Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Opętanie. 
Autor Wiadomość
Post Opętanie.
Jestem opętany przez diabła.Demon mnie dręczy dniem i nocą.Trwa to kilkanaście lat.Największych ataków doświadczam,gdy zaczynam się zbliżać do Boga,gdy się wyspowiadam i przyjmę Komunię.
Nawet w kościele mi dokucza.Doznaję udręk duchowych,fizycznych i psychicznych.Różne zdarzenia, które mnie udręczyły a które są nagminne bardzo mnie umęczyły,zdołowały,strapiły i zniechęciły do życia.Potrafię przewidzieć zdarzenia,które nastąpią, miewam odczucia i przeczucia,które się sprawdzają w czasie [nie raz po chwili].Również sny,w których widzę zdarzenia,które zdarzą się po kilku dniach.
Chciałem skorzystać z pomocy egzorcysty ale też pojawiły się trudności bo demon nie chce, aby go zdemaskować aby go zwalczyć.
Proszę Was o pomoc w postaci modlitwy,Eucharystii,a może i postu, jak ktoś zechce i inne formy jakie wam duch podpowie.Jestem na skraju wyczerpania.Nie mam sił.Zdarzenia losowe,utrapienia,sytuacje,cierpienia duchowe i fizyczne,które się zdarzają już tak mnie wyczerpały,że jestem wrakiem.
Psycholog i psychiatra wykluczyli schorzenia a nawet depresję.Dodam,że np.tabletki uspokajające albo nasenne potęgują stan i odczucia...Nie chcę szczegółowo opisywać ani wchodzić w temat bo chodzi mi przede wszystkim o pomoc modlitewną a nie o rozmowę.
Z góry wielkie Bóg zapłać!
P.S.Nie wiedziałem gdzie umieścić ten post,w którym dziale...Przepraszam.


So lis 19, 2016 10:18
Post Re: Opętanie.
Myślę,że to nic nie da,że moje umieszczenie tutaj tego postu jest bez sensu.Tyle.


So lis 19, 2016 10:50
Post Re: Opętanie.
Ale chyba zadzwonic do egzorcysty mozesz? Telefony znajdziesz wszedzie.
http://www.egzorcysta.org/Egzorcysta_i_ ... takty.html
http://egzorcyzmy.katolik.pl/jak-znalezc-egzorcyste/


So lis 19, 2016 13:43

Dołączył(a): Pn lis 28, 2016 13:03
Posty: 17
Post Re: Opętanie.
Modlitwą która najszybciej wyrzuci złego ducha jest tajemnica szczęścia.Jest to modlitwa którą Jezus dał Brygidzie Szwedzkiej patronce Europy,jest to przeżywanie męki Pańskiej.Jeżeli sam nie dasz rady jej odmawiać to kup kilka i rozdaj w rodzinie z prośbą o wstawiennictwo.Uważaj gdy zaczniesz odmawiać to ataki mogą się nasilić ponieważ złego ducha strasznie boli ta modlitwa.Zaufaj miałem podobny problem a zwyciężysz


So gru 10, 2016 18:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL