Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
gedeon2 napisał(a):
Znane są zdjęcia jak JP2 całuje Koran.
Oczywiście łżesz. Proszę, wklej 2 zdjęcia, na których JP2 całuje Koran.


Wt sty 17, 2017 9:15
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
zefciu napisał(a):
gedeon2 napisał(a):
Znane są zdjęcia jak JP2 całuje Koran.
Oczywiście łżesz. Proszę, wklej 2 zdjęcia, na których JP2 całuje Koran.

Mówi prawdę - Jan Paweł II pocałował podarowany mu Koran, bo dla ofiarodawców jest ona świętą Księgą.
Papież Franciszek w Wielki Czwartek umył i ucałował stopę muzułmanki.
Lumen Gentium wskazuje, że wszyscy ludzie stanowią Lud Boży i potwierdzeniem tego stanowią gesty papieży.


Wt sty 17, 2017 9:40
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Alus napisał(a):
Mówi prawdę
To proszę, Ty wklej dwa zdjęcia, na których JP2 całuje Koran.
Cytuj:
Jan Paweł II pocałował podarowany mu Koran
Jakiekolwiek źródła?
Cytuj:
Papież Franciszek umył i ucałował stopę muzułmanki.
Ja nie mogę! A gdzie tu analogia?
Cytuj:
Lumen Gentium wskazuje, że wszyscy ludzie stanowią Lud Boży.
No to niech sobie wskazuje. Ale co to ma do tego, czy papież pocałował Koran, czy nie pocałował? Albo do tego, czy chrześcijanin powinien całować Koran, lub nie powinien?


Wt sty 17, 2017 9:44
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Cytuj:
Jakiekolwiek źródła?

Wrzucisz w google i znajdziesz multum informacji, pierwsze z brzegu
http://www.fronda.pl/a/dlaczego-jan-paw ... 67816.html

Cytuj:
Lumen Gentium wskazuje, że wszyscy ludzie stanowią Lud Boży.

Cytuj:
No to niech sobie wskazuje. Ale co to ma do tego, czy papież pocałował Koran, czy nie pocałował? Albo do tego, czy chrześcijanin powinien całować Koran, lub nie powinien?

Ano to, że tak chrześcijanie jak i muzułmanie wierzą w Jednego Boga, którego jak mówił św Jan Paweł II nazywają MIŁOSIERNY.


Wt sty 17, 2017 9:56
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Alus napisał(a):
Wrzucisz w google i znajdziesz multum informacji
No właśnie wrzucam w google i znajduję mnóstwo analiz, czemu to dobrze, że pocałował i czemu źle że pocałował. Nie znajduję jednakowoż zdjęć, na których papież całuje Koran (a gedeon twierdzi, są znane w liczbie większej niż jedno). Znajduję jedno zdjęcie, na którym papież trzyma jakąś książkę na wysokości głowy. Znajduję też jeden jedyny cytat osoby, która rzekomo była świadkiem ucałowania Koranu przez papieża. I tyle.
Cytuj:
Ano to, że tak chrześcijanie jak i muzułmanie wierzą w Jednego Boga, którego jak mówił św Jan Paweł II nazywają MIŁOSIERNY.
I nadal nie wiadomo, jak to się ma do całowania Koranu.


Wt sty 17, 2017 10:02
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
Wrzucisz w google i znajdziesz multum informacji
No właśnie wrzucam w google i znajduję mnóstwo analiz, czemu to dobrze, że pocałował i czemu źle że pocałował. Nie znajduję jednakowoż zdjęć, na których papież całuje Koran (a gedeon twierdzi, są znane w liczbie większej niż jedno). Znajduję jedno zdjęcie, na którym papież trzyma jakąś książkę na wysokości głowy. Znajduję też jeden jedyny cytat osoby, która rzekomo była świadkiem ucałowania Koranu przez papieża. I tyle.

I tą "jakąś" książkę podarował mu w 1999r imam....zapewne bajki braci Grimm....


Cytuj:
Ano to, że tak chrześcijanie jak i muzułmanie wierzą w Jednego Boga, którego jak mówił św Jan Paweł II nazywają MIŁOSIERNY.

Cytuj:
I nadal nie wiadomo, jak to się ma do całowania Koranu.
[/quote]
Aż i tylko to co czynią ludzie wchodzący do kościołów - zdejmują nakrycie głowy - i do meczetu - zdejmują buty.....oczywiście nie tylko wierzący....SZACUNEK miły do ludzi i ich wiary.


Wt sty 17, 2017 10:50
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Alus napisał(a):
I tą "jakąś" książkę podarował mu w 1999r imam....zapewne bajki braci Grimm....
No więc imam twierdzi, że podarował Koran i że papież go ucałował. Powiedzmy więc, że potrafimy zidentyfikować książkę jako Koran. Nie mamy jednak zdjęć gdzie papież całuje Koran a jedynie jedno zdjęcie, gdzie nie widać czy całuje czy nie.
Cytuj:
Aż i tylko to co czynią ludzie wchodzący do kościołów - zdejmują nakrycie głowy - i do meczetu - zdejmują buty.....oczywiście nie tylko wierzący....SZACUNEK miły do ludzi i ich wiary.
Szacunek dla ludzi to szacunek dla ludzi. Nie musi iść w parze z szacunkiem dla ich wiary. Niepotrzebnie mieszasz te dwa pojęcia.


Wt sty 17, 2017 10:59
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
I tą "jakąś" książkę podarował mu w 1999r imam....zapewne bajki braci Grimm....
No więc imam twierdzi, że podarował Koran i że papież go ucałował. Powiedzmy więc, że potrafimy zidentyfikować książkę jako Koran. Nie mamy jednak zdjęć gdzie papież całuje Koran a jedynie jedno zdjęcie, gdzie nie widać czy całuje czy nie.

W każdym bądź razie Watykan nigdy nie zdementował wersji o pocałunku papieża.

Cytuj:
Aż i tylko to co czynią ludzie wchodzący do kościołów - zdejmują nakrycie głowy - i do meczetu - zdejmują buty.....oczywiście nie tylko wierzący....SZACUNEK miły do ludzi i ich wiary.

Cytuj:
Szacunek dla ludzi to szacunek dla ludzi. Nie musi iść w parze z szacunkiem dla ich wiary. Niepotrzebnie mieszasz te dwa pojęcia.

Nie prawda - szanuję człowieka to i szanuję jego wiarę czy poglądy, nie podzielając ich..


Wt sty 17, 2017 11:03
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Alus napisał(a):
W każdym bądź razie Watykan nigdy nie zdementował wersji o pocałunku papieża.
Wersji o tym, że papież jest reptilianinem też nigdy nie zdementował.
Cytuj:
Nie prawda - szanuję człowieka to i szanuję jego wiarę czy poglądy, nie podzielając ich..
No widzisz. A ja jakoś nie widzę takiej potrzeby, by szanować głupie poglądy.


Wt sty 17, 2017 11:06
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Cytuj:
No widzisz. A ja jakoś nie widzę takiej potrzeby, by szanować głupie poglądy.

CZŁOWIEKA....bo gdy kryterium szacunku do człowieka stanowią jego poglądy, pisze się wtedy - nie jesteś godna wiązać mu sznurowadeł u butów.


Wt sty 17, 2017 11:12
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Alus napisał(a):
CZŁOWIEKA....bo gdy kryterium szacunku do człowieka stanowią jego poglądy, pisze się wtedy - nie jesteś godna wiązać mu sznurowadeł u butów.
Nie rozumiem. Dla mnie kryterium szacunku dla człowieka nie stanowią poglądy. Mogę szanować człowieka nie szanując jego poglądów. To dla Ciebie właśnie takie kryterium obowiązuje, bo musisz obowiązkowo szanować poglądy każdego, kogo szanujesz. Nie wiem, jak rozwiązujesz ten problem w przypadku poglądów szczególnie głupich lub szczególnie obrzydliwych. Ja tego problemu nie mam na szczęście.


Wt sty 17, 2017 11:19
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
CZŁOWIEKA....bo gdy kryterium szacunku do człowieka stanowią jego poglądy, pisze się wtedy - nie jesteś godna wiązać mu sznurowadeł u butów.

Cytuj:
Nie rozumiem. Dla mnie kryterium szacunku dla człowieka nie stanowią poglądy. Mogę szanować człowieka nie szanując jego poglądów. To dla Ciebie właśnie takie kryterium obowiązuje, bo musisz obowiązkowo szanować poglądy każdego, kogo szanujesz. Nie wiem, jak rozwiązujesz ten problem w przypadku poglądów szczególnie głupich lub szczególnie obrzydliwych. Ja tego problemu nie mam na szczęście.

Pojechałeś.....przecież nie mówię o poglądach wynaturzonych, które godzą w innego człowieka.


Wt sty 17, 2017 12:32
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Wiesz Alus, sa ludzie ktorzy z milosci do ciebie wyslali by cie np. na Syberie w celu rechabilitacji i zmiany pogladow. :-)


Wt sty 17, 2017 12:45
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Alus napisał(a):
Pojechałeś.....przecież nie mówię o poglądach wynaturzonych, które godzą w innego człowieka.
No to jak? Jeśli ktoś ma poglądy, które Alus uznaje za wynaturzone, to szanuje Alus tę osobę, czy nie szanuje? Bo ciężko mi logicznie to z powyższych wypowiedzi wywnioskować.

Cytuj:
Wiesz Alus, sa ludzie ktorzy z milosci do ciebie wyslali by cie np. na Syberie w celu rechabilitacji i zmiany pogladow. :-)
Pewnie są. Ale ja się ograniczę do wyśmiewania dziwnej idei "szanowania poglądów z którymi się nie zgadzam".


Wt sty 17, 2017 12:48
Post Re: Wzruszający wykład pani Agnieszki na temat Maryi
Wiesz, Hitler tez kochal Niemcy i Niemcow, ale nie szanowal ich pogladow i zobacz do czego go to doprowadzilo juz w samym postepowaniu z Niencami, nie wspominajac o innych Narodach.


Wt sty 17, 2017 12:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL