Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 śmierć Boga 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 10, 2014 12:44
Posty: 472
Post Re: śmierć Boga
Nie tylko mistycy mają wizję, mają je także zwykli ludzie i takich przypadków jest mnóstwo.
Jesteś pewny, że koniec tego świata nie nastąpi? A skąd taka dogłębna wiedza jeżeli można wiedzieć ?
W kwestii armii zbawienia nie chodzi o jakieś wyznanie ale o grupę dusz wcielonych największych postaci niebiańskich, które obecnie przybywają na ziemi w charakterze misji wojennej pod przywództwem pana zastępów.


Śr paź 26, 2016 17:32
Zobacz profil
Post Re: śmierć Boga
Hufce napisał(a):
Nie tylko mistycy mają wizję, mają je także zwykli ludzie i takich przypadków jest mnóstwo.


Hufce, tylko mistycy mają wizje. Mistyk to też człowiek, zazwyczaj bardzo skromny. Nie ma mnóstwa przypadków. A fałszywych proroków nie brakuje. Objawienia prywatne bada się pod katem rozeznania duchowego, a nie przyjmuje wszystko jak leci, zalecana jest ostrożność.

Każdy teraz może usiąść sobie przed komputerem, założyć rodzaj bloga i prorokować.

Cytuj:
Jesteś pewny, że koniec tego świata nie nastąpi? A skąd taka dogłębna wiedza jeżeli można wiedzieć ?


Z prawdy. Z Biblii. Z Księgi Apokalipsy. Z realnych objawień. Koniec tej planety nastąpi wtedy kiedy słońce zacznie wygasać. Ale ponowne przyjście Jezusa nie oznacza końca świata, ale poczatek nowego świata, odnowione oblicze ziemi. Spójrz, oto czynię wszystko nowe. Nowe to nie znaczy koniec ale poczatek.

Cytuj:
ale o grupę dusz wcielonych największych postaci niebiańskich


Hufce, raczej przestań czytać takie rzeczy które mówią o czymś takim, i przestań wierzyć w takie sprawy. To nie jest prawdziwe. Czytasz jakieś fałszywe objawienia, kiedyś już prezentowałeś taką stronę na forum.

Cytuj:
które obecnie przybywają na ziemi w charakterze misji wojennej pod przywództwem pana zastępów.


Hufce.... naprawdę, przestań czytać fałszywe objawienia... misja wojenna pod przywództwem pana zastępów...


Śr paź 26, 2016 18:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: śmierć Boga
equuleuss napisał(a):
Hufce, tylko mistycy mają wizje. Mistyk to też człowiek, zazwyczaj bardzo skromny. Nie ma mnóstwa przypadków. A fałszywych proroków nie brakuje. Objawienia prywatne bada się pod katem rozeznania duchowego, a nie przyjmuje wszystko jak leci, zalecana jest ostrożność.


Wielu ludzi słyszało różnego rodzaju glosy, w końcu nawet siostra Faustyna słyszała głos Jezusa, więc nie mów że takie rzeczy nie mają miejsca.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz mar 23, 2017 20:02
Zobacz profil
Post Re: śmierć Boga
Robek napisał(a):
equuleuss napisał(a):
Hufce, tylko mistycy mają wizje. Mistyk to też człowiek, zazwyczaj bardzo skromny. Nie ma mnóstwa przypadków. A fałszywych proroków nie brakuje. Objawienia prywatne bada się pod katem rozeznania duchowego, a nie przyjmuje wszystko jak leci, zalecana jest ostrożność.


Wielu ludzi słyszało różnego rodzaju glosy, w końcu nawet siostra Faustyna słyszała głos Jezusa, więc nie mów że takie rzeczy nie mają miejsca.

Ocena wizji pochodzących od Boga to kompetencja konkretnego Kościoła.
Wizji, ale nie "wizji" w rodzaju cudacznych fantasmagorii - te pozostają jedynie na użytek "wizjonera".


Cz mar 23, 2017 20:10

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: śmierć Boga
themockturtle napisał(a):
A wiecie jaki jest schemat w "świadectwach": życie w grzechu - dotyk Boga - nawrócenie - szczęście. W międzyczasie oczywiście zwątpienia, zmagania, ale generalnie do przodu. Pojawiają się ludzie, którzy pomagają (często przyszły mąż/żona), jest feedback z nieba itd.

Co jednak, kiedy ten schemat nie zadziała? Kiedy odpowiada ci uporczywe milczenie. A większość zdarzeń w życiu zaprzecza, że On istnieje.

Mam tak samo, było nawrócenie, myśl że będzie tylko lepiej i nic z tego nie wyszło,

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn kwi 10, 2017 22:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: śmierć Boga
Andy72 napisał(a):
Mam tak samo, było nawrócenie, myśl że będzie tylko lepiej i nic z tego nie wyszło,


Według naszej religii lepiej to ma być dopiero po śmierci, a za życia to może być z tym różnie, więc się zbyt dużo nie spodziewaj.
Bo jeśli chcesz za życia doczesnego być szczęśliwym, to samemu próbuj dążyć do tego szczęścia.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt kwi 11, 2017 6:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 13, 2015 14:38
Posty: 624
Post Re: śmierć Boga
Andy72 napisał(a):
themockturtle napisał(a):
A wiecie jaki jest schemat w "świadectwach": życie w grzechu - dotyk Boga - nawrócenie - szczęście. W międzyczasie oczywiście zwątpienia, zmagania, ale generalnie do przodu. Pojawiają się ludzie, którzy pomagają (często przyszły mąż/żona), jest feedback z nieba itd.

Co jednak, kiedy ten schemat nie zadziała? Kiedy odpowiada ci uporczywe milczenie. A większość zdarzeń w życiu zaprzecza, że On istnieje.

Mam tak samo, było nawrócenie, myśl że będzie tylko lepiej i nic z tego nie wyszło,


Wtedy trzeba zrozumieć, że jesteśmy poddawani odzwierciedlającemu nasze przekonania doświadczeniom. Po to aby wyraźniej zobaczyć , że w Królestwie Niebieskim nie jest tak jak tu na ziemi i ,że prawa Królestwa Niebieskiego nie są prawami tego świata. Po co to wszystko? Ano po to aby zobaczyć, że to, jakimi prawami się rządzę, zależy tylko ode mnie! Bo gdy zacznę stosować te prawa już tu i teraz to Królestwo Niebieskie będzie obecne w moim życiu. Bo nie można być sługą dwóch panów. I nie można jednocześnie stosować praw tego świata i Królestwa Niebieskiego ponieważ są one sprzeczne i wzajemnie przeciwne i przeciwdziałające sobie.
Zatem oznacza to nie mniej i nie więcej, że jesteś powołany do wyboru tylko jednego z nich. Oczywiście innym aspektem jest nauczenie się które wybory są nieprawidłowe i nauczenie sie jak omijać te nieprawidłowe działając automatycznie jak autopilot zaprogramowany na osiągnięcie wyznaczonego celu.

_________________
[color=#BF00FF]Szukaj Prawdy a Prawda cię wyzwoli.[/color]


Wt kwi 18, 2017 14:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL