Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 118  Następna strona
 Intronizacja Chrystusa na Króla Polski 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wiedziałem Darku, że nie potrafisz w tej sprawie NIC napisać. Mimo, iż zadałem PROSTE pytanie, na które odpowiedź brzmi "tak" lub "nie".
Rozumiem, że "wyczerpujące wyjaśnienia" polegały na takiej manipulacji, aby wytłumaczyć dlaczego ta intronizacja zupełnie niczego nie zmieni. Zgadza się?


Wt lis 22, 2016 5:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tomek44 napisał(a):
Wiedziałem Darku, że nie potrafisz w tej sprawie NIC napisać. Mimo, iż zadałem PROSTE pytanie, na które odpowiedź brzmi "tak" lub "nie".
Rozumiem, że "wyczerpujące wyjaśnienia" polegały na takiej manipulacji, aby wytłumaczyć dlaczego ta intronizacja zupełnie niczego nie zmieni. Zgadza się?


nawet jak zapodam Ci tu pelny wyklad Biskupa Czaji na ten temat , to i tak latwo przewidziec Twoja reakcje .


Wt lis 22, 2016 9:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dariusz-555 napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Wiedziałem Darku, że nie potrafisz w tej sprawie NIC napisać. Mimo, iż zadałem PROSTE pytanie, na które odpowiedź brzmi "tak" lub "nie".
Rozumiem, że "wyczerpujące wyjaśnienia" polegały na takiej manipulacji, aby wytłumaczyć dlaczego ta intronizacja zupełnie niczego nie zmieni. Zgadza się?


nawet jak zapodam Ci tu pelny wyklad Biskupa Czaji na ten temat , to i tak latwo przewidziec Twoja reakcje .

Ależ ja nie zamierzam oceniać słów biskupa, ani na nie reagować. Bo słowa biskupa mnie nie interesują. Ja chce tylko wiedzieć, czy teraz wg CIEBIE "jest super, bo Polska nie zginie, bo tak powiedziała Rozalia Celakówna". Tak czy nie???
Jeśli biskup nic o tym nie mówił - to znaczy, że błędnie mnie odsyłasz do tegoż biskupa a tym samym manipulujesz.
Więc TY mi proszę odpowiedz, czy teraz po intronizacji Polska nie zginie? Tak czy nie?????
Czy słowa R. Celakówny były czystą prawdą? Tak czy nie????


Wt lis 22, 2016 9:46
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tomek44 napisał(a):
Dariusz-555 napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Wiedziałem Darku, że nie potrafisz w tej sprawie NIC napisać. Mimo, iż zadałem PROSTE pytanie, na które odpowiedź brzmi "tak" lub "nie".
Rozumiem, że "wyczerpujące wyjaśnienia" polegały na takiej manipulacji, aby wytłumaczyć dlaczego ta intronizacja zupełnie niczego nie zmieni. Zgadza się?


nawet jak zapodam Ci tu pelny wyklad Biskupa Czaji na ten temat , to i tak latwo przewidziec Twoja reakcje .

Cytuj:
Ależ ja nie zamierzam oceniać słów biskupa, ani na nie reagować. Bo słowa biskupa mnie nie interesują. Ja chce tylko wiedzieć, czy teraz wg CIEBIE "jest super, bo Polska nie zginie, bo tak powiedziała Rozalia Celakówna". Tak czy nie???
Jeśli biskup nic o tym nie mówił - to znaczy, że błędnie mnie odsyłasz do tegoż biskupa a tym samym manipulujesz.
Więc TY mi proszę odpowiedz, czy teraz po intronizacji Polska nie zginie? Tak czy nie?????
Czy słowa R. Celakówny były czystą prawdą? Tak czy nie????

Zasadnicza kwestia - akt zawierzenia Chrystusowi Królowi i Panu, to nie nie była intronizacja, w sensie przekazań Rozalii Celakówny , te objawienia nie są oficjalnie uznane przez Kościół, więc nie mogą stać jako fundament koronowania Chrystusa.
Czy Polska po uroczystym akcie z dn 19.11.2016r się zmieni?.....daj Boże.......


Wt lis 22, 2016 10:08

Dołączył(a): Pn sie 20, 2007 11:38
Posty: 58
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
Coroner napisał(a):
Jezus? Był na pewno. On jest na każdej mszy świętej.

Rodzice wysyłali mnie przez 18 lat na te rytualne obrzędy i nigdy go nie spotkałem.
Teraz, jak na króla przystało, liczę na transmisje on-line z orędzia do narodu.
Jakiś termin i miejsce zostały już zaplanowane?
Na pewno w to miejsce przybedą przedstawiciele wszystkich wyznań utożsamiających się z naukami Jezusa.

_________________
"Fanatyzm dodaje wprawdzie mocy duszy, ale napełnia człowieka ślepotą i tamuje wzrost myśl, dlatego nigdy nie zrówna bohaterstwu wolności"T.K.


Wt lis 22, 2016 10:08
Zobacz profil
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
JamSuf napisał(a):
Coroner napisał(a):
Jezus? Był na pewno. On jest na każdej mszy świętej.

Rodzice wysyłali mnie przez 18 lat na te rytualne obrzędy i nigdy go nie spotkałem.
Teraz, jak na króla przystało, liczę na transmisje on-line z orędzia do narodu.
Jakiś termin i miejsce zostały już zaplanowane?
Na pewno w to miejsce przybedą przedstawiciele wszystkich wyznań utożsamiających się z naukami Jezusa.

Skoro tylko "rodzice wysyłali" to zrozumiałe, że nie spotkałeś.


Wt lis 22, 2016 10:10

Dołączył(a): Pn sie 20, 2007 11:38
Posty: 58
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
Alus napisał(a):
JamSuf napisał(a):
Coroner napisał(a):
Jezus? Był na pewno. On jest na każdej mszy świętej.

Rodzice wysyłali mnie przez 18 lat na te rytualne obrzędy i nigdy go nie spotkałem.
Teraz, jak na króla przystało, liczę na transmisje on-line z orędzia do narodu.
Jakiś termin i miejsce zostały już zaplanowane?
Na pewno w to miejsce przybedą przedstawiciele wszystkich wyznań utożsamiających się z naukami Jezusa.

Skoro tylko "rodzice wysyłali" to zrozumiałe, że nie spotkałeś.

Chętnie zwlasnej woli go spotkam razem z tobą.
Podaj miejsce i termin, gdzie razem go spotkamy.
Jak go spotkam, to ja pokrywam koszt swojego dojazdu, a jak nie spotkam to zwrócisz mi koszty dojazdu.

_________________
"Fanatyzm dodaje wprawdzie mocy duszy, ale napełnia człowieka ślepotą i tamuje wzrost myśl, dlatego nigdy nie zrówna bohaterstwu wolności"T.K.


Wt lis 22, 2016 10:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tomek44 napisał(a):
Więc TY mi proszę odpowiedz, czy teraz po intronizacji Polska nie zginie? Tak czy nie?????


No, może być problem, bo Jezus wyraźnie Rozalii podkreślał, że "To uznanie [mnie za Króla Polski] ma być potwierdzone porzuceniem grzechów, a całkowitym zwrotem do Boga". Nawet gdyby więc uznać, że ta koronacja już się dokonała, czekamy teraz jeszcze na owo porzucenie grzechów..

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lis 22, 2016 10:23
Zobacz profil
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
Obiecałem światu Mesjasza. Czego nie uczyniłem, aby przygotować Jego przyjście! Ukazywałem się w symbolach, które Go przedstawiały już tysiące lat przed Jego przyjściem!
A kim jest ten Mesjasz? Skąd przychodzi? Co uczyni na ziemi? Kogo przychodzi ukazać? Mesjasz jest Bogiem. A kim jest Bóg? Bóg jest Ojcem, Synem i Duchem Świętym. Skąd przychodzi lub raczej kto Mu polecił przyjść między ludzi? Ja, Jego Ojciec, Bóg. Kogo ukazywać będzie na zie­mi? Swego Ojca, Boga. Co uczyni na ziemi? Sprawi, że Ojciec, Bóg, zos­tanie poznany i pokochany. Przecież powiedział:
„Czy nie wiedzieliście, że powinienem być w tym, co należy do Mego Ojca?" - „Nesciebatis quia in his quae Patris Mei sunt oportet Me esse?" (Łk 2,49)
„Przyszedłem pełnić jedynie wolę Ojca Mojego." (J 6,38)
„Wszystko, o co poprosicie Ojca w Imię Moje, da wam." (J 15,16; 16,23)
„Módlcie się tak: Ojcze nasz, który jesteś w Niebie." (Mt 6,9)

Następnie - ponieważ przyszedł otoczyć chwałą Ojca i dać Go poznać ludziom - mówi:

„Kto Mnie widzi, widzi Ojca Mojego." (J 14,9)
„Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie." (J 14,11)
„Nikt nie przychodzi od Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie." (J 14,6)
„Każdy kto jest ze Mną jest także z Ojcem Moim." (l J 1,3) itd...
Przychodzę do was dwoma drogami: poprzez Krzyż i Eucharystię!
KRZYŻ, jest Moją drogą zstępowania ku Moim dzieciom. Sprawiłem, że przez niego Mój Syn was odkupił. Dla was Krzyż jest drogą dojścia do Mego Syna, a przez Mojego Syna - do Mnie. Bez niego nigdy me mogli­byście przyjść do Mnie, człowiek bowiem ściągnął na siebie przez grzech karę rozłąki z Bogiem.
w EUCHARYSTII przebywam między wami jak ojciec w swojej rodzinie. Chciałem, żeby Mój Syn ustanowił Eucharystię, aby z każdego tabernakulum uczynić skarbiec Moich Łask, Moich Bogactw i Mojej Miłości, aby dać je ludziom, Moim dzieciom.
Sprawiam, że tymi dwiema drogami nieustannie zstępuje Moja Potęga oraz Moje niezmierzone Miłosierdzie.
Ukazałem wam, że Mój Syn Jezus reprezentuje Mnie przed ludźmi i że przez Niego stale przebywam miedzy nimi. Teraz pragnę wam pokazać, że przychodzę do was także przez Mojego Ducha Świętego, aby być wśród was.

Zeszyt nr.I
Przychodzę do was dwoma drogami: poprzez Krzyż i Eucharystię!
KRZYŻ, jest Moją drogą zstępowania ku Moim dzieciom. Sprawiłem, że przez niego Mój Syn was odkupił. Dla was Krzyż jest drogą dojścia do Mego Syna, a przez Mojego Syna - do Mnie. Bez niego nigdy me mogli­byście przyjść do Mnie, człowiek bowiem ściągnął na siebie przez grzech karę rozłąki z Bogiem.
w EUCHARYSTII przebywam między wami jak ojciec w swojej rodzinie. Chciałem, żeby Mój Syn ustanowił Eucharystię, aby z każdego tabernakulum uczynić skarbiec Moich Łask, Moich Bogactw i Mojej Miłości, aby dać je ludziom, Moim dzieciom.
Sprawiam, że tymi dwiema drogami nieustannie zstępuje Moja Potęga oraz Moje niezmierzone Miłosierdzie.
Ukazałem wam, że Mój Syn Jezus reprezentuje Mnie przed ludźmi i że przez Niego stale przebywam miedzy nimi. Teraz pragnę wam pokazać, że przychodzę do was także przez Mojego Ducha Świętego, aby być wśród was.

Zeszyt I - fragment
http://www.apokalipsa.info.pl/objawieni ... ojciec.htm


Wt lis 22, 2016 10:25

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tomku , na wszystkie Twoje pytania Biskup Czaja daje odpowiedz . a jesli Ciebie wyjasnienia Biskupa nie interesuja to nie moj problem . nawiazanie do Rozalii Celakowny tez jest .

o moj Boze , widze pierwszy efekt tego wydazenia . pierwszy raz od 6 lat calkowicie zgadzam sie z wpisem Alicji czyli dwa pietra wyzej . pisze jak najpowazniej .


Wt lis 22, 2016 10:33
Zobacz profil
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
Cytuj:
Chętnie zwlasnej woli go spotkam razem z tobą.
Podaj miejsce i termin, gdzie razem go spotkamy.
Jak go spotkam, to ja pokrywam koszt swojego dojazdu, a jak nie spotkam to zwrócisz mi koszty dojazdu.

Spotkałeś Go i systematycznie spotykasz, jedynie nie rozpoznajesz - Bóg przychodzi do nas w każdym dobrym człowieku.


Wt lis 22, 2016 10:47
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
Dzieci Moje! Niektórzy z was mogą Mi powiedzieć: 'Kościół wzrastał nieustannie, chrześcijanie są coraz liczniejsi. Jest to wystarczającym do­wodem, że nasz Kościół jest doskonały!' Wiedzcie, dzieci Moje, że wasz Ojciec stale czuwał nad Kościołem, od chwili jego powstania. Wraz z Mo­im Synem i Duchem Świętym chciałem, aby był nieomylny poprzez Mo­jego Namiestnika, Ojca Świętego.
Czy nie jest jednak prawdą, że gdyby chrześcijanie poznali Mnie takim jakim jestem - to znaczy Ojcem tkliwym i miłosiernym, dobrym i hojnym - praktykowaliby z większym zaangażowaniem i szczerością tę świętą reli­gie?
Dzieci Moje, czyż nie jest prawdą, że gdybyście wiedzieli, że macie Oj­ca, który myśli o was i kocha was z bezgraniczną Miłością, staralibyście się, tytułem wzajemności, o większą wierność waszym chrześcijańskim a także obywatelskim powinnościom, o sprawiedliwość i o oddawanie spra­wiedliwości Bogu i ludziom?
Czy nie jest prawdą, że gdybyście znali tego Ojca, który kocha was wszystkich bez wyróżniania, nazywa was wszystkich pięknym imieniem dzieci, kochalibyście Mnie czule jak dzieci? Czyż miłość, którą byście Mnie obdarowywali, nie stałaby się - z Mojego impulsu - miłością aktyw­ną, rozprzestrzeniającą się na resztę ludzkości nie znającej jeszcze spo­łeczności chrześcijan, a jeszcze mniej Tego, który ich stworzył i jest ich Oj­cem?
Gdyby ktoś przyszedł przemówić do tych dusz oddających się przesą­dom albo do tylu innych, które nazywają Mnie Bogiem, bo wiedzą, że ist­nieję, lecz nie wiedzą, że jestem blisko nich, gdyby ktoś powiedział im, że ich Stwórca jest także ich Ojcem, który o nich myśli, zajmuje się nimi, ota­cza ich głębokim uczuciem w tak licznych cierpieniach i zniechęceniach, wtedy nawet najbardziej uparci nawróciliby się. Nawrócenia te byłby licz­niejsze i mocniejsze, to znaczy trwalsze.
Niektórzy - badając dzieło Miłości, którego przychodzę dokonać wśród ludzi - znajdą tu powód do krytyki i powiedzą tak: 'Przecież od kiedy misjonarze przybyli do dalekich krajów, mówili niewiernym tylko o Bogu, o Jego Dobroci, o Jego Miłosierdziu. Co więcej mogliby powie­dzieć o Bogu, skoro stale o Nim mówią?'
Misjonarze mówili i mówią jeszcze o Bogu w takim wymiarze, w jakim sami Mnie znają. Zapewniam was jednak, że nie znacie Mnie takim, jaki jestem. Przychodzę więc ogłosić się Ojcem wszystkich, najczulszym z oj­ców. Przychodzę, aby skorygować miłość, którą Mi ofiarowujecie: miłość zafałszowaną z powodu lęku.

Zeszyt II - fragmenthttp://www.apokalipsa.info.pl/o ... ojciec.htm


Wt lis 22, 2016 11:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Więc TY mi proszę odpowiedz, czy teraz po intronizacji Polska nie zginie? Tak czy nie?????


No, może być problem, bo Jezus wyraźnie Rozalii podkreślał, że "To uznanie [mnie za Króla Polski] ma być potwierdzone porzuceniem grzechów, a całkowitym zwrotem do Boga". Nawet gdyby więc uznać, że ta koronacja już się dokonała, czekamy teraz jeszcze na owo porzucenie grzechów..

Kto założył koronę Chrystusowi? Prezydent A. Duda? Przecież on grzeszy Łamaniem Konstytucji RP!!!!


Wt lis 22, 2016 11:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dariusz-555 napisał(a):
Tomku , na wszystkie Twoje pytania Biskup Czaja daje odpowiedz . a jesli Ciebie wyjasnienia Biskupa nie interesuja to nie moj problem . nawiazanie do Rozalii Celakowny tez jest .

o moj Boze , widze pierwszy efekt tego wydazenia . pierwszy raz od 6 lat calkowicie zgadzam sie z wpisem Alicji czyli dwa pietra wyzej . pisze jak najpowazniej .

Nie rozumiesz tekstu pisanego. i to prostego.
Ty pisałeś, że w sobotę była "intronizacja", Alus temu PRZECZYŁA!!!! Gdyż, jak powiedziała KK NIE UZNAŁ OFICJALNIE objawień R. Celakówny o intronizacji!!!!!
Więc po Tobie widać, że słuchanie mediów Rydzyka skutkuje odchodzeniem od oficjalnego nauczania KK!!!!

Swoją drogą ciekawą rzeczą jest, że biskup w ogóle poświęcał swój czas na coś, co nie jest oficjalną nauką KK....


Wt lis 22, 2016 11:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 20, 2007 11:38
Posty: 58
Post Re: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
Alus napisał(a):
Skoro tylko "rodzice wysyłali" to zrozumiałe, że nie spotkałeś.
Alus napisał(a):
Spotkałeś Go i systematycznie spotykasz,

Najpierw idziesz drogą argumentacji, że nie spotkałem.
Następnie zmieniasz front i próbujesz nieudolnie, jak jarmarczny kaznodzieja, wmawiać mi że cały czas spotykam.
To w końcu spotkałem czy nie spotkałem?

Cytuj:
jedynie nie rozpoznajesz

A jaki jest znak szczególny, bym nie pomylił z obłędem?

Cytuj:
- Bóg przychodzi do nas w każdym dobrym człowieku.

A na koniec uznałeś, że nie jestem dobrym człowiekiem.

_________________
"Fanatyzm dodaje wprawdzie mocy duszy, ale napełnia człowieka ślepotą i tamuje wzrost myśl, dlatego nigdy nie zrówna bohaterstwu wolności"T.K.


Wt lis 22, 2016 12:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 118  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL