Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Znak od Boga 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 08, 2017 20:14
Posty: 4
Post Znak od Boga
Czesc! mam takie pytanie przechodzilem shizofremie mialem rozdwojona jazn w okresie zalamania zyciowego i budzenia sie przechodzilem tez ciezka depresje i bywalo ze godzinami nie oddychalem i wtedy objawil mi sie bog trzy razy.

1. Raz jak bylem w pracy i wbiegl przerazony czlowiek na posesje firmy mial cale czarne oczy
tak jakbym widzial kolor jego duszy byla cala czarna i krzyczal z przerazenia tak jakby
uchodzily z niego demony kolega go uderzyl po czym upadl i czarne cienie odlecialy ciezko to
opisac
2. Raz jak swatlo przestalo mnie razic i slonce mnie nie oslepialo ja nie mrygalem oczami
i moglem sie w nie patrzec widzialem przerozne numery ciagle sie powtarzajace i napisy np.
w nazwach sklepow czy rejestracjach od samochodu kolory az razily
3. Raz jak siedzialem na balkonie poznym wieczorem i bog dal mi sygnal swietlny na niebie byl
to promyk swietlny koloru zielonego bylo to troche wolniejsze od przelatujacej komety cos w
rodzaju petardy na niebie byl to raczej dobry znak

Wszystko to dzialo sie w przeciagu 4 miesiecy nigdy sie z czyms takim w rzyciu nie spotkalem mam 28 lat i moje pytanie brzmi co te znaki oznaczaja a szczegolnie ten ostatni moze ktos bedzie wiedzial prosze o odpowiedz


Cz cze 08, 2017 20:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Znak od Boga
d1k napisał(a):
Wszystko to dzialo sie w przeciagu 4 miesiecy nigdy sie z czyms takim w rzyciu nie spotkalem mam 28 lat i moje pytanie brzmi co te znaki oznaczaja a szczegolnie ten ostatni moze ktos bedzie wiedzial prosze o odpowiedz


Te znaki oznaczają, że musisz brać większe ilości leków.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt cze 09, 2017 0:14
Zobacz profil
Post Re: Znak od Boga
Opowiedz to lekarzowi oraz ew. spowiednikowi... :)


So cze 10, 2017 8:52
Post Re: Znak od Boga
d1k napisał(a):
Czesc! mam takie pytanie przechodzilem shizofremie


Zastanawiam się czy ten post jest autentyczny i poważny, przepraszam, nie kpię i nie chcę kpić, ale już wypowiadałam się w wątku gdzie ktoś pisał że jest lezbijką, porzucając potem ten wątek po jednym wpisie, tak tutaj już mam pewne podejrzenia widząc słowo - shizofremie. Sorry, ale schizofrenicy to dość często osoby inteligentne.

Cytuj:
i bywalo ze godzinami nie oddychalem


I nadal piszesz na tym forum? Czy też już z zaświatów?

Cytuj:
i wtedy objawil mi sie bog trzy razy


Nie ma sie co dziwić skoro godzinami nie oddychałeś... po śmierci każdy stanie przed Bogiem. Ale aż trzy razy?

Cytuj:
Wszystko to dzialo sie w przeciagu 4 miesiecy nigdy sie z czyms takim w rzyciu nie spotkalem mam 28 lat i moje pytanie brzmi co te znaki oznaczaja a szczegolnie ten ostatni moze ktos bedzie wiedzial prosze o odpowiedz


Jeśli piszesz tutaj dla jaj to nie rób sobie żartów z tak poważnej choroby jak schizofrenia i ze schizofreników.

Cytuj:
mialem rozdwojona jazn


Aha, schizofrenia to nie jest rozdwojeni jaźni. Nie doczytałeś. Schizofrenia to rozpad osobowości, a nie rozdwojenie jażni.


So cze 10, 2017 10:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL