Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Modlitwa "do zmarłych"? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N gru 25, 2016 21:33
Posty: 18
Post Re: Modlitwa "do zmarłych"?
Cytuj:
Wielu ludzi mówi że widuje kosmitów, którzy ich uzdrowili jak również odwiedzają ich co jakiś czas.
I to też oczywiście jest prawda? w końcu jak wierzyć w uzdrowienia to dlaczego nie w kosmitów?


:D No cóż, ja wierzę w istnienie kosmitów :D
Nie to, że jest to moja religia, tylko w sam fakt ich istnienia, no bo skoro w naszej galaktyce jest ok. 200 miliardów gwiazd, a jest ok. 200 miliardów galaktyk, to z samego rachunku prawdopodobieństwa wychodzi, że musi być co najmniej... 1 milion rozwiniętych cywilizacji :o

Ale tak już na serio wracając do tematu np. taki św. Charbel, który żył całkiem niedawno...
Ma 6000 udokumentowanych uzdrowień z nowotworów, ślepoty i innych poważnych problemów zdrowotnych, do których medycyna jest bezradna. O 24000 innych pomocy nie wspomnę.
Jak taki św. Charbel mógłby tego dokonać, gdyby leżał w grobie martwy i czekał na Sąd Ostateczny ?

Cytuj:
A moja ciotka mówi że jej krzesła po domu chodzą, lodówka też momentami się po domu sama porusza - tak twierdzi.

No to niech idzie przebadać się do psychiatry, a jak wszystko z nią w porządku, to niech wzywa egzorcystę. Może jakaś zabłąkana dusza ( nieczekająca na Sąd Ostateczny ) ma do niej jakiś interes :lol:


Cz wrz 14, 2017 21:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL