Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 21:27



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 554 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona
 Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 22:08
Posty: 2
Post Orędzia na czasy ostateczne - połączone wątki
[adresy usunięte - reklama - s33]

prosba i nawolywanie PANA JEZUSA - tworzyc grupy modlitewne : JEZUS DO LUDZKOSCI - aby walczyc modlitwa o zbawienie dusz na calym swiecie i o ochrone przed " falszywym prorokiem ",ktory teraz zasiadl w stolicy piotrowej oraz przed wladza antychrysta,ktory wkrotce ma sie ukazac na scenie swiatowej w konflikcie wojennym na skale swiatowa.
{ III WOJNA SWIATOWA },aby modlic sie za kaplanow,ktorym bedzie przedstawiona falszywa doktryna,ktora m.inn.ma doprowadzic do zniesienia NAJSWIETSZEGO SAKRAMENTU.
{ APOKALIPSA SW.JANA oraz KSIEGA DANIELA }
APOKALIPSA SW.JANA 19,10 mowi : " SWIADECTWEM BOWIEM JEZUSA JEST DUCH PROROCTWA "
zalecane jest przez Pana Jezusa miec w domu modlitwe : PIECZEC BOGA ZYWEGO ,
ktora mozna sciagnac ze stron internetowych tutaj podanych.
17.03.2013, 18:50 - Orędzie do kapłanów i tych wszystkich Moich wyświęconych sług, którzy oddali swoje życie Mojej Świętej Służbie
Moja szczerze umiłowana córko, to orędzie jest do kapłanów i tych wszystkich Moich wyświęconych sług, którzy oddali swoje życie Mojej Świętej Służbie.
Moi umiłowani słudzy, pragnę, abyście byli posłuszni Prawom Kościoła i tym, którym musicie okazać posłuszeństwo w Moje Święte Imię.
Nigdy nie wolno wam opuszczać waszych obowiązków wobec Kościoła i musicie nadal służyć Mi, jak zawsze. Proszę udzielajcie wszystkich sakramentów, tak jak wcześniej, ale z jeszcze większą starannością. Wypełniajcie, jak zawsze, swoje święte obowiązki. Waszym obowiązkiem są dzieci Boże i musicie prowadzić swoje owce. W każdej chwili bądźcie wierni Mojemu Nauczaniu.
To nie wy, Moi drodzy słudzy, opuścicie Mój Kościół na ziemi. To nie z waszej winy przepisy w Moim Kościele zostaną zmienione, aby włączyć nowe doktryny.
Pozostaniecie wierni służbie Mojego Kościoła i będziecie wypełniali swoje obowiązki, aż do tego strasznego dnia. To będzie dzień, kiedy Moja Msza Święta zostanie zmieniona nie do poznania. To wrogowie Boga, którzy przeniknęli do Mojego Kościoła na ziemi, będą tymi, którzy odsuną was ode Mnie.
Kiedy zaprezentują nową Mszę, pozostaniecie wtedy bez możliwości wyboru, bo będziecie wiedzieli, że ona nie będzie już ofiarować Najświętszej Eucharystii. Nastąpi to wtedy, gdy Prawda zostanie ostatecznie wam objawiona, choć już wcześniej będziecie przygotowani poprzez znaki.
Te znaki będą zawierały dziwne, nowe sposoby dostosowania modlitw, szatan nie będzie już potępiany, a sakramenty zostaną zmanipulowane, aby uwzględnić inne wyznania. Poczujecie się nieswojo, ale będziecie odczuwali obowiązek zachowania wierności wobec Mojego Kościoła.
To wtedy, Obecność Mojego Kościoła na ziemi, będzie waszym jedynym sposobem na przetrwanie, jeśli macie pozostać wierni Mojemu Nauczaniu. Kiedy Moje Nauczanie, Moje sakramenty i Moja Msza Święta zostaną zmienione, nie możecie dać się oszukać. Jeśli nie będziecie przestrzegać Moich Praw, wtedy Mnie zdradzicie.
Ostrzegam inne kościoły chrześcijańskie, że ta plaga rozprzestrzeni się także na wasze kościoły. Z czasem stanie się dla was trudne zachowanie Moich Nauk w taki sposób, jak zostały one podane światu. Wszyscy chrześcijanie będą cierpieć pod rządami fałszywego proroka i jego wspólnika, antychrysta, którego twarz z promiennym uśmiechem będzie znana na całym świecie, jako najbardziej wpływowego przywódcy wszech czasów.
Wasz Jezus
08.03.2013, 14:05 - Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki
Moja szczerze umiłowana córko, szatan szaleje ze złości przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a jego skażenie wciąż rozprzestrzenia się w jego murach.
Ten przebiegły oszust, który dotąd cierpliwie czekał, wkrótce ogłosi swoje panowanie nad Moimi biednymi, niczego nie podejrzewającymi wyświęconymi sługami. Ból, jaki zada będzie dla Mnie bardzo trudny do zniesienia, a jednak jego panowanie zakończy się ostatecznym oczyszczeniem od zła najgłębszego rdzenia Mojego Kościoła.
Precyzyjnie wypracowywał sobie pozycję i wkrótce jego pompatyczna postawa będzie widoczna pośród jego prześwietnego dworu. Jego duma, arogancja i obsesja na własnym punkcie będzie z początku starannie ukrywana przed światem. Świat zewnętrzny westchnie z ulgą, gdy usłyszy brzmienie trąb ogłaszających jego kadencję, jako głowę Mojego Kościoła.
Moje Ciało jest Moim Kościołem, ale on nie będzie wierny Mnie, Jezusowi Chrystusowi, gdyż nie ma w sobie żadnej miłości do Mnie. On jest wierny bestii i będzie się bardzo wyśmiewał i szydził z Moich wyświęconych sług, którzy będą go wspierać.
Ten, który odważy się zasiadać w Mojej Świątyni i który został wysłany przez złego ducha, nie może mówić prawdy, bo nie pochodzi ode Mnie. Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki, zanim wypluje go on ze swoich podłych ust.
Moje Ciało jest Moim Kościołem. Mój Kościół jest wciąż żywy, ale tylko ci, którzy mówią Prawdę i zachowują Święte Słowo Boże, mogą być częścią Mojego Kościoła na ziemi. Teraz, kiedy ma się ujawnić ostateczna zniewaga przeciwko Mnie, Jezusowi Chrystusowi przez Stolicę Piotrową, w końcu zrozumiecie Prawdę.
Księga Prawdy, przepowiedziana Danielowi, na czasy ostateczne, nie zostanie zlekceważona przez członków Mojego Kościoła, gdyż jej zawartość przyprawi o mdłości Moich ukochanych, wyświęconych sług, kiedy zdadzą sobie sprawę, że mówię Prawdę.
Fałszywy prorok - który będzie udawał przywódcę Mojego Kościoła - jest gotowy do noszenia szaty, która nie została dla niego przygotowana.
On zbezcześci Moją Świętą Eucharystię i podzieli Mój Kościół na pół i jeszcze raz na pół.
Będzie starał się oddalić wiernych wyznawców Mojego ukochanego Świętego Wikariusza Papieża Benedykta XVI, mianowanych przeze Mnie.
Wykorzeni tych wszystkich, którzy są wierni Mojemu Nauczaniu robiąc z nich kozły ofiarne.
Jego działania nie będą natychmiast widoczne, ale wkrótce będą widoczne znaki, gdy wyruszy on na poszukiwanie poparcia wpływowych przywódców światowych i tych na wysokich stanowiskach.
Kiedy obrzydliwość się zakorzeni, zmiany będą gwałtowne. Wkrótce potem ogłosi stworzenie zjednoczonego Kościoła katolickiego, połączonego z wszystkimi wyznaniami i innymi religiami.
Stanie na czele nowej ogólnoświatowej religii i będzie panował nad pogańskimi religiami. Włączy też ateizm pod wątpliwym pretekstem, że ateistom zależy na tak zwanych ludzkich prawach. Wszystkie grzechy w Oczach Boga zostaną uznane za dopuszczalne przez ten nowy, obejmujący wszystkich Kościół.
Każdy, kto ośmieli się mu sprzeciwić zostanie odszukany i ukarany. Ci kapłani, biskupi i kardynałowie, którzy się mu sprzeciwią zostaną ekskomunikowani i pozbawieni tytułów. Inni będą zastraszani i prześladowani, wielu księży będzie musiało się ukrywać.
Zwracam się teraz do tych Moich biednych wyświęconych sług, którzy już teraz rozpoznają Mój Głos: Proszę, słuchajcie Mnie, gdy wychodzę wam naprzeciw przynosząc pocieszenie. Nigdy nie poprosiłbym was o odrzucenie Mojego Kościoła na ziemi, ponieważ to Ja, wasz ukochany Zbawiciel go stworzyłem. Złożyłem Moje Ciało jako Żywą Ofiarę, aby was zbawić. Otrzymaliście obowiązek dawania o Mnie świadectwa, aby ocalić dusze tych, których nauczacie i prowadzicie.
Tylko Mi zaufajcie i nadal Mi służcie. Nie wolno przyjąć jakiejkolwiek doktryny przedstawianej wam, o której natychmiast będziecie wiedzieli, że nie jest zgodna z Moim Nauczaniem. Musicie robić to, co mówi wam serce, ale pamiętajcie o tym:
Ten okres na pewno przyniesie wam doświadczenie głębokiego bólu i ciężkiego smutku i zapłaczecie widząc zbezczeszczenie Mojego Kościoła. Ale musicie rozpoznać kłamstwa, które mają być wam przedstawione, ujrzeć je takimi jakimi są - uwłaczaniem Mojej śmierci na Krzyżu.
To zniszczenie może spowodować załamanie struktury Mojego Kościoła. Zmiany i przystosowanie budynków wraz z nową świątynią utworzoną dla jednego światowego kościoła będą wykonane i zlokalizowane w Rzymie.
Bądźcie pewni, że wtedy, gdy Moja Świątynia będzie profanowana, Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel wszystkich ludzi, zostanę odrzucony i wrzucony do rynsztoka.
Wasz Jezus
15.07.2013, 17:52 - Do kapłanów: Dzień, w którym zostaniecie poproszeni, aby zaprzeczyć Mojej Boskości, nie jest daleki
Moja szczerze umiłowana córko, muszę dotrzeć do Moich kapłanów, którzy teraz zaczynają zdawać sobie sprawę, że Ja mówię do świata przez te Orędzia w tym właśnie czasie.
Musicie być ostrożni. Musicie stosować się do zasad Mojego Kościoła na Ziemi, skoro pozostają one takie jakimi były i nie są zmieniane. Nie czujcie się zniechęceni, ponieważ zostaliście ubogaceni Darem Ducha Świętego. Gdy zostaniecie poproszeni, aby się Mnie zaprzeć, będzie to przeprowadzone w sposób subtelny, ale zabójczy. Zostaniecie poproszeni do przyjęcia doktryny wszystkich religii niezwiązanych z chrześcijaństwem. Powiedzą wam, że jest to dla dobra wszystkich i że to nowe podejście obejmujące wszystkie poglądy jest środkiem do celu, by ludzkość w końcu mogła zostać zjednoczona na drodze pokojowej.
Wszystkie inne religie, wyznania, wierzenia i doktryny, które czczą Mojego Ojca, ale które nie uznają Mnie, Jezusa Chrystusa, będą brane pod skrzydła antypapieża. Wy, przez moc bestii i zgodnie z jego metodą będziecie nakłaniani do objęcia waszych współbraci i współsióstr. Powiedzą wam, że wszystkie religie, które czczą Boga, są w Oczach Boga zjednoczone jako jedna. Kiedy się sprzeciwicie, zostaniecie skarceni. Gdy będziecie wyjaśniać, że jedyna droga do Boga, Mojego Umiłowanego Ojca jest przez Jezusa Chrystusa, to powiedzą wam:
"Nie rozumiecie, że Bóg kocha wszystkie swoje dzieci, dlatego nie okazując miłości i współczucia dla Jego Kościoła, nie obejmując ich wraz z ich religiami - jesteście obłudnikami."
Ponadto wiedzcie o tym. Jeśli przyjmiecie, że wszystkie religie muszą być objęte jako jedna - że musicie się usunąć na bok, aby okazać szacunek do tych wyznań, które nie uznają Syna Człowieczego - wtedy będziecie winni strasznego grzechu. Wówczas wyprzecie się Mnie.
Ci, którzy mogą wpaść w pułapkę tego oszustwa, niech wiedzą, że pojawią się inne znaki, które wskazują na jedno - nie będzie się już głosić Mojej Boskości.
W waszych kościołach będzie się widziało pojawiające się nowe krzyże z osadzoną głową bestii; wasze ołtarze zostaną zmienione tak, by Mnie wyszydzić. Za każdym razem, gdy zobaczycie nowe i nietypowe symbole w Moim Kościele, patrzcie uważnie, gdyż bestia jest arogancki i pyszni się swoją niegodziwością poprzez pokazywanie znaków, które oddają mu cześć.
Ci z was, którzy nie będą czujni na to oszustwo, zostaną wciągnięci do praktyk, które nie oddają Mi czci. Będą skrywać prawdziwą intencję - oddawanie hołdu szatanowi i jego złym duchom.
Te znaki już się rozpoczęły. Działania o których mówię mają dopiero nadejść, ale dzień, w którym zostaniecie poproszeni, aby zaprzeczyć Mojej Boskości, nie jest daleki. Musicie mieć oczy otwarte, gdyż ci, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię, a zamiast tego oddają cześć bestii, już rozwijają skrzydła. Oni rządzą wśród was, ale tak wielu z was nie widzi jeszcze tej obrzydliwości. Lecz, jeśli Mnie kochacie, udzielę wam Łask, abyście zobaczyli Prawdę, ponieważ nigdy was nie opuszczę. Czas jest bliski i musicie się przygotować, gdyż wkrótce zstąpi ciemność. Ci z was, którzy są pobłogosławieni Światłem Boga będą cierpieć z rąk Moich nieprzyjaciół.
Zapamiętajcie te Słowa, odmawiajcie je, a odsłonię wam Prawdę przez Dar Ducha Świętego.
Modlitwa Krucjaty (114) Dla kapłanów, aby otrzymali Dar Prawdy
Mój Panie, otwórz mi oczy.
Pozwól mi zobaczyć wroga i zamknij moje serce
na oszustwa.
Oddaję wszystko Tobie, drogi Jezu.
Wierzę w Twoje Miłosierdzie. Amen.
Wasz Jezus

Doktryna pochodząca z ciemności 23.09.2013, 13:30 - Matka Zbawienia do kapłanów: By zachować wierność wobec Kościoła mojego Syna na Ziemi, musicie być przygotowani na to, by paść Jego owce
Moje dziecko, wiele znaków z Nieba będzie można zobaczyć na dachach kościołów Mojego Syna, kiedy wprowadzone zostaną ostateczne zmiany w Liturgii Mszy Świętej. Wszyscy, którzy mają otwarte oczy, a ich uszy są czujne, będą świadkami Gniewu mojego Syna który ujawni się w taki sposób, że nie będzie można go nie zauważyć.
Mój Syn obiecał, że da poznać swój Gniew, gdy ci z Jego Kościoła na Ziemi ukrzyżują Go ponownie bezczeszcząc Jego Ciało i Krew podczas sprawowania Świętej Ofiary Mszy. Grzmoty i błyskawice, po których nastąpią wielkie nawałnice, zwalą ludzi z nóg. Przyjdzie więcej powodzi, a kiedy grzechy człowieka będą zmywane, wtedy zaczną oni rozumieć, że są to kary Boże, które On wylewa na ludzkość.
Niewolnicy grzechu - nawet ci, którzy kochają mojego Syna i pozostają wierni Mszy Świętej - nie dostrzegą różnicy, gdy ta obrzydliwość zostanie zaprezentowana. Pamiętajcie, że Msza Święta jest odprawiana dla upamiętnienia śmierci mojego Syna, a podczas niej doświadcza się Prawdziwej Obecności mojego Syna. Wkrótce przestaną honorować Prawdę, a nowa msza stanie się pogańską ceremonią. Ten dzień jest jeszcze przed nami i przyjdzie nagle i niespodziewanie - tak szybko fałszywy prorok przejdzie do działania. Teraz jest czas na przygotowanie. Wszyscy wyświęceni słudzy, którzy pozostają wierni Najświętszej Eucharystii i którzy będą trwali przy Świętym Słowie Bożym, już teraz muszą rozpocząć przygotowania.
By zachować wierność Kościołowi mojego Syna na Ziemi, musicie być przygotowani na to, by karmić Jego owce pokarmem Życia, którym jest Jego Najświętsza Eucharystia. Taki ślub złożyliście Jezusowi Chrystusowi, kiedy powiedzieliście, że będziecie Mu służyli i udzielali Jego Ciała i Krwi poprzez Mszę Świętą wszystkim, którzy pragną zbawienia. Ten ślub należy uszanować aż do ostatniego dnia.
Nie bójcie się nadchodzących czasów, kiedy wrogowie Boga będą próbowali wykorzystać Jego Święte Imię, aby akceptować grzech i sprawić, aby stał się do przyjęcia dla wszystkich, kiedy wszystkich pozbawią Jego Ciała i Krwi. Ale to nie będzie miało znaczenia, jeśli wy nadal będziecie służyć mojemu Synowi tak, jak tylko będziecie potrafili.
Idźcie w pokoju z nadzieją, że wy wszyscy, którzy kochacie mojego Syna zostaniecie pobłogosławieni darem Ducha Świętego, abyście mogli rozpoznać Prawdę.
Wasza Błogosławiona Matka
Matka Zbawienia


Masoneria kościelna osiągnęła obecnie największy poziom władzy wewnątrz Mojego Najświętszego Kościoła na Ziemi
poniedziałek, 30 września 2013, godz. 15.45
Moja wielce umiłowana córko, muszę poprosić wszystkie Moje wyświęcone sługi, aby mieli się na baczności wobec wezwań, dotyczących uczestnictwa w rekolekcjach, gdy te zostaną wprowadzone, aby ich przekonać, żeby się zgodzili na nową przysięgę wierności, która – o ile się na nią zgodzą – unieważni ich najświętsze śluby, które złożyli Mnie, Jezusowi Chrystusowi.
Masoneria kościelna osiągnęła obecnie największy poziom władzy wewnątrz Mojego Najświętszego Kościoła na Ziemi i wkrótce podyktuje ona, jak ma wyglądać jej nowa liturgia, a będzie ona stała w sprzeczności z Moją Najświętszą Wolą. Ustanowiona przez wrogów Boga, będzie ona maskowała fakt, że została na nowo dopasowana do wymogów sił politycznych, które chcą zakazać chrześcijaństwa, i zostanie zaprezentowana tak szybko, że u wielu w Moim Kościele wywoła to zdumienie. Będą oni boleć nad tą obrzydliwością, jednak głosy Moich wiernych sług nie zostaną na forum publicznym wysłuchane, gdyż oni, Masoni, w pełni sprawują kontrolę nad tym, jak ta nowa liturgia ma być postrzegana. Każdy sprzeciw, jaki zostanie podniesiony w którejkolwiek z diecezji gdziekolwiek na świecie, zostanie zbyty i odrzucony. Wymówką będzie to, że Kościół musi zwerbować nowe, młode dusze, które od niego się oddaliły. Powiedzą oni, że upodabniając się do laickiego świata, ta nowa liturgia nawróci więcej ludzi.
O, jakże podstępna będzie ta obrzydliwość i ilu uwierzy w te kłamstwa, które tak wielu odwiodą od Prawdy. Księga Prawdy została przepowiedziana przez proroka Daniela – aby Boże dzieci nigdy nie zapomniały Prawdy, kiedy będą tonąć w kłamstwach, które pochłoną Mój Kościół na Ziemi.
Zaakceptujcie Prawdę, która została ustanowiona przez Mój Kościół na Ziemi. Nie akceptujcie nowych praw, do przyjęcia których będziecie zmuszani w Moje Święte Imię, co równać się będzie świętokradztwu.
Wasz Jezus


Cz paź 24, 2013 22:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 03, 2012 5:18
Posty: 174
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Super przesłanie ,wierze w każde napisane w nim słowo


Pt paź 25, 2013 7:54
Zobacz profil
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
I to pisze akurat DrzewoMalinowe, ktore odrzuca podstawy wiary chrzescijanskiej

DrzewoMalinowe napisał(a):
ale co to jest za tłumaczenie ,Bóg jako istota wszechmogąca na pewno miał w zanadrzu kilka innych rozwiązań tego świata ale skorzystał tylko z jednego,nie zapewnił człowiekowi tak naprawde nic

viewtopic.php?p=774512#p774512

Lepszego dowodu na falszywosc owych "objawien" nie potrzeba.


Pt paź 25, 2013 8:16

Dołączył(a): N kwi 29, 2012 20:38
Posty: 124
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Kolejna osoba zachłysnęła się jakimiś objawieniami. Zamiast poprzestawać na tym czego chce dla nas Jezus, tj. zbawienia w Kościele i doskonalenia się w łasce to ludzie nieutwierdzeni chcą wszystko wiedzieć i poznać. Chcą badać i wkładać palce w rany Chrystusa, jak niewierny Tomasz, bo Biblia i sakramenty już nie wystarczają. Szatan się cieszy w tym momencie, jak pisał o tym św. Jan od Krzyża. W tych objawieniach jest jedynie gadulstwo, gadulstwo i jeszcze raz gadulstwo, sprzeczna z Pismem Świętym (jak to już wykazano) paplanina. Nie czytajcie tego dla własnego zbawienia. Czy Jezus w Ewangelii mówił i mówił bez końca? Nie. Zazwyczaj wystarczało: "kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień". Jednym zdaniem nasz Pan osiągał efekt. To jest nasz Jezus. A tutaj to gadanina i propanda, przesłanie pochodzące od ludzi albo od kogoś gorszego.

_________________
Zatem się nie ukryje, kto mówi niegodziwie,
i nie ominie go karząca sprawiedliwość
- Mdr 1,8


Pt paź 25, 2013 8:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
kolejny apologeta fałszywych orędzi się tu objawił.
Mam nadzieję, że po tych dwóch postach zniknie...


Pt paź 25, 2013 8:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 03, 2012 5:18
Posty: 174
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Gacjan na jakiej podstawie podważasz ,oceniasz wiarygodność tych orędzi ,bo Ty tak uważasz ,że sa nieprawdziwe a może się diametralnie mylisz.


Pt paź 25, 2013 9:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Tak się zastanawiam nad sensem tych orędzi. Wszechmogący Bóg objawia komuś te rewelacyjne wieści, jedne z wielu, może prawdziwych, a może nie, oczekując że znajdą się wierni rozgłaszający je po całym świecie. Każdy myślący człowiek rozumie że w tym gąszczu objawień nie da się tak naprawdę śledzić, analizować i samodzielnie ocenić wartość każdego. Kto chce zachować się dobrze niech pozostanie przy pewnikach czyli Ewangelii. Wszystko inne, nawet prawdziwe, nic nowego nie doda.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt paź 25, 2013 11:13
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
herezje w nich widzę...


Pt paź 25, 2013 15:43
Zobacz profil
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
DrzewoMalinowe napisał(a):
Gacjan na jakiej podstawie podważasz ,oceniasz wiarygodność tych orędzi ,bo Ty tak uważasz ,że sa nieprawdziwe a może się diametralnie mylisz.

Mają taką samą rangę wiarygodności jak wszystkie anonimy.

gacjan napisał(a):
herezje w nich widzę...

Mnóstwo herezji.


Pt paź 25, 2013 16:40
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Cytuj:
Mój Syn obiecał, że da poznać swój Gniew, gdy ci z Jego Kościoła na Ziemi ukrzyżują Go ponownie bezczeszcząc Jego Ciało i Krew podczas sprawowania Świętej Ofiary Mszy. Grzmoty i błyskawice, po których nastąpią wielkie nawałnice, zwalą ludzi z nóg. Przyjdzie więcej powodzi, a kiedy grzechy człowieka będą zmywane, wtedy zaczną oni rozumieć, że są to kary Boże, które On wylewa na ludzkość.

Mam wrazenie, ze nawet lefebrysci w to nie uwierza. Dla nich juz obecna liturgia to "bezczeszczenie" :(

Naprawde nie wiem, dlaczego ludzie tak sie pasjonuja tym, co ktos sobie wymysla, a nie znaja Ewangelii i Katechizmu.


Pt paź 25, 2013 16:55

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Co by o lefebrystach nie mówić, to oni akurat są mega sceptyczni co do szemranych objawień.
Co innego pewna silna grupa z forum...


Pt paź 25, 2013 18:14
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
poza tym zgodnie z tym, co Drzewo Malinowe pisał na forum, jeśli on w mnie wierzy, to ja jako katolik powinienem wówczas dać 99,999% szans, że są one tak daleko niezgodne z nauką Kościoła -czyli z prawdą, jak tylko mogą być.


So paź 26, 2013 22:49
Zobacz profil
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Gacjan to nie jest dobry pomysł żeby na takiej podstawie coś odrzucać, oceniać. Wiedz że są ludzie których celem jest za wszelką cenę dyskredytować Orędzia Ostrzeżenie. Gdybym ktoś chciał odsunąć za wszelką cenę od nich jak najwięcej ludzi co by zrobił. Co byłoby skuteczne. Pewnie podawać się za Jezusa, co by wielu zgorszyło, a pożniej udawać że się żarliwie broni i głosi te orędzia. To by skutecznie wielu odsunęło od orędzi. Takich sposobów wpływania na opinię ludzi i zwalczania jest wiele i są ludzie którzy za takie sposoby działania się łapią by zwalczać te Orędzia Ostrzeżenie.

Lepiej samemu poczytać, zapoznać się, coś więcej niż tylko rzucić pobieżnie okiem. Są to orędzia od Pana Jezusa, Ojca i Matki Boskiej. Myślę że ważne jest podejść z pokorą, poprosić Boga abyśmy rozpoznali jego słowo. Ja je poznałem jakieś dwa lata teamu i czuję że to Bóg do nas mówi. Dzięki nim przybliżyłem się do Boga, a najważniejsze z nich przesłanie jakie do mnie dotarło to jak bardzo w tych czasach jest potrzebna modlitwa za dusze ludzi, rodziny, sąsiadów, znajomych, wszystkich. Wcześniej moje modlitwy były bardziej przyziemne i raczej dotyczyły mnie, moich problemów, mojego życia. To te orędzia stały się moją większą motywacją do modlitwy i dzięki nim nie skupia się ona na mnie. Dzięki nim więcej też czytam Pismo Święte. Nie jest moim celem wielkie bronienie tych orędzi, po prostu czuję że pochodzą one od Boga. Nie widzę w nich herezji, widzę pozytywne świadectwa chociażby na samym sobie. I też czytam Pismo, modlę się, jestem katolikiem bo niektórym chyba dobrze było by założyć że te rzeczy są mi obce a im samym już nie.


N paź 27, 2013 10:40
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Falszywe oredzia z Garabandal tez niektorych przyblizyly do modlitwy.
To sa niechciane skutki uboczne "ducha ciemnosci". Za to oficjalne ogloszenie tych "objawien" (Garabandal) za nieprawdziwe, wprowadzilo zamet u zwolennikow.

Jezeli tobie @quas pomogly one zblizyc sie do Boga i czytasz czesciej Pismo sw niz te objawienia, to dziekuj Boga za laske. to, ze ty nie widzisz w nich herezji, nie oznacza ze ich tam nie ma.
Jezeli jednak dzien zaczynasz od szukania nowych wpisow, to jest to niebezpieczne.

A dopoki nie zostana one zbadane i uznane przez Kosciol (co w wypadku anonimowych "widzacych" jest raczej niemozliwe) to lepiej jednak wierzyc Ewangelii i zajac sie nauka Kosciola.
A jezeli juz musisz miec jako pomoc objawienia prywatne, to sa dziesiatki oficjalnie uznanych.


N paź 27, 2013 10:50
Post Re: SLOWO CHRYSTUSA PANA NA CZAS OSTATECZNY/wybrane oredzia
Kael, a jesteś w stanie założyć taką ewentualność że mogło by się okazać że rzeczywiście są to słowa Boga kierowane do ludzi i to Ty się mylisz ??
Mógłbyś wziąć taką ewentualność że to jednak Ty jesteś głuchy na wołanie Boga i zastanowić się dlaczego Go nie rozpoznałeś. Zastanowić się dlaczego nie rozpoznałeś głosu swojego Pana i go zwalczałeś. Bo jeżeli tak jest to należało by szukać przyczyn tego w sobie.

Ale może wcale nie bierzesz tego pod uwagę, a swój osąd uznajesz za pewny ??

Jeżeli są to słowa od Boga to znaczy że są ważne i Bóg ma w tym swój plan i mogło by się okazać że Ty go zwalczasz.


N paź 27, 2013 11:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 554 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL