Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 14:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi? 
Autor Wiadomość
Post Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi?
Idąc śladem wątku Alus dotyczącym mieszania Boga do takich bezbożnych dzieł jak invitro.

Trzeba się więc też zastanowić nad małżeństwami sodomskimi, które w innych Kościołach już są, a u nas już się udziela takim parom błogosławieństwa i robią to kapłani.

Jak pisała Kael w wątku invitro, te problemy są. Do tego będą się poszerzały i coraz głośniej się będzie o nich mówiło. Bo antykatolicka Platforma otwiera pole do takich rozmów i dziełań. I tak jak invitro jest krokiem do wprowadzania dzieci od wielu rodziców, produkcji dzieci dla sodomitów czy kombinacje ze zwierzętami, tak związki partnerskie są tylko początkowym krokiem ku małżeństwom sodomskim także w Kościołach.

Wiadomo antykatolicka Platforma wspiera związki partnerskie przeciwko Bogu. Więc kiedy to wprowadzą przeciwko Bogu jako kolejne dzieło antychrysta przechodzące jak zaprogramowana fala przez narody, już można im za to dziękować. Bo żeby można było rozmawiać o małżeństwach sodomskich, sodomskich rodzinach, najpierw trzeba zrobić krok ku temu w postaci związków partnerskich.

Więc co w takiej sytuacji, jak zachowa się Bóg, a raczej my jak mamy do tego podejść, czy tak jak przekonuje Alus w związku z invitro ?? Przychodzi para sodomitów do Kościoła, którzy mówią że kochają się nad życie i takie tam. Proszą księdza w Kościele o błogosławieństwo dla ich związku, miłości jak mówią. I są kapłani u nas w Kościele którzy takich błogosławieństw już udzielają sodomitom. Czy to znaczy że Bóg błogosławi związku sodomitów ?? Albo małżeństwo w Kościele sodomitów. Z tego co wiem gdzie indziej w chrześcijaństwie taki praktyki już są, a u nas jeszcze na razie nieśmiałe udziela się tylko błogosławieństwa. Więc kiedy sodomici przystąpią w Kościele do sakramentu małżeństwa to będzie znaczyło że Bóg ich wiąże na nowej drodze życia i im błogosławi ??

Skoro padają takie herezje jak katolicy popierający i wspierający invitro, i wybielający to Bogiem, to należy także poważnie się zastanowić nad tym problemem który też już jest realny, także dzięki takim katolikom i takim ludziom rządzących krajem przeciwko Bogu. Tym bardziej że Bóg i to przepowiedział w Orędziach Ostrzeżenie, ale problem jest i będzie narastał właśnie przez takich ludzi.


Cz sty 08, 2015 13:32
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Bez pomówień i inwektyw nie da się napisać ani jednego postu???


Cz sty 08, 2015 13:33
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Alus napisał(a):
Bez pomówień i inwektyw nie da się napisać ani jednego postu???

Mieszałaś Boga do invitro i tak samo miesza się Boga do związków sodomitów. To problem który też w takim razie warto rozważyć w podobny sposób, skoro już tak się otwiera drzwi i to już wchodzi.


Cz sty 08, 2015 13:36
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Po pierwsze: Polska nie jest centrum swiata i na swiecie zwiazki jednoplciowe juz istnieja od lat legalnie. Polska Konstytucja (polecam lekture wszystkim obywatelom polskim) chroni szczegolnie zwiazek kobiety i mezczyzny. Probowac zmiany sobie mozna. Zeby zmienic Konstytucje potrzeba... no @quas ilu glosow potrzeba?

Po drugie: nauka Kosciola jasno mowi co sadzic o homoseksualizmie, a co o homoseksualistach. Quas to powinien wiedziec i rozrozniac.

Po trzecie: nie nam rozsadzac kogo Bog blogoslawi a kogo, za co i kiedy nie.

Moze warto skupic sie na tym, co my mamy robic? Ja wiem, ze @quas Slowa Bozego w Pismie sw nie lubi, ale tam jest akurat prawdziwa nauka Jezusa.
Cytuj:
Błogosławcie tych, którzy was prześladują! Błogosławcie, a nie złorzeczcie! 15 Weselcie się z tymi, którzy się weselą. płaczcie z tymi, którzy płaczą. 16 Bądźcie zgodni we wzajemnych uczuciach! Nie gońcie za wielkością, lecz niech was pociąga to, co pokorne! Nie uważajcie sami siebie za mądrych!
17 Nikomu złem za złe nie odpłacajcie. Starajcie się dobrze czynić wobec wszystkich ludzi! 18 Jeżeli to jest możliwe, o ile to od was zależy, żyjcie w zgodzie ze wszystkimi ludźmi! 19 Umiłowani, nie wymierzajcie sami sobie sprawiedliwości, lecz pozostawcie to pomście [Bożej]! Napisano bowiem: Do Mnie należy pomsta. Ja wymierzę zapłatę - mówi Pan - ale: Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód - nakarm go. 20 Jeżeli pragnie - napój go! Tak bowiem czyniąc, węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę.
21 Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj! Rz 12,14-21


Cz sty 08, 2015 14:28

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Kto to są "sodomici"? Chodzi o zoofilów?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz sty 08, 2015 14:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 17, 2014 14:18
Posty: 186
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
JedenPost napisał(a):
Kto to są "sodomici"? Chodzi o zoofilów?



To nacechowany miłością bliźniego sposób określania homoseksualistów.


Cz sty 08, 2015 14:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Aha. Cóż, po polsku byłoby chyba prościej.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz sty 08, 2015 14:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 17, 2014 14:18
Posty: 186
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
JedenPost napisał(a):
Aha. Cóż, po polsku byłoby chyba prościej.



Ale nie tak namiętnie :). Co prawda w różnych językach sodomia oznacza co innego ale zauważyłem ,że część , hmm , zaangażowanych w problem katolików porównuje pary homoseksualne do zoofila z jego kozą (ciekawe ,że najczęściej musi być koza) - możliwe ,że w ten sposób powstaje mem kulturowy i/lub neuronalny :)


Cz sty 08, 2015 15:08
Zobacz profil
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Verbalu, jak Ci przeszkadza porównanie do związku z kozą, to możemy porównywać do dowolnie wybranego przez ciebie zwierzęcia. Dla nas to żadna różnica, bo związek dwóch homoseksualistów jest tak samo nieprawidłowy, jak człowieka i dowolnego osobnika innego gatunku.


Cz sty 08, 2015 15:30

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Doprawdy, nie ma sie czym chwalić.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz sty 08, 2015 15:31
Zobacz profil
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
JedenPost napisał(a):
Doprawdy, nie ma sie czym chwalić.

Cóż, niektórzy jeszcze nie dali się ogłupić i zdają sobie sprawę z tego prostego faktu, że jeżeli facet czuje pociąg płciowy do innego faceta, albo kobieta do kobiety, to ich zachowanie jest absolutnie nieprawidłowe. Tak samo jak kogoś, kto czuje pociąg do ... (wstaw wybrane zwierzę).
No, ale aby zdawać sobie z tego sprawę trzeba pamiętać o tym, co uczą w szkole na temat budowy narządów płciowych i celów współżycia. :D


Cz sty 08, 2015 15:35

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Celem współżycia jest najczęściej przyjemność (własna oraz dugiej osoby). Ergo - nie ma tu w wypadku homoseksualizmu żadnego (realnego) problemu.

Cóż, niekótrzy jeszcze nie dali się ogłupić i zdaja sobie sprawę z prostego, że gwałcenie zwierząt to zupełnie inna sytuacja i kategoria.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Ostatnio edytowano Cz sty 08, 2015 15:43 przez JedenPost, łącznie edytowano 1 raz



Cz sty 08, 2015 15:41
Zobacz profil
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
quas napisał(a):
Alus napisał(a):
Bez pomówień i inwektyw nie da się napisać ani jednego postu???

Mieszałaś Boga do invitro i tak samo miesza się Boga do związków sodomitów. To problem który też w takim razie warto rozważyć w podobny sposób, skoro już tak się otwiera drzwi i to już wchodzi.

Jak zwykle nic nie rozumiesz - Bóg nie musi być mieszany, bo tylko On jest dawcą życia....wszystko przez Nie się nie stało., a bez Niego nic się stało. Co się stało w Nim było życiem, co ty non stop kwestionujesz przypisując demonowi moc tworzenia życia.

Yarpen_Zirgin napisał(a):
Verbalu, jak Ci przeszkadza porównanie do związku z kozą, to możemy porównywać do dowolnie wybranego przez ciebie zwierzęcia. Dla nas to żadna różnica, bo związek dwóch homoseksualistów jest tak samo nieprawidłowy, jak człowieka i dowolnego osobnika innego gatunku.

I ci najgorsi z najgorszych pierwsi zanieśli pokłon Nowo narodzonemu.....


Cz sty 08, 2015 15:43
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
JedenPost napisał(a):
Celem współżycia jest najczęściej przyjemność (własna oraz dugiej osoby). Ergo - nie ma tu w wypadku homoseksualizmu żadnego (realnego) problemu.

Cóż, niekótrzy jeszcze nie dali się ogłupić i zdaja sobie sprawę z prostego, że gwałcenie zwierząt to zupełnie inna sytuacja i kategoria.

Fascynują ludzie, którzy z lepszym uporem usiłują twierdzić, iż łączenie ze sobą dwóch wtyczek (lub gniazdek) w celu uzyskania przepływu prądu jest prawidłowe... Zawsze zastanawiam się nad tym, co by powiedzieli ich nauczyciele, gdyby usłyszeli z ich ust takie tezy.


Cz sty 08, 2015 15:48

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Małżeństwa sodomskie - czy Bóg nadal łączy i błogosławi
Trudno mi się ustosunkowac, nigdy nie słyszałem o takich ludziach. Zagadnienie ciekawe, ale cóż ma do tematu?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz sty 08, 2015 15:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL