Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 16:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Przepychanki wydzielone z wątku o działaniu Ducha Św. 
Autor Wiadomość
Post Re: Kiedy możemy mówić o spoczynku w Duchu Świętym?
Cytuj:
Tak pięknie piszesz o miłości. Gdy ktoś ma miłość do bliźniego, to jest zatroskany o jego wiarę, bo w tym przejawia się miłość - właśnie w trosce.
Gdy ktoś kocha swój Kościół, to pragnie, by jego Kościół był święty, by grzeszność w nim nie królowała, bo grzeszny Kościół wyrządza duży ogrom krzywdy.
Ja pragnę być nadal w KK, ale nie mogę nadal uczestniczyć w tym nierządzie duchowym.

Nie możesz uczestniczyć w nierządzie duchowym kKK czyli uczestniczysz w zborze pozbawionym tego nierządu - w którym??? - jesteś zdolna stanąć w prawdzie i podać w którym????


Śr cze 07, 2017 12:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
wybrana napisał(a):
[Ale ja pytałam o działanie Ducha Świętego w naszym codziennym życiu.
Działa, czy nie?
A działa to co powiedziałem wcześniej, o Twoich bzdetach i "bolesnych prawdach"?
A działa to co powiedziałem o Twojej chęci uczestniczenia w "nierządzie"?

Bo ja na przykład jestem członkiem KK i nie życzę sobie, żeby ktoś bezkarnie, z powodu przymykania oka na jego bezczelność, mógł sobie pozwalać na stosowania pod moim adresem epitetu "uczestnik nierządu".

Rozumiem że podoba Ci się retoryka "innych Kościołów", gdzie pierdy w stylu babilońskiej nierządnicy i bestii z morza są na porządku dziennym i służą podreperowaniu kompleksów niższości i poprawie samopoczucia paru delikwentów.
Doradzałbym jednak wymianę takich pyskówek w waszym własnym chrześcijańskim gronie, a tutaj odnoszenie się do tematu.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 07, 2017 12:20
Zobacz profil
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
@chwat, i czemu ma służyć ta irytacja? Piszemy o działaniu Ducha Świętego z życiu człowieka.
Jakże piękne słowa można by tu przeczytać gdybyś napisał, tak, czuję obecność Bożą w moim codziennym życiu. W tym co robię, w tym, co czuję. Czuję jak Bóg nade mną czuwa, bo były sytuacje dla mnie niebezpieczne, ale opatrzność Boża nie pozwoliła na to. Modliłem się i prosiłem o zdrowie i moja modlitwa została wysłuchana. Miałem wielokrotnie w życiu zdarzenia ciężkie, ale jakaś moc mi zawsze pomogła. Bo Bóg jest zawsze z nami i opiekuje się nami. Poucza nas, udoskonala i wzmacnia.
Te pytania zadałam, bo na pewno każdy z nas odczuł to działanie mocy i miłości Bożej w swoim życiu. Zadałam, bo każdy człowiek wierzący może odpowiedzieć, tak Duch Święty działa w naszym szarym, zwykłym, codziennym życiu.


Śr cze 07, 2017 12:49
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
wybrana napisał(a):
@chwat, i czemu ma służyć ta irytacja? Piszemy o działaniu Ducha Świętego z życiu człowieka.
Jakże piękne słowa można by tu przeczytać gdybyś napisał, tak, czuję obecność Bożą w moim codziennym życiu. W tym co robię, w tym, co czuję. Czuję jak Bóg nade mną czuwa, bo były sytuacje dla mnie niebezpieczne, ale opatrzność Boża nie pozwoliła na to. Modliłem się i prosiłem o zdrowie i moja modlitwa została wysłuchana. Miałem wielokrotnie w życiu zdarzenia ciężkie, ale jakaś moc mi zawsze pomogła. Bo Bóg jest zawsze z nami i opiekuje się nami. Poucza nas, udoskonala i wzmacnia.
Te pytania zadałam, bo na pewno każdy z nas odczuł to działanie mocy i miłości Bożej w swoim życiu. Zadałam, bo każdy człowiek wierzący może odpowiedzieć, tak Duch Święty działa w naszym szarym, zwykłym, codziennym życiu.

Poprawnie - kłamiemy - nie potrafisz wyznać przynależności do konkretnego Kościoła czy zboru.


Śr cze 07, 2017 12:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
wybrana napisał(a):
Piszemy o działaniu Ducha Świętego z życiu człowieka.
Ja piszę o działaniu chamstwa w Twoim pisaniu.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 07, 2017 12:55
Zobacz profil
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
@chwat, zadowolony jesteś?


Śr cze 07, 2017 12:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
Zainteresuj się bredniami, które piszesz, a nie czyimś zadowoleniem, bo to akurat nie Twoja sprawa.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 07, 2017 13:01
Zobacz profil
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
Wybrana jest po prostu w jednoosobowym kosciele. Ja osobno duch poprowadzil z "nierzadu" na manowce. Oczywiscie nie Duch sw.

Nauczycieli szuka takich, ktorzy jej sie podobaja, wiec co tam jakis konkretny zbor i wspolne swietowanie.

Takich wolnych duchowych wybranych bez zobowiazan jest zapewne wiecej: Jezus tak, Jego Cialo ze wszystkimi przywarami (takze wlasnymi) - nie!


Śr cze 07, 2017 13:06
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
chwat napisał(a):
Zainteresuj się bredniami, które piszesz, a nie czyimś zadowoleniem, bo to akurat nie Twoja sprawa.


Nie potrafisz odpowiedzieć na pytania. Nie potrafisz rozmawiać w sposób cywilizowany. Jedynie co ci dobrze wychodzi i wielu innym osobom, to atak.
Przecież tak najłatwiej co?
Ja poruszyłam taki piękny temat o działaniu Ducha Świętego w naszym codziennym życiu, a wy jak zwykle żeście go zbrukali swoim sarkazmem. Ale to przecież nie nowość.
Gdybyś miał wiarę, to pragnął byś rozwinąć ten temat.


Śr cze 07, 2017 13:12

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
Nie pojmuję, co chcecie osiągnąć dyskutując z @wybrana?
Przecież ona i tak nie wczytuje niczego co się do niej pisze, a już faktów najmniej.
Taki taktyka.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr cze 07, 2017 13:18
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Czy KK odrzuca działanie Ducha Św. w codziennym życiu?
wybrana napisał(a):
Nie potrafisz odpowiedzieć na pytania. Nie potrafisz rozmawiać w sposób cywilizowany. Jedynie co ci dobrze wychodzi i wielu innym osobom, to atak.
Przecież tak najłatwiej co?
Ja poruszyłam taki piękny temat o działaniu Ducha Świętego w naszym codziennym życiu, a wy jak zwykle żeście go zbrukali swoim sarkazmem. Ale to przecież nie nowość.
Gdybyś miał wiarę, to pragnął byś rozwinąć ten temat.

Zaraz się rozpłaczę. Już Ci przypominam Twój "piękny temat":
wybrana napisał(a):
Gdy ktoś kocha swój Kościół, to pragnie, by jego Kościół był święty, by grzeszność w nim nie królowała, bo grzeszny Kościół wyrządza duży ogrom krzywdy.
Ja pragnę być nadal w KK, ale nie mogę nadal uczestniczyć w tym nierządzie duchowym.
Jak widać definicja piękna w Twoim wydaniu, to prymitywne pyskówki na dzień dobry, a potem udawanie ofiary

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 07, 2017 13:20
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przepychanki wydzielone z wątku o działaniu Ducha Św.
Spróbujmy porozmawiać poważnie w wątku obok: viewtopic.php?f=27&t=39334

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr cze 07, 2017 13:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Kiedy możemy mówić o spoczynku w Duchu Świętym?
wybrana napisał(a):
Prawda czasem jest bolesna, ale nic nie jest wstanie jej zagłuszyć .

Znasz to z autopsji.
wybrana napisał(a):
Nie potrafisz rozmawiać w sposób cywilizowany. Jedynie co ci dobrze wychodzi i wielu innym osobom, to atak.

Mówisz o sobie, bo atakującą na tym forum jesteś Ty. Nie tylko nie potrafisz rozmawiać w cywilizowany sposób, ale w ogóle nie potrafisz rozmawiać. Kopiuj/wklejki wyszukanych artykułów pod kątem dowalenia KK, to nie rozmowa.
wybrana napisał(a):
Czuję jak Bóg nade mną czuwa, bo były sytuacje dla mnie niebezpieczne, ale opatrzność Boża nie pozwoliła na to.

Bóg daje Ci wciąż szansę na nawrócenie.
wybrana napisał(a):
Modliłem się i prosiłem o zdrowie i moja modlitwa została wysłuchana. Miałem wielokrotnie w życiu zdarzenia ciężkie, ale jakaś moc mi zawsze pomogła

To Ty jesteś wybrana czy wybrany? A może to tez kopiuj/wklejka, a w chwili wzburzenia nie pomyślałaś o poprawieniu rodaju?
wybrana napisał(a):
Ale ja pytałam o działanie Ducha Świętego w naszym codziennym życiu.
Działa, czy nie?

W Twoim działa i to na wysokich obrotach, ale nie święty.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 07, 2017 14:24
Zobacz profil
Post Re: Kiedy możemy mówić o spoczynku w Duchu Świętym?
@Małgosia

Gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem, to zauważyła byś, że jest skierowany do chwata i dlaczego w nim ujęta jest forma męska.
Zastanów się na jakich obrotach działa u ciebie i kto?


Śr cze 07, 2017 18:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przepychanki wydzielone z wątku o działaniu Ducha Św.
Racja @Małgosiu, te jakże piękne słowa skierowała @wybrana do mnie, żeby pięknie i skutecznie zmienić temat, po tym jak nazwała KK i nas nierządnicą

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 07, 2017 18:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL