Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii 
Autor Wiadomość
Post Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii

1.Zapach w piekle

Zapach jest tak okropny jak najgorszy ściek, zgniłe jaja, skisłe mleko razy tysiąc plus zapach siarki.Tym oddychasz w piekle. John Bevere mówi, ze człowiek może się przyzwyczaić do każdego zapachu za wyjątkiem siarki.

2.Temperatura

Jest tak ciepło, że człowiek dziwi się, że nie spłonął.

3.Oddychanie

W piekle brakuje tlenu i trzeba walczyć o każdy oddech. Może osoby z astmą mogą się z tym zidentyfikować. Powinno się umrzeć już od tego, ale żyje się dalej.

Iz,42,5
5 Tak mówi Pan Bóg,
który stworzył i rozpiął niebo,
rozpostarł ziemię wraz z jej plonami,
dał ludziom na niej dech ożywczy
i tchnienie tym, co po niej chodzą.


4.Słabość

W piekle każdy ruch sprawia wielki wysiłek:ledwie mozna sie poruszać. Ruch pochodzi od Boga; nie jest automatyczny. Jedną z rzeczy, którą będzie trzeba znosić przez całą wieczność to bycie pozbawionym siły. Trochę można to przyrównać to bycia chorym na grypę tylko tysiąc razy gorsze.

Ps88
5 Zaliczają mnie do tych, co schodzą do grobu,
stałem się podobny do męża bezsilnego.

Dz17
28 Bo w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, jak też powiedzieli niektórzy z waszych poetów: "Jesteśmy bowiem z Jego rodu"


5.Ciemność

Jud 1, 13 rozhukane bałwany morskie wypluwające swoją hańbę... gwiazdy zabłąkane, dla których nieprzeniknione ciemności na wieki przeznaczone...

6.Hałas

Miliony ludzi krzyczy. Krzyki są głośne i ogłuszające.

7.Tortury

Tortury są fizyczne. W piekle jest prawdziwy ogień. Zostałem umieszczony w dole ognia na ponad kilometr szerokim. Tam zobaczyłem ludzi. Pamiętacie jak ludzie skakali z okien WTC żeby nie spłonąć? Mowiono, ze płonące paliwo ma 1100C i człowiek spłonąłby w 15 sekund. Wyskakiwali żeby uniknąć tych 15 sekund. W jądrze ziemi jest temeratura 6500 C.

Ps 11,6
6 On sprawi, że węgle ogniste i siarka będą padać na grzeszników;
wiatr palący będzie udziałem ich kielicha.

Mt13,49
49 Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych 50 i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

J15,6
6 Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie.


8.Sławy w piekle

Nikt nie wie w piekle kim jesteś, więc jeśli byłeś kimś sławnym na ziemi to nie ma znaczenia, bo twoje imię jest zakryte.

Koh
4 bo przyszedł jako nicość
i odchodzi w mroku,
[b]a imię jego mrokiem zakryte;


9.Woda

W piekle nie ma wody.

Łk 16
24 I zawołał: "Ojcze Abrahamie, ulituj się nade mną i poślij Łazarza; niech koniec swego palca umoczy w wodzie i ochłodzi mój język, bo strasznie cierpię w tym płomieniu". 25 Lecz Abraham odrzekł: "Wspomnij, synu, że za życia otrzymałeś swoje dobra, a Łazarz przeciwnie, niedolę; teraz on tu doznaje pociechy, a ty męki cierpisz. 26 A prócz tego między nami a wami zionie ogromna przepaść, tak że nikt, choćby chciał, stąd do was przejść nie może ani stamtąd do nas się przedostać".


10.Sen

W piekle nie mozna spac a potrzebuje sie snu. Sen pochodzi od Boga.

Ap 14,11
11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy
czciciele Bestii i jej obrazu,
i ten, kto bierze znamię jej imienia.


11.Poziomy w piekle.

Hbr10,29
29 Pomyślcie, o ileż surowszej kary stanie się winien ten, kto by podeptał Syna Bożego i zbezcześcił krew Przymierza, przez którą został uświęcony, i obelżywie zachował się wobec Ducha łaski.

Lk 12,47-48
47 Sługa, który zna wolę swego pana, a nic nie przygotował i nie uczynił zgodnie z jego wolą, otrzyma wielką chłostę. 48 Ten zaś, który nie zna jego woli i uczynił coś godnego kary, otrzyma małą chłostę. Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą.


12.Lokalizacja piekła.

Piekło jest zlokalizowane w głębi ziemi. Jest 49 wersetów, które mówią o lokalizacji piekla.

Ez 26,20
20 zrzucę cię z góry do tych, którzy już zeszli do dołu, do ludu dawnego, i każę ci mieszkać w krainie podziemia, w wiecznej pustyni, u tych, którzy zeszli do dołu, tak byś więcej nie było zamieszkane i więcej nie powstało w krainie żyjących.

Lb16 32-33
32 Ziemia otworzyła swoją paszczę i pochłonęła ich razem z ich rodzinami, jak również ludzi, którzy połączyli się z Korachem, wraz z całym ich majątkiem. 33 Wpadli razem ze wszystkim, co do nich należało, żywcem do szeolu, a ziemia zamknęła się nad nimi. Tak zniknęli spośród społeczności.


13.Demony

Niektóre wyglądają jak pająki o średnicy około metra. Były też węże każdego rodzaju i kształtu; niektóre demony mialy 4 metry. Dwie olbrzymie bestie, ktore były gadziego wyglądu, miały wypryski i łuski na całym ciele, pazury na 30 cm. Wiem że brzmi to jak przesada, istnieją na to tez dowody w Piśmie Świętym. Akurat te dwa były na wysokiena ok 4 metry i mialy najbrutalniejsze i najostrzejsze usposobienie od czegokolwiek co wiedzieliscie. Przeklinały Boga. Miały niesamowitą nienawisc do Boga. Jeden podniósł mnie z łatwością jakby podnosił szklankę wody i rzucił o ścianę łamiąc mi kości. Poczułem tylko trochę z tego bólu( Pan zablokował większość). W piekle ból jest prawdziwy- to nie metaforyczny albo alegoryczny ból. Drugi demon wbił pazury w klatkę piersiową i wyrwał ciało, które wisialo jak wstążki. W piekle ma sie ciało : Mt 10,28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.
Dwa nowe weszły, jeden zgniótł moją głowę na płasko. Pytałem się siebie jak mogę żyć, ale tam nie można umrzeć.
Było tez pełno larw, cała podłoga była nimi pokryta.

Iz 14,11
11 Do Szeolu strącony twój przepych
i dźwięk twoich harf.
Robactwo jest twoim posłaniem,
robactwo też twoim przykryciem.


13.Samotnosc

Kazdy w piekle jest samotny. Nie mozna rozmawiać.

14.Czemu nie umiera się od tych tortur?

Bo nasza dusza jest wieczna.

15.Czemu pieklo jest aż tak okropne?

Piekło było pomyślane dla szatana i jego aniołów. Ludzie nie mieli tam trafiać. Wszystko co Bóg robi to tylko cofa swoje atrybuty.
Np. piekło jest ciemne bo Bóg jest swiatłością (1J1,5), w piekle jest tylko nienawisc bo Bóg jest miłością (1J4,16), nie ma litości w piekle bo litość pochodzi od Boga, nie ma siły bo siła pochodzi od Boga (Ps18,33), nie ma wody bo woda to „deszcz z niebios“(Pwt11,11), nie ma pokoju w piekle bo (Iz9,5) mowi On jest Księciem Pokoju.
Wszystko co dobre pochodzi od Boga.
Kiedy ludzie patrzą na to- to mowią czy matka natura nie jest wspaniała. Nie, to nie matka natura to Bóg Ojciec to dał..

Jakub 1,17
17 Każde dobro, jakie otrzymujemy, i wszelki dar doskonały zstępują z góry, od Ojca świateł, u którego nie ma przemiany ani cienia zmienności


16.Czemu Bog nic nie robi z piekłem?

Jezus Chrystus poszedł na Krzyż żeby ludzie nie musieli tam trafiać.
Kiedy Bill zapytał się Chrystusa czemu wysłał go do piekła- On odparł, ze wielu ludzi nie wierzy, że piekło istnieje nawet niektórzy chrześcijanie w to nie wierzą.
Jezus nie chce, by ktokolwiek poszedl do piekła. Piekło zostało przygotowane dla szatana i jego demonow. W Biblii jest 46 wersów gdzie Jezus nas ostrzega przed piekłem.

Mt25,41
Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!

17.Co jest najgorsze w piekle?

Ból, bycie odseparowanym od Boga i jego dobroci oraz pewność, że nigdy nawet za 10 milionow lat się stamtąd nie wydostaniesz.


Cz lip 20, 2017 9:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Teresse napisał(a):
Nikt nie wie w piekle kim jesteś, więc jeśli byłeś kimś sławnym na ziemi to nie ma znaczenia, bo twoje imię jest zakryte.


Co z tego że imie jest zakryte?
To przecież kogoś sławnego to po jego wyglądzie, można poznać.

Teresse napisał(a):
24 I zawołał: "Ojcze Abrahamie, ulituj się nade mną i poślij Łazarza; niech koniec swego palca umoczy w wodzie i ochłodzi mój język, bo strasznie cierpię w tym płomieniu". 25 Lecz Abraham odrzekł: "Wspomnij, synu, że za życia otrzymałeś swoje dobra, a Łazarz przeciwnie, niedolę; teraz on tu doznaje pociechy, a ty męki cierpisz. 26 A prócz tego między nami a wami zionie ogromna przepaść, tak że nikt, choćby chciał, stąd do was przejść nie może ani stamtąd do nas się przedostać".[/b][/i]


I po tej przypowieści widać że będę zbawiony :aniol: :aniol: :aniol:
W końcu zarabiam dużo mniej niż te 6tyś. rocznie, więc zaliczam się do ludzi którzy żyją w skrajnym ubóstwie, wiec jestem trochę tak jak Łazarz :biggrin: a więc jednak zbawienie.
Aż mi się z tego zachciało więcej grzeszyć, w końcu co by się nie stało to i tak na koniec będę na plusie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lip 20, 2017 10:40
Zobacz profil
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Teresse napisał(a):
W piekle brakuje tlenu i trzeba walczyć o każdy oddech.


??? Brakuje oddechu? Od kiedy to niematerialna dusza potrzebuje oddechu? I nawet po zmartwychwstaniu nie będziemy potrzebować tlenu... Teresse, dlaczego interesujesz się takimi rzeczami i nakręcasz się na to? Nie brzmi to zbyt prawdziwie...

Cytuj:
W piekle nie mozna spac a potrzebuje sie snu.


Od kiedy to niematerialna dusza lub ciało po zmartwychwstaniu potrzebuje snu?

Cytuj:
Piekło jest zlokalizowane w głębi ziemi.


??? ??? ??? !!! !!! !!!

Cytuj:
Jest 49 wersetów, które mówią o lokalizacji piekla.


???

Cytuj:
Niektóre wyglądają jak pająki o średnicy około metra. Były też węże każdego rodzaju i kształtu; niektóre demony mialy 4 metry. Dwie olbrzymie bestie, ktore były gadziego wyglądu, miały wypryski i łuski na całym ciele, pazury na 30 cm. Wiem że brzmi to jak przesada, istnieją na to tez dowody w Piśmie Świętym. Akurat te dwa były na wysokiena ok 4 metry i mialy najbrutalniejsze i najostrzejsze usposobienie od czegokolwiek co wiedzieliscie.


Anioły to niematerialne istoty...


Cz lip 20, 2017 12:54

Dołączył(a): Cz lip 20, 2017 13:37
Posty: 180
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Jeżeli faktycznie ten opis piekła jest prawdziwy a jest to prawdopodobne, to Bóg, który stworzył takie miejsce według mnie nie ma nic wspólnego z litością, miłosierdziem, miłością, dobrem, nieskończone trwanie w takiej kaźni nie ma nic wspólnego z takimi przymiotami i jest niepojęte, żaden grzech, żaden uczynek popełniony przez człowieka nie zasługuje na nieskończone trwanie w piekle tym bardziej w miejscu gdzie są tortury.


Cz lip 20, 2017 13:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Piekło nie jest karą za uczynek, tylko świadomym wyborem człowieka.
Jeśli człowiek wybierał w swoim życiu nienawiść i krzywdę wyrządzaną innym, to po śmierci trafia "między swoich", a Bóg szanuje jego wybór.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 20, 2017 15:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 03, 2016 22:44
Posty: 65
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Kurcze fajne hobby. Wynajdywanie wizerunków piekielnych mąk. Temat jak znalazł na wakacje...


Cz lip 20, 2017 16:48
Zobacz profil
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Marek144 napisał(a):
Kurcze fajne hobby. Wynajdywanie wizerunków piekielnych mąk. Temat jak znalazł na wakacje...

Właśnie....w wakacje, gdy świat jest najpiękniejszy :?


Cz lip 20, 2017 18:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
equuleuss napisał(a):
Od kiedy to niematerialna dusza lub ciało po zmartwychwstaniu potrzebuje snu?


To ty masz jakieś informacje odnośnie tego, jakie będą te zmartwychwstałe ciała?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz lip 20, 2017 18:44
Zobacz profil
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Robek napisał(a):
equuleuss napisał(a):
Od kiedy to niematerialna dusza lub ciało po zmartwychwstaniu potrzebuje snu?


To ty masz jakieś informacje odnośnie tego, jakie będą te zmartwychwstałe ciała?

Każdy chrześcijanin - nie mówię o trollach - wie, że ta informacja znajduje się Nowym Testamencie.


Cz lip 20, 2017 19:56

Dołączył(a): Cz lip 20, 2017 13:37
Posty: 180
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Cytuj:
Piekło nie jest karą za uczynek, tylko świadomym wyborem człowieka.
Jeśli człowiek wybierał w swoim życiu nienawiść i krzywdę wyrządzaną innym, to po śmierci trafia "między swoich", a Bóg szanuje jego wybór.


Owszem jest, gdybym nie popełnił za życia konkretnych uczynków, które w mniemaniu Boga są niedopuszczalne, złe nie trafiłbym do piekła, czyli dane uczynki dokonane na ziemi powodują jakby nie patrzał późniejszy pobyt w wiecznym piekle, nie jest to przynajmniej niezupełnie świadomy wybór człowieka, bo nikt świadomie nie chciałby się znaleźć w piekle chyba, że masochista i to jest wątpliwe. W ogóle nie jest to kwestia praktycznie żadnego wyboru, czasami ktoś żyje krótko intensywnie wyrządza wiele krzywd ludziom nawet niewielkiego kalibru i raptownie umiera i potem ma całą wieczność spędzić w piekle? A może jeszcze by się później zmienił ale np zginął w wypadku samochodowym i już nie miał okazji. Takich przypadków jest masa. I to jest sprawiedliwość boska piekło wieczne? Według mnie piekło ma być elementem boskiej sprawiedliwości, bo przecież nie można wrzucić wszystkich do jednej przestrzeni dobrych i złych a tak naprawdę nie jest nim.


Cz lip 20, 2017 20:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 20, 2017 13:37
Posty: 180
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
A tak poza tym to piekło samo się nie stworzyło tylko kreatorem piekła jest Bóg, także to wiele tłumaczy.


Cz lip 20, 2017 20:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Drwal napisał(a):
Owszem jest, gdybym nie popełnił za życia konkretnych uczynków, które w mniemaniu Boga są niedopuszczalne, złe nie trafiłbym do piekła, czyli dane uczynki dokonane na ziemi powodują jakby nie patrzał późniejszy pobyt w wiecznym piekle, nie jest to przynajmniej niezupełnie świadomy wybór człowieka, bo nikt świadomie nie chciałby się znaleźć w piekle chyba, że masochista i to jest wątpliwe.
Jeśli człowiek wybierał w życiu zło, to chciał dostać się tam, gdzie panuje zło. A ten który wybierał dobro, chciał dostać się tam, gdzie panuje dobro. Przecież to proste.
Cytuj:
W ogóle nie jest to kwestia praktycznie żadnego wyboru, czasami ktoś żyje krótko intensywnie wyrządza wiele krzywd ludziom nawet niewielkiego kalibru i raptownie umiera i potem ma całą wieczność spędzić w piekle? A może jeszcze by się później zmienił ale np zginął w wypadku samochodowym i już nie miał okazji.
Miał okazję się zmienić przed wypadkiem. Każdy z nas ma taką okazję w każdej sekundzie naszego życia. Twoje myślenie wygląda tak, jakbyś zakładał, że człowiek uczestniczący w wypadku samochodowym, zmienił by coś w swoim życiu, gdyby wiedział, że za chwilę będzie miał wypadek.
Skąd takie myślenie?
Wg mnie dowodzi ono tego, że wiesz (pewnie na swoim przykładzie) że będąc młodym źle robisz, ale nie chcesz z tego zrezygnować, bo dostarcza to przyjemności i zaplanowałeś sobie taki grzeszny styl życia, a pokutowanie za nie, zaplanowałeś dopiero w podeszłym wieku. Całe Twoje obawy polegają na tym, że Twój plan może nie wypalić, bo możesz nie dożyć tego podeszłego wieku i niespodziewanie młodo umrzeć. Ale to dowodzi tylko wyrachowania i świadomości tkwienia w grzechu ze świadomością, a z powodu tego zasługuje się na piekło.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 20, 2017 21:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 20, 2017 13:37
Posty: 180
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Cytuj:
Jeśli człowiek wybierał w życiu zło, to chciał dostać się tam, gdzie panuje zło. A ten który wybierał dobro, chciał dostać się tam, gdzie panuje dobro. Przecież to proste.


To nie prawda i nie ma to kompletnie odzwierciedlenia w ziemskim żywocie człowieka, wielu ludzi popełnia zło w życiu chociaż tu jest sprawa tak naprawdę w sporym wymiarze względna, wielu ludzi nawet nie wie czy postępuje dobrze w oczach Boga czy też nie, i jestem 100% przekonany, że większość z takich ludzi nie chciałaby do piekła trafić a jest prawdopodobne, że trafi. I druga część twojego zdania również mija się z prawdą, owszem zapewne ktoś kto wybiera dobro chce się dostać po prostu do nieba chociaż tak w rzeczywistości to każdy chciałby po prostu dostać się gdziekolwiek tam gdzie nie ma cierpienia.
W ogóle to nawet najgorszy grzesznik czyniący zło na pewno nie chce dostać się do miejsca gdzie na wieczność będzie cierpiał. Moralność jakakolwiek w dzisiejszych czasach jest zatarta i wszystko zaczęło się zlewać w jedną całość także nie wiem jak Bóg Ojciec i jego Syn będą sądzić ludzkość, zapewne według własnej świętej sprawiedliwości ale czy będzie to dla ludzi faktycznie przychylne i sprawiedliwe na to już wpływu nie mamy.


Pt lip 21, 2017 13:29
Zobacz profil
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Robek napisał(a):
Teresse napisał(a):
Nikt nie wie w piekle kim jesteś, więc jeśli byłeś kimś sławnym na ziemi to nie ma znaczenia, bo twoje imię jest zakryte.


Co z tego że imie jest zakryte?
To przecież kogoś sławnego to po jego wyglądzie, można poznać.



@Robek - po tych torturach ludzie raczej nie będą podobni do siebie za zycia...

Poza tym tylko niektórzy - jak mowi Bill - są torturowani razem z innymi- niektórzy mają swoje cele i doły ognia i nie widzą wcale innych ludzi...Bill na początku tez był w takiej celi - potem dopiero w dole ognia z innymi ludzmi


Pt lip 21, 2017 13:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Piekło wg snu B.Wiese z cytatami z Biblii
Drwal napisał(a):
Cytuj:
Jeśli człowiek wybierał w życiu zło, to chciał dostać się tam, gdzie panuje zło. A ten który wybierał dobro, chciał dostać się tam, gdzie panuje dobro. Przecież to proste.

To nie prawda i nie ma to kompletnie odzwierciedlenia w ziemskim żywocie człowieka, wielu ludzi popełnia zło w życiu chociaż tu jest sprawa tak naprawdę w sporym wymiarze względna, wielu ludzi nawet nie wie czy postępuje dobrze w oczach Boga czy też nie, i jestem 100% przekonany, że większość z takich ludzi nie chciałaby do piekła trafić a jest prawdopodobne, że trafi.

Że niektórzy nie chcieliby dostać się do piekła za to co robią, to całkiem możliwe, to się nazywa wyrachowanie. Tak jak niektórzy chcieliby nie pracować i otrzymywać za to pieniądze, albo zjeść ciastko i mieć ciastko. Ale to już skutek ich postawy, która jest nieuczciwa, a nieuczciwość będzie miała konsekwencje.
Cytuj:
I druga część twojego zdania również mija się z prawdą, owszem zapewne ktoś kto wybiera dobro chce się dostać po prostu do nieba chociaż tak w rzeczywistości to każdy chciałby po prostu dostać się gdziekolwiek tam gdzie nie ma cierpienia.
W ogóle to nawet najgorszy grzesznik czyniący zło na pewno nie chce dostać się do miejsca gdzie na wieczność będzie cierpiał. Moralność jakakolwiek w dzisiejszych czasach jest zatarta i wszystko zaczęło się zlewać w jedną całość także nie wiem jak Bóg Ojciec i jego Syn będą sądzić ludzkość, zapewne według własnej świętej sprawiedliwości ale czy będzie to dla ludzi faktycznie przychylne i sprawiedliwe na to już wpływu nie mamy.
Dlaczego ma być przychylne? Ma być sprawiedliwe. Bóg na pewno sprawiedliwie to rozsądzi
Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie (Łk 12.48)
Bóg na pewno niczego nie przeoczy.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt lip 21, 2017 14:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL