Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 25, 2014 7:50
Posty: 5
Post Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Podam tu fragmenty tego wywiadu ze strony : http://www.chrzescijanie.pl/blogs/2/...z-demonem-meli

"Wielokrotnie pytałem cię Melid podczas egzorcyzmów: „Który z grzechów prowadzi najwięcej dusz do piekła?” Odpowiadałeś mi zawsze: „Nie muszę ci tego mówić. Ty to wiesz”. Według mnie jest to grzech nieczystości.

- „A więc widzisz, że znasz odpowiedź. Wszyscy, którzy są uwięzieni w otchłani piekielnej, znajdują się tam przez nieczystość. Popełniali też inne grzechy, ale zawsze potępiali się przez nieczystość, lub także nieczystością”.

- „Wszyscy oni, jak dobrze to ująłeś, znajdują się w mojej sieci, ale nie zdają sobie z tego sprawy, bowiem są omamieni nieczystymi przyjemnościami. Dostrzegą ją kiedy będzie już za późno, gdy znajdą się w gorejącym wiecznie ogniu. Myślisz klecho, że telewizory i filmy są jedynymi narzędziami, którymi posługuję się w celu zapełnienia piekła? Jak pasterz cieszy się widokiem łąk porośniętych obficie świeżą trawą, tak i ja raduję się, a może nawet i więcej, gdy patrzę na masy kobiet biegnących za nowoczesną modą, szczególnie na plażach. Z niecierpliwością, my demony nierządu, czekamy na okres letni, aby jeszcze więcej ludzi związać naszymi sieciami nieczystości”.

-"Zachowujecie się tak na plażach obmywając wodą wasze ciała, a jednocześnie plamiąc dusze wasze i tych, którzy na was patrzą bezwstydnie. Chcecie ochłodzić się w morzu w te dni spiekoty, a jednocześnie przygotowujecie sobie żar wiecznego ognia! Słysząc o wiecznym ogniu uśmiechacie się ironicznie, ale te które poprzedziły was w śmierci nie robią już tego, płacąc za swoje winy wraz z innymi potępieńcami! "


Z tego wynika, że kobieta nawet na plaży nie może chodzić w stroju kąpielowym bo jakiś facet na nią spojrzy pożądliwie i ma grzech, który prowadzi do piekła. Nie wiem czy faktycznie ten przypadek jest prawdziwy ale to co ten ksiądz relacjonował jest dziwne. Wszystko skupia się na kobiecie i jest podobne do islamu .Tam ciągle się obwinia kobietę i dlatego też chodzą zakryte od stóp do głów. Wy jako kobiety chodzicie w strojach kąpielowych nad wodą ?


Pt lip 25, 2014 8:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Można mieć strój kąpielowy, który nie przywodzi do grzechu. Może trzeba było demona dokładniej wypytać?
Wywiad z demonem.....no, no, robi wrażenie. Co do kobiet islamu-niewątpliwie chodzą zakryte. Oglądałam wczoraj program Cejrowskiego, akurat był z wizytą u muzułmanina. Cóż- inna kultura, inne pojęcie moralności


Pt lip 25, 2014 8:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 25, 2014 7:50
Posty: 5
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Tylko dlaczego mężczyźni - muzłumanie nie chodzą zakryci, przecież też się mogą podobać kobietom. A jaki to strój który nie przywodzi do grzechu? - przecież facet może mieć erotyczne myśli, patrząc jedynie na odkryte nogi i to zapewne też wina kobiety :) Strój nurka najlepszy :)


Pt lip 25, 2014 8:25
Zobacz profil
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Jezyk tego demona jakis taki ... archaiczny?

A w temacie, to muzulmanki kapia sie cale zakryte. Dla mezczyzn (podobno) taka kobieta wychodzaca z morza i oblepiona mokrym materialem to widok bardziej erotyczny niz pani topless w tlumie takich samych.

Nasi przodkowie widac, zyli bez pokus nieczystosci, zyjac ... w brudzie.
Choc kiedys byly chyba laznie publiczne? Czy to tylko u zydow i muzulmanow? Moze ich sie takie grzechy nie tycza?


Pt lip 25, 2014 8:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 03, 2014 16:14
Posty: 240
Lokalizacja: nieciekawa
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Ciekawe czemu zapytany przez uczonego w piśmie o najważniejsze przykazanie Jezus nie powiedział że: "Nie cudzołóż" tylko
Cytuj:
37 On mu odpowiedział: «Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. 38 To jest największe i pierwsze przykazanie. 39 Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego.
Mt 22

_________________
Na forach dyscyplina intelektualna jest sztuką raczej nieznaną.


Pt lip 25, 2014 9:05
Zobacz profil
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Bo Pan Jezus kladl nacisk na pozytywny przekaz.
Uczeni w Pismie i faryzeusze na nakazy i zakazy.

A o cudzolostwie Jezus tez mowil, owszem. Swoja droga ciekawe, ze tez tylko do mezczyzn, jak gdyby kobiety pozadanie nie tyczylo. Moze w tamtych czasach byl to temat tabu?


Pt lip 25, 2014 9:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
A dlaczego gwałcicielami są niemal wyłącznie mężczyźni?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lip 25, 2014 9:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
majka_fifala napisał(a):
Nie wiem czy faktycznie ten przypadek jest prawdziwy ale to co ten ksiądz relacjonował jest dziwne.


Owszem, rzeczywiście dziwne jest, kiedy dla chrześcijanina autorytetem jest demon.

Johnny99 napisał(a):
A dlaczego gwałcicielami są niemal wyłącznie mężczyźni?


Bo mają ku temu poręczne narzędzie.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lip 25, 2014 9:43
Zobacz profil
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Ale tu jest mowa o pozadaniu, nie od razu i wylacznie o gwalcie.


Pt lip 25, 2014 9:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
JedenPost napisał(a):
Bo mają ku temu poręczne narzędzie.


Tak i stąd też wynika różnica w charakterze pożądania między kobietami i mężczyznami.

Kael napisał(a):
Ale tu jest mowa o pozadaniu, nie od razu i wylacznie o gwalcie


To był przykład, mający pokazać, że pożądania kobiece i męskie są różne - i w jakim "kierunku" różne.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lip 25, 2014 9:57
Zobacz profil
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Ale demon wyraznie mowi o "patrzeniu bezwstydnie". No i uwaza, ze kobiety sa winne temu, ze mezczyzni patrza na nie bezwstydnie i dlatego to i one beda potepione.


Pt lip 25, 2014 10:11

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
majka_fifala napisał(a):
Tylko dlaczego mężczyźni - muzłumanie nie chodzą zakryci, przecież też się mogą podobać kobietom. A jaki to strój który nie przywodzi do grzechu? - przecież facet może mieć erotyczne myśli, patrząc jedynie na odkryte nogi i to zapewne też wina kobiety :) Strój nurka najlepszy :)

Raczej są zakryci . Tradycyjna galabija męska sięga prawie do kostek. A twarze, zwłaszcza starsi i tak mają szpetne, więc nie ma co zakrywać :x


Pt lip 25, 2014 10:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Kael napisał(a):
Jezyk tego demona jakis taki ... archaiczny?

A w temacie, to muzulmanki kapia sie cale zakryte. Dla mezczyzn (podobno) taka kobieta wychodzaca z morza i oblepiona mokrym materialem to widok bardziej erotyczny .......?

Właśnie dlatego kobiety kąpią się tylko w swoim towarzystwie- innych żon, córek przyjaciółek. Nigdy w obecności obcych mężczyzn. :roll:


Pt lip 25, 2014 10:17
Zobacz profil
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
A taki facet wychodzący z wody w skąpych i bardzo obcisłych slipach gdzie kształt przyrodzenia jest tak zaznaczony że równie dobrze mógłby nie mieć na sobie tego skrawka materiału. Dlatego uważam że najlepsze są luźne i fajne bokserki na plażę także.

A może zamiast zakuwania kobiet w zbroję z przyłbicą i oplatania ich pasami cnoty zapiętych na cztery kłódki z kluczykiem wrzuconym do morza, to należy trochę postarać się aby ''prostować'' swoje spojrzenie na inne kobiety? I zachować to tylko dla swojej własnej kobiety.

Chociaż wiem, wiem, ten wzrok to tak jakoś ukradkiem leci tam gdzie nie powinien. A może jednak powinien? :)

I to nie jest tak słodko, mężczyzni mogą chodzić całkiem na luzie w takich krajach, gdzieś kiedyś czytałem o relacji pewnej kobiety z podroży do kraju muzułmańskiego gdzie musiała zakładać ten czador i zakrywać się od stóp do głów i w taki sposób wybrała się do świątyni bo inaczej ubrana tam iść nie mogła absolutnie.

No i tam sobie zobaczyła jak jakiś młodzieniec wchodzi sobie do tej samej świątyni w jeansach opuszczonych z bioder i w obcisłej koszulce.

I to nie zależy od ich moralności bo ich moralność pozostawia sporo do życzenia ale o pozycji kobiety w ich społeczeństwie która to pozycja jest niższa niż kozy.


Pt lip 25, 2014 10:30
Post Re: Wypowiedz podczas egzorcyzmów o ubieraniu się na plaży
Po co porównywać do Islamu. Tam jest przesada w jedną stronę, a na zachodzie jest przesada w drugą stronę. Tam zakrycie tu golizna i tutejsza golizna wcale nie jest lepsza od zakrycia w Islamie, jest gorsza. Co tam plaża, niestosownie i zbyt wyzywająco ubrane panie można spotkać w Kościele na Mszy bo umiaru nie ma nigdzie.


Pt lip 25, 2014 10:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL