Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:03



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 ZBAWIENIE DUSZY na ziemi 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
W 2006r Pan Jezus z NMP z Nieba otworzyli Bramę do zbawiania dusz na ziemi; tak, że święci mogą już chodzić po ziemi.
Otwarcie tej Bramy zapowiadał papież Jan Paweł II, otwierając Bramę w trzecie tysiąclecie, tj. do 1.000 letniej Epoki Córki Boga NMP, po 2.000 lat Epoki Boga Syna Pana Jezusa.
Obecnie rozpoczęta Epoka, to czas apokalipsy wg św. Jana.
Aby zbawić duszę na ziemi, trzeba drogą krzyżową wejść na szczyt duchowej góry Syjon (Karmel), z oczyszczoną do końca duszą z wszystkich popełnionych grzechów z całego życia i tam jeszcze odpokutować ostatni grzech pierworodny Adama i Ewy, przez śmierć męczeńską tak jak Pan Jezus, ze zbawieniem duszy w Niebie w minionej Epoce Boga Syna, lub przez śmierć fizyczną duchowo z wskrzeszeniem tak jak NMP przy Krzyżu, teraz w rozpoczętej Epoce Córki Boga.
(Hi 23,10) Lecz On zna drogę, którą kroczę, z prób wyjdę czysty jak złoto (złoto jest symbolem Ducha P. Jezusa i oznacza tu oczyszczenie duszy na drodze krzyżowej P. Jezusa; srebro jest symbolem Ducha Św. NMP i oznacza w tej nowej rozpoczętej Epoce – nową białą drogę krzyżową NMP). Moja noga kroczy w ślad za Nim, nie zbaczam, idę Jego ścieżką; nie gardzę nakazem warg Jego i w sercu słowa ust Jego chowam.
Wtedy w czasie śmierci męczeńskiej, oczyszczeni do końca na duszy otrzymywali z Nieba: Chrzest Ducha P. Jezusa (kobiety) lub Chrzest Ducha Św. NMP (mężczyźni) otwierający im Bramę do Nieba, gdzie zbawiali dusze, teraz oczyszczeni do końca otrzymują dwa Chrzty na ziemi zapowiedziane przez Jana Chrzciciela: Chrzest Duchem Świętym NMP i Chrzest Ogniem Ducha Pana Jezusa ze zbawionych dusz, tych świętych na ziemi – kapłanów lewickich z Królewskiego rodu Chrystusa.
Po wejściu oczyszczonym na szczyt góry Syjon, po Chrzcie Ducha, przez który Intronizuje się Królewiątka: Jezusa i Maryję na zawsze w duszy, co jest zbawieniem duszy na ziemi, schodzi się z tej góry z powrotem do tego świata nową białą drogą, żyjąc tak jak Adam z Ewą w raju, tj. według jednego przykazania – pełnienie woli Bożej swoim ciałem, dla zbawienia ciała, odpokutowując grzechy zmarłych z rodu ojca i matki do 7 pokoleń.
Po zbawieniu duszy i Ciała, człowiek staje się kapłanem lewickim i dalej idzie przez „pustynię” prowadzony przez Królową Polski NMP do drugiego Nieba Boga Ojca odpokutowując grzechy narodu wybranego – nowego Izraela – nieb. Królestwa Polskiego, ze śmiercią męczeńską na końcu tej drogi dla otrzymanie Przemienionego Ciała, tak jak Pan Jezus czy NMP.


Pt sie 22, 2014 19:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Czy można jakoś prościej, z kontekstem, kim jesteś, co głosisz, czy to jakaś nowość i po co to komu?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt sie 22, 2014 20:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Rozbolala mnie glowa jak to przeczytalem.

@Odrzucony, moglbys tak po naszemu powiedziec o co Ci chodzi bo jak to czytam to mnie tez odrzuca.

_________________
ksiądz


Pt sie 22, 2014 20:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Jestem pierwszym z tych zbawionych, co przeszedł tę drogę, zbawiając duszę i Ciało na ziemi, aby świadczyć o tym zbawieniu i wprowadzać powołanych na nową krótszą białą drogę krzyżową NMP do ich zbawienia dusz na ziemi.
Jestem sługą Boga, kapłanem lewickim, nie z namaszczenia biskupa, ale tak jak św. Paweł z namaszczenia Królestwa Bożego, idę o pół kroku za Królową Polski NMP.
Pytasz, po co to, komu, a ciebie nie interesuje, gdzie pójdzie twoja dusza po śmierci ciała, jeżeli nie oczyścisz swojej duszy z zła?


Pt sie 22, 2014 20:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Nie pytam się po co komu zbawienie, tylko po co komu ta nowa nauka, kolejna, nie pierwsza i nie ostatnia, w dodatku niezbyt zrozumiała, czyli raczej pozostaniesz pierwszym i ostatnim z takim podejściem do sprawy. NMP, biskup bee, zbawienie na ziemi... czyli jakieś pomieszanie z poplątaniem. Po co mam wchodzić w kolejna sektę, skoro zbawienie daje mi Bóg i nie zmienia zdania bo ktoś nagle wpadł na nowe pomysły. A jeśli chodzi o św. Pawła, czy aby na pewno działał on bez porozumienia z Apostołami? Skoro za nic masz biskupa itp, to jak wyjaśnisz że jednak św. Paweł działa w ramach wspólnoty, a nie poza nią? Nie jesteś jak św. Paweł, prezentujesz wręcz przeciwny kierunek. Jeśli chcesz głosić tutaj swoje nauki to stracisz czas - są tu albo świadomi katolicy, lub inni chrześcijanie, albo ateiści. Możesz jedynie po przekonywać do swoich racji, najpewniej z miernym skutkiem. Chcesz zatem stracić czas?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt sie 22, 2014 20:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
(J 14,20) Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was.
Po oczyszczeniu duszy do końca Intronizujesz Ducha P. Jezusa i Ducha Św. NMP na zawsze w tej duszy, po oczyszczeniu zmarłego ciała z rodu ojca i matki Intronizujesz w Ciele od stóp do ramion Ducha Świętego na zawsze, a po oczyszczeniu głowy w oku Intronizujesz Ducha Boga Ojca, czyli wtedy stajesz się żywą świątynią Królestwa Bożego, które od 30.05.2014r w całości zstąpiło na ziemię i w którym twój Zbawiciel duszy: P. Jezus widoczny będzie w kapłanie lewickim, a NMP widoczna będzie w kapłance lewickiej.
Kapłani z kościoła rzymskokatolickiego przestali prawidłowo nauczać drogę krzyżową P. Jezusa, bo sami jej nie przeszli. Większość z nich zatrzymała się na 3 stopniu z 10 stopni na górę Karmel według świętego Jana od Krzyża, bo nie chcą cierpieć i zrzucają swój krzyż z ramion.
Ja przeszedłem do końca pierwszą drogę krzyżową P. Jezusa, oddałem się na śmierć męczeńską, a jako pierwszy z ludzi otrzymałem śmierć fizyczną duchowo z wskrzeszeniem zbawiając duszę na ziemi. Teraz jest zbyt mało czasu, aby to wszystko wyjaśniać, ale od rozpoczętej Epoki, każdy, kto będzie chciał zbawić duszę po jej oczyszczeniu będzie musiał przyjąć Chrzest Ducha od kapłanów lewickich, zbawiając duszę na ziemi, bo Brama do Nieba po śmierci cielesnej została już zamknięta


Pt sie 22, 2014 21:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Przecież ja piszę o tym zbawieniu, które Bóg daje.
Odnośnie powołania Pawła, bezpośrednio przez Boga:
(Ga 1,1) Paweł, apostoł nie z ludzkiego ustanowienia czy zlecenia, lecz z ustanowienia Jezusa Chrystusa i Boga Ojca.
Tak szybko mnie Pan osadził, gdyby Pan znał Ewangelię, to by wiedział, co Pan Jezus mówił:nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni.
Pan Bóg, niebawem Panu pokaże, że Bogu służę, a to co Pan mówi na mnie, tj. na Królestwo Boże we mnie, to Panu się będzie działo, proszę to zaobserwować.


Pt sie 22, 2014 21:20
Zobacz profil
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
odrzucony napisał(a):
Aby zbawić duszę na ziemi, trzeba drogą krzyżową wejść na szczyt duchowej góry Syjon (Karmel), z oczyszczoną do końca duszą z wszystkich popełnionych grzechów z całego życia i tam jeszcze odpokutować ostatni grzech pierworodny Adama i Ewy, przez śmierć męczeńską tak jak Pan Jezus, ze zbawieniem duszy w Niebie w minionej Epoce Boga Syna, lub przez śmierć fizyczną duchowo z wskrzeszeniem tak jak NMP przy Krzyżu, teraz w rozpoczętej Epoce Córki Boga.

A czy aby zbawić duszę według Ciebie wystarczy wejść na jakąś górę i spowiedź i przyjęcie Komunni Św. są nie potrzebne ??


Pt sie 22, 2014 21:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Lubie jak ktoś mówi o znajomosci Ewangelii. Gdyby Pan znał... Są dwa rodzaje sadzenia. Sadzenie w formie skazujacej, oraz sadzenie tzn ocena, weryfikacja. Ja stwierdzilem to co zobaczyłem. A sądzić jak najbardziej mamy, o czym poucza nas Ewangelia. Jak inaczej mam zwrócić bratu lub siostrze uwagę na jego błędy, czy zle czyny. Podobnie ze sw. Pawlwm. Czy ja napisalem ze nie zostal powolany przez Boga? I co ma piernik do wiatraka, skoro ja pisalem o ezeczy oczywisrej ze hierarhia istniała juz w Kosciele pierwotnym. Możesz wytykac bledy ludzi ale to co innefo niz kwestionowanie zasadnosci istnienia urzedu lub wladzy pasterskiej. Nazwa nie ma znaczenia. Liczy sie to ze ttm ciele są różne czlonki. I o tym wszystkim mowimEwangelia ktorej to podovno ja nie znam. Cóż, nke bede sie licytowac. Dla mnie zadna nowosc wiec naprawde Twoja nauka nje dosc ze niezrozumiala nie stanowi niczego interesujacego pod wzgledem krytykowania. Czyż nie jest osadem to co sam napisales w pkerwszym poscie? Jak na zbawionego wydajeszmsie sporo bladzic...

_________________
Pozdrawiam
WIST


So sie 23, 2014 0:31
Zobacz profil
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Jeden dowodzi istnienie dwu Mesjaszy, inny ogłasza sie kapłanem lewickim, co krok to jakiś nowy "prorok"....autentycznie czasy ostateczne czy czasy głupoty?


So sie 23, 2014 8:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Sądzić może tylko osoba zbawiona, która ma na zawsze Boga w duszy, a nie nieczyszczony na duszy, co nieprawdziwie i niewłaściwie osądza.
Na jakiej podstawie osądził Pan moje czyny, że są złe.
Ja jestem zbawiony i mogę sądzić, bo Boga na zawsze mam w duszy, tzn. jestem żywym Kościołem, a Pan nie może mnie sądzić, mimo, że może jest kapłanem.
Trzeba wejść na górę Syjon i oddać się Bogu na śmierć, żeby można było sądzić innych.
Ja Bogu na śmierć nie oddałem się słowem, ale czynem.
Gdyby Pan szedł drogą Bożą, to by tak na mnie nie odszczekiwał, ale wszystko przyjmował, aby nabrać pokory. Pan nie idzie drogą Bożą i nie zważa na Przykazania Boże, albo jest na tak niskim szczeblu drabiny do Nieba, że nic nie rozumie.
(Prz 17,10) Nagana głębiej poruszy rozsądnego niż nierozumnego 100 batów.
Jak mi wiadomo, to na razie tylko dwie osoby na ziemi, zbawiły dusze.

(Jl 1,2) Słuchajcie tego starcy i nakłońcie uszu, wszyscy mieszkańcy kraju;
czy stało się to
(otwarcie Bramy do zbawienia dusz na ziemi) za dni waszych lub za dni waszych przodków? Powiedzcie to synom waszym, a synowie wasi niech powiedzą swoim synom, a synowie następnym pokoleniom.
Nadciągnął, bowiem naród przeciw mojemu krajowi, mocny i niezliczony, zęby jego to zęby lwa (duchowo lew jest symbolem Lucyfera ducha chytrości, który niszczy duchowość Polaków od czasu, gdy Polska przez wejście do Unii Europejskiej oddała się temu złu, które jest w Unii).
Winnicę Moją (Pana Jezusa ) uczynił pustkowiem (tzn. zniszczył kościół rzymskokatolicki, który poszedł za tym złem odrzucając w ten sposób Ducha Bożego), a moje drzewo figowe (symbolu kapłanów Pana Jezusa uschłych, bo bez Ducha Bożego) połupał (ten demon, niszcząc duchowo).
Narzekaj jak dziewica przepasana worem, (co wcześniej oddała się Bogu na służbę), nad Oblubieńcem swojej młodości (Duchem Pana Jezusa, bo teraz po grzechu utraciła Boga).
Zniknęła ofiara pokarmowa (tj. Przenajświętsze Ciało, w którym obecny był Ducha Pana Jezusa, po odrzuceniu przez kapłanów Boga Syna, wyborem na tron papieża – antychrysta Franciszka pierwszą Bestię z Ap 13; wcześniej drugą Bestię - antypapieża Benedykt XVI - masonów, którym teraz kapłani i wierni oddają pokłony zamiast Bogu) i płynna (tj. Przenajświętsza Krew, w której obecny jest Duch Święty NMP, odkryta tajemnica Boża, ale tylko do 2017r, dla podtrzymania upadającego kościoła rzymskokatolickiego, z którego wierni zostaną wyprowadzeni przez Królową Polski NMP do nowego przejściowego kościoła polskokatolickiego z drogą krzyżową Pana Jezusa, z tymi kapłanami, którzy uwierzą i przejdą do tego nowego kościoła podporządkowując się Królowej Polski przez kapłanów lewickich NMP, natomiast mała część wybranych, powołana na 12 apostołów NMP i na 12 apostołek Pana Jezusa przejdzie do nowego odrodzonego Kościoła Pana Jezusa i NMP z nową białą drogą krzyżową NMP i kapłanami lewickimi, żyjącymi nie według 10 Przykazań Bożych, ale według woli Boga).
Okryjcie się żałobą kapłani słudzy Pańscy (tj. Pana Jezusa z upadłego kościoła).
Przepaście się i płaczcie kapłani (symbolu wyjścia na drogę krzyżową tych, co będą chcieli oczyszczać swoje dusze; jak Pan Jezus, gdy przepasał się białą szatą i po uniżeniu umycia nóg apostołom, zaraz został pojmany i wszedł na drogę krzyżową);
narzekajcie słudzy ołtarza, wejdźcie i nocujcie w worach, słudzy Boga mojego, (tj. Królowej Polski NMP), bo zniknęła z domu Boga waszego ofiara pokarmowa i płynna.
Zarządźcie święty post, zwołajcie uroczyste zgromadzenie (z kapłanami lewickimi NMP), zbierzcie starców, wszystkich mieszkańców ziemi do domu Pana, Boga waszego (tj. do nowego przejściowego kościoła polskokatolickiego z Duchem Świętym razem z Duchem P. Jezusa i Duchem Św. NMP).
(Na 2,2) Pogromca (wewnętrzny – Lucyfer i zewnętrzny potop rosyjski na zachodnią część Polski od strony Morza Bałtyckiego i przeciw spaleniu Warszawy bombą atomową) nadciąga przeciw tobie (tj. przeciw tym, co nie przejdą do tych nowych Kościołów).
Strzeż twierdzy (tj. duszy), nadzoruj drogę (tzn. pilnuj się, aby przez upadłych kapłanów P. Jezusa nie zboczyć z drogi krzyżowej na potępienie duszy), wzmocnij biodra, zbierz wszystkie siły (to ci powołani przez kapłanów lewickich NMP na nową białą drogę krzyżową NMP).
Bo przywraca Pan świętość Jakuba (tj. nowego Izraela – nieb. Królestwa Polskiego) jak świętość Izraela (w czasach Mojżesza).
(Łk 13,22) Tak nauczając (kapłani lewiccy NMP), szedł przez miasta i wsie i odbywał swoją podróż do Jerozolimy (stolicy Izraela, tj. do Warszawy).
Raz ktoś Go zapytał: Panie, czy tylko nieliczni będą zbawieni?
On rzekł do nich: Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi, gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść
(bez oczyszczenia swojej duszy), a nie będą mogli.
Skoro Pan domu wstanie i drzwi zamknie, wówczas stojąc na dworze, zaczniecie kołatać do drzwi i wołać: Panie otwórz nam, lecz On wam odpowie: Nie wiem, skąd jesteście (tym, co odrzucili drogę krzyżową oczyszczania duszy, a wybrali lekkie życie w dostatkach odrzucając Boga dla Mamony Lucyfera ducha chytrości – główny korzeń zła, czy dla szatana ducha kłamstwa mówiąc fałsz, lub dla diabła ducha zabójstwa głosując lub stosując np. in-vitro, czy dla czarta ducha seksu żyjąc w nieczystości, czy jeszcze dla wielu innych grzechów).
Powiadam wam, nie wiem, skąd jesteście, (bo są z piekła ze swoimi demonami).
Odstąpcie ode Mnie wszyscy dopuszczający się niesprawiedliwości.
Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów (przez tych potępionych za życia, którzy odrzucili nawrócenie do Boga, z powodu tak dużego zaciemnienia umysłu demonami, że nic z tego, co napisałem nie zrozumieli).
(Łk 11,24) Gdy duch nieczysty opuści człowieka (oczyszczającego duszę na drodze krzyżowej), błąka się po miejscach bezwodnych (szatan nie lubi wody; ludzie, co się nie myją mają z nim problem), szukając spoczynku (tj. smrodu).
A gdy go nie znajduje, mówi: Wrócę do swego domu (duszy), skąd wyszedłem. Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym (tj. oczyszczoną ze zła i przyozdobioną Duchem Bożym, ale dopiero po Intronizacji Królewiątek Jezusa i Maryji na zawsze zostaje dusza zamknięta na wejście w nią demonów, tak że nie będzie można już zgrzeszyć, a żyje się według woli Boga).
Wtedy idzie i bierze 7 innych duchów, złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam (tj. w duszach tych ludzi, którzy szli drogą oczyszczenia, a później stanęli w miejscu, jak teraz kapłani).
I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni, (także gorszy od tego, który jeszcze nie wszedł na drogę krzyżową oczyszczenia duszy).
Przez nieposłuszeństwo Bogu, szybko zabrudza się duszę.
Obecni kapłani zaczęli się wynosić ponad Królową Polski NMP, odrzucając Jej słowo Ducha Św. NMP napisane przez kapłanów lewickich.
Kapłani porobili sobie cenniki za ślub, za chrzest, itp. zamiast żyć tylko z tacy według woli Boga. Nie chcieli cierpieć, woleli wykorzystywać ludzi zmuszając ich do płacenia za wszystko, co robią, zarabiając na Bogu nieczystą Mamonę, dlatego teraz parafie zmuszane są do płacenia podatków.
Zapomnieli, że z Panem żyje się w dostatku i niedostatku, a Bóg wie, co komu trzeba wycierpieć, aby oczyścić duszę.


So sie 23, 2014 9:24
Zobacz profil
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
A kto jest swiadkiem twojego zbawienia i prawa do osadzania?

Sadzic moze tylko Bog.


So sie 23, 2014 9:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Moim świadkiem zbawienia jest Bóg i wszyscy święci z Nieba.
Czy ktoś z ludzi był świadkiem narodzin Pana Jezusa, oprócz świętych: NMP i św. Józefa?
Ten, kto idzie drogą Bożą i ma silnego Ducha Bożego, ten odczuje Miłość Bożą w tych ludziach.
A ten, co nie idzie drogą Bożą, to przeciwnie będzie czuł nienawiść do tych ludzi.
Ja nie muszę mieć innych świadków wystarczy Bóg.
Pan Jezus powiedział do uczniów: będziecie sądzić 12 pokoleń, tzn. że zbawieni będą sądzić i ci, którym Bóg na to pozwoli.


So sie 23, 2014 10:54
Zobacz profil
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
A co z Eucharystią?


So sie 23, 2014 11:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: ZBAWIENIE DUSZY na ziemi
Odrzucony napisał(a):
Na jakiej podstawie osądził Pan moje czyny, że są złe.
Ja jestem zbawiony i mogę sądzić, bo Boga na zawsze mam w duszy, tzn. jestem żywym Kościołem, a Pan nie może mnie sądzić, mimo, że może jest kapłanem.

Ja mam prawo sądzić i ja jestem prawą ręką Boga. Na takiej podstawie.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So sie 23, 2014 11:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL