Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 18:01



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
 Boga nie ma 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 03, 2015 0:00
Posty: 4
Post Boga nie ma
Jeśli doszło do takiej tragedii jak Nepal,jeśli miliony ludzi ufa Bogu,jeśli jestesmy non stop ignorowani przez Boga to okazuje się ze jestesmy oszukiwani przez korporacje Watykańską.Dlaczego ludzie ufają kłamstwom kościoła,i po co nam ŚDM?


N maja 03, 2015 0:10
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 03, 2015 0:00
Posty: 4
Post Re: Boga nie ma
Odpowiadam,bo ŚDM mają oszukać młode społeczeństwo przed prawdą,BOGA NIE MA ALE POTRZEBUJE WASZYCH PIENIĘDZY,FRANCISZEK


N maja 03, 2015 0:15
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 03, 2015 0:00
Posty: 4
Post Re: Boga nie ma
A czy nie lepiej zorganizować pomoc dla Nepalu?nie!po co nam buddyści


N maja 03, 2015 0:17
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Boga nie ma
Dobrze że Ci zależy na Nepalu, niewiele osób to poruszyło

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N maja 03, 2015 0:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Boga nie ma
A chcesz porozmawiać, czy wypisać trochę ze swoich pretensji i oskarżeń?

_________________
Pozdrawiam
WIST


N maja 03, 2015 0:27
Zobacz profil
Post Re: Boga nie ma
Dawid kocha Nepal i nienawidzi katolikow.

A jezeli nie, to moze chodzi o to, ze kazda tragedia na swiecie powinna skutkowac zakazem imprez masowych w reszcie swiata na nastepne 5 lat? A pieniadze wysylac do przywodcow krajow dodotknietych katastrofa, zeby je zmarnowali?

O Nepalu ja moge pisac duzo, bo od lat wspieram prywatna organizacje, ktora zajmuje sie dziecmi. W Katmandu i na prowincji. Ten kraj to jest jedna wielka katastrofa. Np teraz: pomoc przylatuje na lotnisko i ... tam lezy. Nie ma zadnego planu i organizacji. Ludzie masowo uciekaja z Katmandu, choc wydawaloby sie, ze tam pomoc najlawiej dostac.

Podobna katastrofe blizej mamy w Moldawii. Tak, tak Dawid; trzesienia ziemi tam nie bylo i turysci zachodni tam nie gina, ale katastrofalne susze z katastrofalnymi powodziami i skorumpowany system niszcza zycie ludzkie. W tym kraju sa glownie starcy i dzieci zyjacy tak, jak w Polsce 100 lat temu.

Ile pieniedzy Dawid przeznaczyl na Moldawoan? Z jakich prezentow zrezygnowal dla Nepalu? Ile lat nie bedziesz chodzil do kina i kazda zlotowke oddasz innym?


N maja 03, 2015 7:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Boga nie ma
Dawid555 napisał(a):
Jeśli doszło do takiej tragedii jak Nepal,jeśli miliony ludzi ufa Bogu,jeśli jestesmy non stop ignorowani przez Boga to okazuje się ze jestesmy oszukiwani przez korporacje Watykańską.Dlaczego ludzie ufają kłamstwom kościoła,i po co nam ŚDM?

Są modlitwy w różnych intencjach.
http://www.katedra.rzeszow.pl/pages/mod ... /rozne.htm
Bóg takie coś ignoruje, Japończycy po mimo swojego ateizmu żyją dłużej od katolickich Polaków.
Te modlitwy nic nie dają.
Dawid555 napisał(a):
A czy nie lepiej zorganizować pomoc dla Nepalu?nie!po co nam buddyści

Na co ci Nepal? Polska bieda nie wystarczy?
http://polska.newsweek.pl/glodne-i-nied ... 913,1.html

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 03, 2015 10:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Boga nie ma
Robek
Nieraz w kościele słyszymy te same znane wszystkim prawdy. Niby niepotrzebne, ale Twoja wypowiedz świadczy o tym że jednak to co najprostsze gdzie potrafi uciec. Istotą chrześcijaństwa jest wiara w zmartwychwstanie, oraz wynikające z niego obietnice dla każdego ucznia Jezusa. Nie tylko nie obiecano nam że istotą istnienia jest życie na ziemi, a wręcz ostrzegano że może być ono trudne. Nie oznacza to że musi, ale możemy liczyć się z tym że nie wszystko będzie dobrze. Żadne modlitwy nie są zaklęciami, które muszą spełnić się zgodnie z treścią. Wszelkie tragedie, trudne są do zaakceptowania. To zrozumiałe. Natomiast nie są one ani karą, ani zbiorowym karceniem np narodu. Czy Japończycy są ateistami to nie wiem. Być może znasz ich wszystkich, to wiesz. Czy Polacy są katolikami to wiem, że nie są. Przypisywanie narodowi w naszych czasach danych cech globalnych jest zabawnym przekonaniem.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N maja 03, 2015 11:34
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 03, 2015 0:00
Posty: 4
Post Re: Boga nie ma
Z tego co mam ,to mam na przetrwanie,by nie zdechnác zglodu,RESZTE ZABIERAJÁ CI OD HANDLU NARKOTYKAMI,OPALAJA SIE NA KARAIBACH I MAJÁ WASZEGO BOGA W DUPIE(PISZE Z KAWIARNI INTERNETOWEJ CHISKIEJ,NIE CHCE MI SIE ZMIENIAC LANGUAGE,OBECNIE NIE MOGE KUPIC NOWEGO KOMP STARY POLECIAL WCZORAJ DO KOSZA)WIARA WBOGA DAJE PIENIADZE NA PRZETRWANIE,JESZCZE MOZNA ZEZRI OBRAZ UFAM TOBIE BY NIE ZDECHNÁC ZGLODU!!!!WIECEJ NIC NIE NAPISZE NIE MAM CZASU NA PIERDOLENSTWA


N maja 03, 2015 11:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Boga nie ma
W takim razie żegnam.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N maja 03, 2015 11:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL