Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 29, 2017 6:25

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
 ''I Bóg stworzył kobietę'' 
Autor Wiadomość

Post ''I Bóg stworzył kobietę''
Myślę że chcę podzielić się tutaj moim wyzwoleniem. Uwolnieniem. To jest jak pewien proces, gdzie po drodze są staczane bitwy i walki. Spowiedź generalna, rozmowa z egzorcystą, spotkanie z egzorcystą, w perspektywie także msze o uwolnienie i uzdrowienie. Nie jestem już transseksualną osobą. Nie jestem już homoseksualną osobą. Nie jestem psychicznie chorą osobą. Nie jestem schizofrenikiem. Nie wiem co powiedzieć bo to wydaje mi się jak cud.

Przechodzimy na rodzaj żeński.

So sty 21, 2017 3:48

Post Re: ''I Bóg stworzył kobietę''
Jest jeden psalm, który uwielbiam, psalm 118:

Alleluja.
Dziękujcie Panu, bo jest dobry,
bo łaska Jego trwa na wieki.
Niech mówi dom Izraela:
"Łaska Jego na wieki".
Niech mówi dom Aarona:
"Łaska Jego na wieki".
Niech mówią bojący się Pana:
"Łaska Jego na wieki".

Zawołałem z ucisku do Pana,
Pan mnie wysłuchał i wywiódł na wolność.

Pan jest ze mną, nie lękam się:
cóż mi może zrobić człowiek?
Pan ze mną, mój wspomożyciel,
Ja zaś będę mógł patrzeć z góry na mych wrogów.

Lepiej się uciec do Pana,
niż pokładać ufność w człowieku.

Lepiej się uciec do Pana,
niżeli zaufać ksiżętom.

Osaczyły mnie wszystkie narody,
lecz starłem je w imię Pańskie.
lecz starłem je w imię Pańskie>.
Osaczyły mnie w krąg jak pszczoły,
paliły jak ogień ciernie:
lecz starłem je w imię Pańskie.

Popchnięto mnie, popchnięto, bym upadł,
lecz Pan mi dopomógł.
Pan, moja moc i pieśń,
stał się moim Zbawcą.
Okrzyki radości i wybawienia
w namiotach ludzi sprawiedliwych:
Prawica Pańska moc okazuje,
prawica Pańska wysoko wzniesiona,
prawica Pańska moc okazuje.
Nie umrę, lecz będę żył
i głosił dzieła Pańskie.
Ciężko mnie Pan ukarał,
lecz na śmierć mnie nie wydał.

Otwórzcie bramy sprawiedliwości:
chcę wejść i złożyć dzięki Panu.
Oto jest brama Pana,
przez nią wejdą sprawiedliwi.
Dziękować Ci będę, że mnie wysłuchałeś
i stałeś się moim zbawieniem.

Kamień odrzucony przez budujących
stał się kamieniem węgielnym.
Stało się to przez Pana:
cudem jest w oczach naszych.
Oto dzień, który Pan uczynił:
radujmy się zeń i weselmy!

O Panie, wybaw!
O Panie, daj pomyślność!

Błogosławiony, który przybywa w imię Pańskie!
Błogosławimy wam z domu Pańskiego.
Pan jest moim Bogiem:
niech nas oświeci!
Ścieśnijcie szeregi, z gałęziami w rękach,
aż do rogów ołtarza.

Jesteś moim Bogiem, chcę Ci dziękować:
Boże mój, chcę Ciebie wywyższać.
Wysławiajcie Pana, bo jest dobry;
bo łaska Jego na wieki.

Tak naprawdę, to cały psalm należałoby napisać wytłuszczoną czcionką :)

So sty 21, 2017 9:01

Dzięki bylejaki, tak właśnie czuję. Piekno i radość wyzwolenia, radość która nie pochodzi z tego świata i nie ma nic wspólnego z powszechnie rozumianym stanem wesołości. Tak po ludzku nie mam nic, jestem z pustymi rękami, bo to namieszało w moim życiu sporo, ale czuję jednak że mam wszystko.

So sty 21, 2017 9:20

Zapewniam Cię, że Cię rozumiem. Miałem wyzwolenie z alkoholizmu. Takie z dnia na dzień. Po chyba 1-2 latach cugu (picia codziennie) wstałem rano i już się nie napiłem. Mnie wyzwoliła Matka Boża, tak jakby dała rękę między mnie i alkohol i powiedziała "dosyć!". Nie miałem żadnych syndromów odstawienia, byłem po prostu jak nowy człowiek, z czystym umysłem i wolną wolą. Ta sprawa była bardziej złożona i ciężko ją opowiedzieć w 3 zdaniach. Ale skończyła się tak, że uklęknąłem wieczorem, będąc oczywiście bardzo pijanym, przed obrazem Matki Bożej u mnie w pokoju i powiedziałem: Matko Boża, ja odpadam, odpuszczam. Nie potrafię przestać pić. Jeżeli chcesz to działaj. I tyle, trwało to może 10 sekund. Nie wiem jak to się działo ale przez ten czas picia nie wpadłem na pomysł żeby poprosić Pana Boga o uzdrowienie, próbowałem codziennie sam przestać pić. Boże Jedyny, wstałem następnego dnia rano i byłem uzdrowiony. Ave Maria!

So sty 21, 2017 9:53

equuleuss napisał(a):
Myślę że chcę podzielić się tutaj moim wyzwoleniem. Uwolnieniem. To jest jak pewien proces, gdzie po drodze są staczane bitwy i walki. Spowiedź generalna, rozmowa z egzorcystą, spotkanie z egzorcystą, w perspektywie także msze o uwolnienie i uzdrowienie. Nie jestem już transseksualną osobą. Nie jestem już homoseksualną osobą. Nie jestem psychicznie chorą osobą. Nie jestem schizofrenikiem. Nie wiem co powiedzieć bo to wydaje mi się jak cud.

Zostałas uwolniona z transseksualizmu, homoseksualizmu?

So sty 21, 2017 11:56

Yousmile napisał(a):

A co w tym dziwnego?

Wszak dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
Zwłaszcza po:
equuleuss napisał(a):
Spowiedź generalna

equuleuss napisał(a):

Czyli dr(ł)ugi opis stworzenia ;)

A na serio - Witaj!

So sty 21, 2017 12:06

Maria-Magdalena napisał(a):
Yousmile napisał(a):

A co w tym dziwnego?

Zwłaszcza po:
equuleuss napisał(a):
Spowiedź generalna

Ale ja o tym wiem. Jestem w szoku po prostu, bo to piekne swiadectwo

So sty 21, 2017 12:34

A gdybyś poszła do psychoterapeuty to byś po prostu stwierdziła, że świetnie jest być trans...cośtam :) Pokój z Tobą.

So sty 21, 2017 13:07

Yousmile napisał(a):

Tak. A chcę zaznaczyć że byłam osoba określaną jako - true trans, czyli można powiedzieć zdecydowanie transseksualną. Nie transgender, ale transseksualną, czyli taką która dąży do zmiany płci i której wydaje się iż nie może żyć bez tego.

Podobnie jak z homoseksualizmem, to nie były tylko tendencje czy odczucia, fantazje czy marzenia, ale także czyny homoseksualne, silna i nawet perwersyjna erotyka i obsesja na punkcie kobiety.

Także to nie były lekkie rzeczy. A dodatkowo uzdrowienie z chorób psychicznych, byłam zdiagnozowana a diagnoza brzmiała - schizofrenia paranoidalna, CHAD1 i osobowość borderline.

I wszystko odeszło. Po prostu.

Ponieważ było to zniewoleniem duchowym.

bylejaki napisał(a):
A gdybyś poszła do psychoterapeuty to byś po prostu stwierdziła, że świetnie jest być trans...cośtam :) Pokój z Tobą.

Zapewne tak. Wiele mitów krąży na temat transseksualizmu, a jednym z tych mitów jest także to iż niemożliwym jest aby wyjść z tego.

Nie jest prawdą to iż to działa na zasadzie męskiego mózgu w ciele kobiety lub kobiecego mózgu w ciele mężczyzny. Bowiem o psychice płci decydują tak naprawdę hormony. A transseksualna osoba ma zazwyczaj normalny i właściwy poziom hormonów, nie ma tam nieprawidłowości.

Gdyby tak naprawdę istniał męski lub kobiecy mózg, a nie mam na myśli budowy anatomicznej bo tutaj są rożnice, chociażby w wielkości mózgu, ale mam na myśli tą słyną płeć psychiczną która ponoć gdzieś tam w tym mózgu jest umiejscowiona. Tymczasem nie sposób tego stwierdzić, a są dowody na to iż nie ma czegoś takiego jak płeć mózgu pod względem psychiki czy też poczucia płci. Bowiem niektóre kobiety przejawiają cechy typowe dla mężczyzn, a to nie mogłoby mieć miejsca gdyby rzeczywiście istniała konkretna płeć mózgu.

Z punktu widzenia mojego własnego doświadczenia mogę powiedzić iż transseksualizm to jest forma zniewolenia, psychika jest mocno zniewolona, a jest to poważne zniewolenie. Szatan zawiązuje psychikę, często takie rzeczy mają swoje źrodło z jakichś doświadczeń z wczesnego dzieciństwa, o których nawet ktoś może nie pamiętać, czy nie zdawać sobie sprawy z ich istnienia, w moim przypadku być może było także to że rodzice chcieli mieć chłopca i miałam być chłopakiem, mieli nawet już imię dla mnie, jako dla chłopca.

Maria-Magdalena napisał(a):

Jest to wielką prawdą. Wszak to było niemożliwe aby po ludzku wyjść z czegoś takiego. I to niemal w jednej chwili.

Cytuj:
Czyli dr(ł)ugi opis stworzenia ;)

I tak czuję, jakby Bóg stworzył mnie na nowo.

Cytuj:
A na serio - Witaj!

:)

N sty 22, 2017 17:14

Aha, co jest ważne, te wszystkie ''choroby psychiczne'' homoseksualizm i transseksualizm, to pojawiło się jako skutek wejścia w okultyzm, wiele lat temu i to było rzeczywistą przyczyną aby udać się z tą sprawą do egzorcysty.

W moim przypadku czułam niematerialne głosy, które nie były głosami fizycznymi, ale jakby natchnieniami, zazwyczaj nakłaniające do samobójstwa lub do złych rzeczy. Czułam też jakby jakaś inna siła próbowała wedrzeć się do mojego umysłu i złamać moją wolę, często to dotyczyło także tego aby niemal zmusić mnie do samobójstwa albo do zaprzeczenia Bogu i obrania szatana jako pana, to było dość przerażające. Nie mogłam przyjmować pokarmow ani płynów co doprowadziło mnie niemal do śmierci i doprowadziło do wyniszczenia.

N sty 22, 2017 17:24

Ustalmy coś. Fizycznie jesteś kobietą, tak? Od urodzenia do tej pory, bez żadnych dziwnych zabiegów? Mentalnie jesteś kobietą od wczoraj? Twoje perypetie są dziwnie podobne do perypetii osoby z twojego avatara - to chyba nie przypadek?

N sty 22, 2017 17:53
Juz kiedys pisalem ze dusza nie posiada takiej cechy jak plec, moga jedynie wystapic jakies problemy z zaakceptowaniem ciala jakie otrzymalismy.
Jak widac wiaze sie to raczej z dziecinstwem, a raczej wplywem otoczenia podczas dziecinstwa.

W kazdym razie ciesze sie ze sie odnalazlas i nie musisz juz bladzic.

N sty 22, 2017 19:55

Peter napisał(a):
Ustalmy coś. Fizycznie jesteś kobietą, tak? Od urodzenia do tej pory, bez żadnych dziwnych zabiegów? Mentalnie jesteś kobietą od wczoraj? Twoje perypetie są dziwnie podobne do perypetii osoby z twojego avatara - to chyba nie przypadek?

Tak, fizycznie i biologicznie / genetycznie kobieta, kobieta która była przekonana o tym że jest facetem pod względem płci psychicznej.

Avatar przedstawia niegdyś androgynicznego mężczyznę - Andreja Pejic, który jest teraz po operacji zmiany płci i obecnie żyje jako kobieta, ale to chyba wiesz. On dokonał tej przemiany, a ja zostałam uzdrowiona z tego wszystkiego.

N sty 22, 2017 19:58

sapper napisał(a):
Juz kiedys pisalem ze dusza nie posiada takiej cechy jak plec, moga jedynie wystapic jakies problemy z zaakceptowaniem ciala jakie otrzymalismy.
Jak widac wiaze sie to raczej z dziecinstwem, a raczej wplywem otoczenia podczas dziecinstwa.

W kazdym razie ciesze sie ze sie odnalazlas i nie musisz juz bladzic.

Tak, są to poważne problemy, na tyle poważne że odsetek samobójstw wśród takich osób jest bardzo wysoki. A co interesujące, ilość samobójstw jest większa po przemianie niż przed.

Nie istnieją żadne rzeczowe i prawdziwe dowody na biologiczne pochodzenie transseksualizmu, niektórzy próbują wysnuć jakieś teorie ale te teorie wykluczają się wzajemnie.

Jak również nie istnieje skuteczna terapia psychologiczna która mogłaby pomóc takim osobom na akceptację własnej płci i wyjście z tego.

To silne zniewolenie psychiki, do tego stopnia że nie pozwala żyć w normalny sposób, a nawet nie pozwala żyć w ogóle.

N sty 22, 2017 20:03
Moderator

Dla mnie praktycznie wszystko musi mieć wyjaśnienie naturalne (nawet jeśli aktualnie nieznane). Np. wyjaśnienie poprzez zmiany w mózgu.

Znalazłem artykuł, który kiedyś czytałem nt. samoistnych zmian orientacji. Nie widzę powodu, aby nie mogło podobne zjawisko dotyczyć zmian tożsamości płciowej.

Can sexual orientation change?

Przy czym naturalność wcale nie wyklucza działania Boga.

~ Pink Floyd, "Hey you"

N sty 22, 2017 20:05
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona