Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 3:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Czy ten Pan chciał mnie nawrócić? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 17, 2017 0:19
Posty: 118
Post Czy ten Pan chciał mnie nawrócić?
Wiem pytanie bardzo dziecinne jak na mój wiek ;-)
Ale rozważałam kilka wersji na temat całej sytuacji.
Otóż cała akcja działa się jakoś we wrześniu jeszcze 2016r w Biedronce :D
Poszłam sobie z moją najlepszą kuzynką do Biedronki na małe zakupy. Stanęłyśmy w kolejce. Kolejka była dość duża. Za mną stanął taki starszy pan ok 60 lat miał na moje oko. Tak sobie stałam z moją kuzynką i rozmawiałyśmy. Po prostu zagadałyśmy się. Gdy zbliżała się kolej na kasowanie moich zakupów. Chciałam jeszcze raz zobaczyć czy wszystko wzięłam i spojrzałam na moje produkty. I na moich zakupach leżał średniej wielkości medalik Matki Boskiej. Mówię do mojej kuzynki" Spójrz ktoś mi podarował Matkę Boską", ale kto? Przecież jak kładłam zakupy to medalik na nich nie leżał. Kuzynka zaczęła się trochę śmiać ( ale jak to ona) ;-) . Ale mnie to trochę zaciekawiło i zaczęłam rozglądać się po sklepie. Obejrzałam się za siebie i to najlepsze było, że ten pan nie stał już za mną. Dalej rozglądałam się, ale w poszukiwaniu tego pana. Kuzynka oczywiście podsunęła mi taką myśl, że ten pan pewnie mi medalik położył. Otóż po paru minutach poszukiwania tego pana wzrokowo. Zorientowałam się, że przez dłuży czas patrzył się na mnie jak już zobaczył, że wzięłam ten medalik i nie wyrzuciłam go to wyszedł. Zresztą nie miałam zamiaru go wyrzucać nawet zachowałam go dla siebie. Tylko ten przekaz pana był dla mnie trochę nie zrozumiały. Możliwe, że chciał nawrócić. Wtedy wiarę miałam taką sobie. Teraz powoli się nawracam.


So mar 11, 2017 21:43
Zobacz profil
Post Re: Czy ten Pan chciał mnie nawrócić?
BloodOfJesusChrist napisał(a):
Możesz być tylko nawrócona przez Krew Jezusa Chrystusa ,który umarł za nasze grzechy nie medaliki , chodzenie do kościoła czy przestrzeganie 10 przykazań , w tym momencie dla Boga jesteś martwa ponieważ nie masz Ducha Świętego , którego stracili Adam i Ewa poprzez grzech pierworodny. Możesz otrzymać Ducha Świętego tylko poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa i jego śmierć oraz mękę za wszystkie twoje grzechy które popełniłaś i popełnisz .

Bez akceptowania Jezusa Chrystusa idziesz prosto do piekła , nie ma czegoś takiego jak czyściec bo robiłaś dobre uczynki to ci Bóg przebaczy grzechy po śmierci, Bóg już ci przebaczył grzechy 2000 lat temu poprzez Jezusa Chrystusa wystarczy że zaufasz to co zrobił Jezus Chrystus dla ciebie i oddasz się w jego opiekę.

Ewangelia zbawienia : 1 List do Koryntian , rozdział 15 wers 1-4 włącznie.

Jednym słowem Kazanie Jezusa na Górze, w tym odniesienie do Dekalogu psu na budę, podobnie jak coroczne pielgrzymki Jezusa z uczniami do świątyni w Jerozolimie, lub nakaz to czyńcie na Moja pamiątkę.


Wt maja 30, 2017 18:21
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy ten Pan chciał mnie nawrócić?
Na temat czyśćca są już tematy. Proszę w nich pisać.
Jeśli ktoś nie rozumie (a to widać i słychać i czuć) czym jest czyściec, niech się dokształci, a potem popisuje.

Polecą osty.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt maja 30, 2017 19:16
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy ten Pan chciał mnie nawrócić?
Posty o czyśćcu są tutaj: http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=48&t=38130

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt maja 30, 2017 20:50
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL