Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 10:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 EBOLA - ciężary nie do uniesienia 
Autor Wiadomość
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
@odrzucony - w pierwszym poście piszesz, że 5 osób z 96-osobowej załogi Tupolewa musiało umrzeć, bo stracili miłosierdzie Boga (bo popierali in vitro). Tym samym zaprzeczasz idei Miłosierdzia Bożego i uzajesz się za kogoś mądrzejszego od Boga.

Poza tym, jeśli już mówimy o zabijaniu zarodków, czyli ludzi - jest w Biblii (Stary Testament) opisana historia pewnego pana, który miał na rękach krew ludzką, a mimo to nawrócił się i otrzymywał od Boga ogromne łaski, stał się Jego najszczęśliwszym sługą, codziennie go wielbił itd. Skoro tak dobrze znasz Biblię, to wiesz o kim mowa.


N sie 31, 2014 13:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Do Yarpen_Zirgin

(Syr 30,10) Nie śmiej się razem z nim, abyś nie został wraz z nim zasmucony i abyś na koniec nie zgrzytał zębami.


N sie 31, 2014 17:25
Zobacz profil
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
odrzucony napisał(a):
Do Yarpen_Zirgin

(Syr 30,10) Nie śmiej się razem z nim, abyś nie został wraz z nim zasmucony i abyś na koniec nie zgrzytał zębami.


To też nic nie wnosi do tematu.


N sie 31, 2014 17:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Nikel

Ja nie pisałem o 5 osobach, ale że wszyscy lecący tym samolotem byli za zabijaniem metodą in-vitro przeciw 5 Przykazaniu, dlatego nie otrzymali łaski Miłosierdzia Bożego i zginęli.

Ze starego testamentu - Mojżesz jeszcze przed rozpoczęciem oczyszczania duszy na 40 letniej drodze przez pustynię, nie mając opieki Bożej, w bójce z Egipcjaninem w obronie brata Izraelity, nie chcąc zabił go, przez co popełnił nieświadomie grzech przeciw 5 Przykazaniu Bożemu, po czym od razu wszedł w niego Diabeł.
Za to zabójstwo musiał wiele odcierpieć. Ukrywał się, bo Egipcjanie go szukali żeby zabić; z bogactwa, jakie miał wcześniej, przeszedł w ubóstwo.
Mojżesz nie znał wtedy jeszcze Prawa (zapisanego w sumieniu), które od Boga otrzymał dopiero na pustyni:
(Wj 19,20) Pan zstąpił na górę Syjon, na jej szczyt. I wezwał Mojżesza na szczyt góry (symbolu zbawienia duszy) po Dekalog.
Pan Bóg przebaczył mu ten grzech, ale zostało mu jeszcze go odpokutować.
Żeby odpokutować ten grzech zabójstwa, trzeba ponieść śmierć męczeńską, lub od obecnie rozpoczętej Epoki Córki Boga NMP śmierć fizyczną duchowo przez Chrzest Ducha Bożego z wskrzeszeniem.
Ten grzech z młodości, zamknął Mojżeszowi wejście do ziemi obiecanej zapowiedzi do zmartw. „Zielonych wysp” wg Ezechiela, tj. do nowego Raju. Inni twierdzą, że powodem zamknięcia mu Bramy do tej ziemi, był brak wiary, że nie uwierzył, że gdy uderzy laską o skałę to wytryśnie z niej woda, symbolu Chrztu Ducha Pana Jezusa zapowiedzianego także przez Jana Chrzciciela, jako Chrzest Ogniem. Jednak Mojżesz uwierzył i za drugim uderzeniem wypłynęła woda, dlatego to nie było przyczyną zamknięcia mu Bramy do ziemi obiecanej, tylko grzech zabójstwa z młodości.

Yarpen_Zirgin
Co chciałbyś wiedzieć?


N sie 31, 2014 19:05
Zobacz profil
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Cytuj:
Yarpen_Zirgin
Co chciałbyś wiedzieć?

Skąd bierzesz te nauki, które nam tutaj głosisz, bo ani w Biblii, ani w nauczaniu Kościoła Chrystusa ich nie ma.


N sie 31, 2014 19:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Od Ducha Świętego NMP.


N sie 31, 2014 19:28
Zobacz profil
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
@ Yarpen_Zirgin i to chyba wyjasnia wszystko. ...


N sie 31, 2014 19:30
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Myślę że temat powinien zostać zamknięty a autor zbanowany. Po co ma siać zgorszenie? Niedługo powie, że jest Mesjaszem, który miał powrócić...


N sie 31, 2014 19:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
A co to jest ten Duch Św. NMP? Czy są też fuzje Jezusa i Boga Ojca w postaci Ojciec Jezus?

_________________
Pozdrawiam
WIST


N sie 31, 2014 20:34
Zobacz profil
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
odrzucony napisał(a):
Od Ducha Świętego NMP.

Dwa pytania:
1. Kto to jest "Duch Święty NMP"?
2. Kiedy Ci się objawił i który z biskupów Kościoła ocenił, że to objawienie jest prawdziwe?


N sie 31, 2014 20:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 18, 2012 20:40
Posty: 1053
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Jest tylko Jeden Duch Święty - Trzecia Osoba Trójcy Przenajświętszej. Ten Duch Święty zstąpił na Maryję, Ona jest "Nosicielką Ducha Świętego - Pneumatofora" ale to jest TEN SAM Duch Święty TRZECIA OSOBA TRÓJCY, a nie inny Duch Święty Maryi.

Odrzucony: "Ze starego testamentu - Mojżesz jeszcze przed rozpoczęciem oczyszczania duszy na 40 letniej drodze przez pustynię, nie mając opieki Bożej, w bójce z Egipcjaninem w obronie brata Izraelity, nie chcąc zabił go, przez co popełnił nieświadomie grzech przeciw 5 Przykazaniu Bożemu, po czym od razu wszedł w niego Diabeł.".
Bóg na górze Synaj rozmawiał z "opętanym" Mojżeszem? I "opętanego" Mojżesza posłał do Faraona? i "opętanemu" Mojżeszowi kazał wyprowadzić lud z Egiptu, dając do wykonania tak wielkie zadanie? Aż szkoda to komentować, kto choć trochę zna Biblię i realia walki duchowej, o której mówią egzorcyści, nie będzie słuchał o takich (przy)widzeniach.


N sie 31, 2014 21:10
Zobacz profil
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Sw. Pawel przestrzegal

Cytuj:
Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść4 do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty! Gal 1,6-9


Pn wrz 01, 2014 2:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 14:59
Posty: 31
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
Kael

(Syr 15,14) On na początku stworzył człowieka i zostawił go własnej mocy rozstrzygania.
Jeżeli chcesz, zachować przykazania: dochować wierności, co jest Jego upodobaniem
(bez pomocy Ducha Bożego – codzienna Eucharystia, nikt tej wierności Bogu nie dochowa).
(Ezd 9,7) Od dni ojców naszych aż po dziś dzień ciąży na nas wielka wina (tj. nie odpokutowane grzechy zmarłych z rodu ojca i matki).
My królowie nasi, kapłani nasi, zostaliśmy wydani za nasze przestępstwa pod władzę królów krain tych, pod miecz, w niewolę, na złupienie i na publiczne pośmiewisko, jak to jest dziś (tzn. przez popełnione zło, wewnętrznie od demonów mogą ich spotkać: „zaraza” wg Ap 9, wirus eboli, itp., a zewnętrznie niebawem potop rosyjski na Zachodnią część Polski).
A teraz zaledwie na chwilę przyszło zmiłowanie od Pana, Boga naszego (dla tych, co wejdą na nową białą drogę krzyżową NMP), przez to, że pozostawił nam garstkę ocalonych (kapłanów lewickich NMP: „Jana” i „Marię Magdalenę”).
(Ps 55,10) O Panie, rozprosz, rozdziel ich języki (tj. tych, co utracili pokorę, zebrali się i kraczą na jednego; gdy się rozdzielą, to te ich zło nie będzie miało takiej mocy), bo widzę przemoc i niezgodę w mieście (tj. na tym forum).
Obchodzą je w ciągu dnia i nocy po jego murach, (tzn. czytają, czy napisane słowo, jest zgodne z ich myśleniem, a jeżeli nie jest, to unoszą się gniewem, zamiast je przemyśleć z pomocą Ducha Bożego, czy to jest prawda; to zło zawsze chce niszczyć, zakrzyczeć dobro), a złość i ucisk są w pośrodku niego (tj. w ich duszach i w ciałach od grzechów przodków).
Pośrodku niego (w duszach) jest zagłada (tj. demony), a z jego placu (tj. miejsc, w których przebywają) nie znika krzywda i podstęp.
(Prz 24,9) Grzech jest planem głupiego, szyderca jest wstrętny dla ludzi.
Ratuj wleczonych na śmierć, wstrzymaj rózgi, by nie zabijały.
Czy powiesz: Nie wiedziałem tego?
Wie Ten, który dusz dogląda, i według czynów odda każdemu.
Synu, jedz miód, bo jest dobry, bo plaster miodu jest słodki dla podniebienia.
Podobnie wiedz, dobra jest mądrość
(Boża) dla twej duszy; posiądziesz ją – przyszłe życie masz pewne, nie zawiedzie cię twoja nadzieja (tj. Duch Św. NMP).
Nie czatuj grzeszniku, przed domem prawego, nie burz miejsca jego spoczynku, bo prawy siedmiokroć upadnie i wstanie, a występni w nieszczęściu upadną.


Yarpen_Zirgin

Pan Jezus po swoim ziemskim życiu zakończonym śmiercią męczeńską (zewnętrznie), razem z NMP także po śmierci męczeńskiej (wewnętrznie), zmartwychwstali w Przemienionych Ciałach, tj. w nieśmiertelnych ciałach (4 próg drugiej białej drogi).
NMP otrzymała Przemienione Ciało i chodzi w światłości Trójcy Przenajświętszej.
Dusza NMP została stworzona przez Boga Ojca, jako jedyna wybrana i doskonała.
Aniołowie także zostali stworzeni, jako doskonali, a jednak część z nich się zbuntowała (nie przeszli próby), dlatego zostali straceni z Nieba na ziemię, a ich domem stało się piekło pod ziemią.
Dusza NMP, Córki Boga, była doskonała i nie zbuntowała się w czasie ziemskich cierpień.
Od samego początku NMP była Oblubienicą Ducha Świętego.
To, co przeszła na ziemi, aby udźwignąć te wszystkie cierpienia, musiała mieć i otrzymała od Boga pełnię łask Ducha Świętego.
Kto by mógł wytrzymać patrząc na śmierć męczeńską niewinnego Syna?
Jej serce bez pełni łask Ducha Świętego – na pewno pękłoby.
Adam w Przemienionym Ciele, tj. z Królestwem Bożym stworzony został przez Ducha Pana Jezusa.
Ewę z Ciała Adama zrodziła Duch Święty NMP w zbawionym Ciele.
Po grzechu pierworodnym Adam z Ewą utracili wewnętrzny Raj, tj. zbawione dusze – Jeruzalem –
Świątynię dla Ducha Pana Jezusa i Ducha Św. NMP, zbawione Ciała im pozostały, tj. Jerozolima - Świątynia dla Ducha Świętego, bo mieli czystych „przodków”, tzn. Rodziców: Pana Jezusa i NMP.
Adam z Ewą utracili także zewnętrzny raj, który wniebowstąpił.
Wszystkie łaski, jakie ludzie otrzymują, są po otwarciu Bramy, tj. dwóch skrzydeł tej Bramy.
Pierwsze skrzydło Bramy duchowe i fizyczne otwiera Duch Pana Jezusa, drugie skrzydło Bramy otwiera Duch Św. NMP, tzn.: fizyczne – Duch Święty, a duchowe dusza NMP.
Dusza każdego człowieka ma to samo, co ciało: oczy, słuch, węch i rozum (z wpisanym Dekalogiem).
Duch Święty z całą pełnią łask zamieszkał na zawsze w duszy NMP, a po ziemskim życiu, NMP otrzymała na zawsze nieśmiertelne Przemienione Ciało z Trójcą Przenajświętszą.
Ludzie, którzy oczyszczą dusze do końca na drodze krzyżowej, będą Intronizować Ducha Pana Jezusa i Ducha Św. NMP na zawsze zbawiając duszę (1 próg) na ziemi.
Po przejściu drugiej białej drogi oczyszczenia zmarłego ciała z rodu ojca i matki do 7 pokoleń wstecz, Intronizują Ducha Świętego w Ciele od stóp do ramion (2 próg) i Ducha Boga Ojca w oku głowy (3 próg). Idąc dalej odpokutowując grzechy narodu, po śmierci męczeńskiej otrzymuje się Przemienione Ciało nieśmiertelne (4 próg).
Królestwo Boże - rydwan Boży o 4 kołach według Ezechiela, duchowa Jerozolima to:
Bóg Ojciec, Bóg Syn Pan Jezus, Duch Święty i Córka Boga NMP.
(2 Krn 29,5) Posłuchajcie mnie lewici (kapłani lewiccy).
Teraz oczyśćcie siebie i (po zbawieniu) oczyśćcie dom Pana, Boga ojców waszych.
Usuńcie to, co nieczyste z miejsca świętego
(tj. z Jeruzalem - duszy).
Albowiem sprzeniewierzyli się nasi przodkowie (teraz kapłani z kościoła rzymskokatolickiego) i czynili to, co jest złe w oczach Pana, Boga naszego, opuścili Go i odwrócili twarz od przybytku Pańskiego, a tyłem do niego się obrócili (obrócili ołtarze od Tabernakulum). Zamknęli Bramy i pogasili lampy, nie składali ofiar ani całopaleń Bogu Izraela.
Dlatego spadł gniew Pana na Judę (tj. na Judaszy) i na Jerozolimę,
(tj. na cały kościół).

Zapytałeś jeszcze: Kiedy Ci się objawił Duch Św. NMP i który z biskupów Kościoła ocenił, że to objawienie jest prawdziwe?
Jak zacząłem iść drogą krzyżową objawiła mi się Matka Boża, tzn. jej Duch – Duch Św. NMP.
Żaden biskup nie doszedł do zbawienia duszy na ziemi i dużo rzeczy nie rozumieją.
A tę naukę poznałem dzięki Matce Bożej.


WIST

Zapytałeś: Czy są też fuzje Jezusa i Boga Ojca w postaci Ojciec Jezus?
Dziwię się, że nie wiesz, co to jest Trójca Przenajświętsza: Bóg Ojciec, Bóg Syn i Duch Święty.
Wszyscy razem mają tę samą mądrość Bożą i wszystko mają to samo.
To, co Jeden wie, wszyscy wiedzą.
Bóg o wszystkim wie, co gdziekolwiek się dzieje, kto jaki jest.
Trójca Przenajświętsza to jedna Światłość, ale w tej Światłości są trzy Światłości.
To tak jak jeden żyrandol z 3 żarówkami, wszyscy z jednego Bóstwa biorą, tj. z jednego kabla zasilającego, a nie trzech kabli.


Pn wrz 01, 2014 18:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
odrzucony napisał(a):
Jak zacząłem iść drogą krzyżową objawiła mi się Matka Boża, tzn. jej Duch – Duch Św. NMP.


Skąd wiesz?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt wrz 02, 2014 6:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: EBOLA - ciężary nie do uniesienia
odrzucony napisał(a):
Jak zacząłem iść drogą krzyżową objawiła mi się Matka Boża, tzn. jej Duch – Duch Św. NMP.

Odrzucony, całkiem u ciebie leży teologia. Duch Święty to nie dusza Maryi tylko Trzecia Osoba Trójcy Świętej!

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt wrz 02, 2014 7:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL