surveying Terminal = BEAST

3 kazdy, ktoremu bedzie wszczepiony chip bedzie mial swoj numer identyfikacyjny skladajacy sie z 18cyfr podzielonych na 3 po 6
np
666125 428110 221117
W tym zestawieniu numer pierwszy 666, służyłby jako kierunkowy dla uruchomienia superkomputera międzynarodowego; numer 125 uruchamiałby komputer danego kraju; 428-komputer regionu itd

Komputerowe oddzialywanie na wszczepiony chip bedzie powodowalo zmiane temperatury co bedzie skutkowalo zmianą zachowania u czlowieka.
Juz są rozne wynalazki pozwalające sterowac komputerem za pomocą umyslu na razie proste czynnosci cos typu wyłączanie światła itd, w przyszłości to będzie działało w drugą stronę.
Chip jest wykonany z takiego materialu ze uszkodzenie go spowoduje wystąpienie wrzodów na ciele

Ap 16, 2
A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach,
co mają znamię Bestii,
i na tych, co wielbią jej obraz.


Pn lut 23, 2009 21:06

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42
Posty: 4717
Post 
Cytuj:
1 wg jakis badan na ktore wydano sporo pieniedzy dotyczących najlepszych miejsc dla chipu pod względem zasilania ich dzięki zmiennosci temperatur ciała jest prawa dlon i czolo

Czoło? Nie wiem jak ty ale u mnie jest tam kość i cienka skóra już bardziej prawdopodobnym miejscem jest mózg ale taki czip pełniłby już raczej znacznie bardziej skomplikowane funkcje niż karta kredytowa.


Pn lut 23, 2009 21:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
No napisał(a):
A za wszystkim stoją jak zawsze podstępni ludzie jaszczury


Niekoniecznie ludzie . Mowa jest o bestii czyli ludzkim wcieleniu szatana.
Taka osoba u władzy może oznaczać kataklizm dla rodzaju ludzkiego. Wyobraźmy sobie że ma za sobą rząd prawo wojsko i dostep do omawianych czipów.
Użycie wszelkiego rodzaju broni chemicznej i biologicznej będzie w kompetencji tej osoby i mu podwładnych.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Pn lut 23, 2009 22:32
Zobacz profil
Post 
no tak, czoło - jest tam cienka skora ale ten chip bylby cieńszy:]

http://www.niewyjasnione.pl/ZNAK_BESTII-t541.html

daje link do innego forum bo jest tam spoooooro na ten temat, a bez sensu byloby to wszystko przeklejac


Wt lut 24, 2009 0:31

Dołączył(a): So cze 17, 2006 13:23
Posty: 454
Post 
niestety z tym chipem to raczej jest prawda, warto poczytac na ten temat.
w kazdym razie ja sobie nie dam wszczepic chipu :) te chipy sa narzedziem bankierow i elit, aby sprawowac totalna kontrole. lada chwila technologia ta zagosci w europie i pozniej w polsce.


N mar 01, 2009 14:40
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Spragniony napisał(a):
niestety z tym chipem to raczej jest prawda, warto poczytac na ten temat.
w kazdym razie ja sobie nie dam wszczepic chipu :) te chipy sa narzedziem bankierow i elit, aby sprawowac totalna kontrole. lada chwila technologia ta zagosci w europie i pozniej w polsce.


A jesli chip bedzie czyms w rodzaju dowodu osobistego i bez niego nic nie załatwisz, nic nie kupisz, nie znajdziesz pracy, itd . Tak jak dowody plastikowe wyparły papierowe, tak samo chipy wyprą dowody plastikowe.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


N mar 01, 2009 14:59
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post 
Cytuj:
ja sobie nie dam wszczepic chipu

Ha, ha, optymista! A co bedzie jesli bez niego nie dostaniesz prawa jazdy, wyplaty, nie zaplacisz rachunku, a w to miejsce zaplacisz kare za dodatkowe wydatki jakie sprawiasz panstwu?

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


N mar 01, 2009 15:05
Zobacz profil
Post 
Dla mnie Biblia to ważna księga i trochę mnie zniesmacza wykorzystywanie jej do podobnych "teorii".


N mar 01, 2009 19:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL