Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Wady Katolicyzmu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wady Katolicyzmu
Masturbacja nie daje zadowolenia a jedynie pozostawia uczucie pustki. Tylko z czasem staje się przymusem.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn gru 11, 2017 16:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wady Katolicyzmu
Andy72 napisał(a):
Masturbacja nie daje zadowolenia


Pewnie dlatego jest tak popularna.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn gru 11, 2017 16:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2016 0:00
Posty: 101
Post Re: Wady Katolicyzmu
Andy72 napisał(a):
Masturbacja nie daje zadowolenia a jedynie pozostawia uczucie pustki. Tylko z czasem staje się przymusem.
To zależy.

Ja "masturbowałem" się jako dziecko. Odkryłem ją pewnie przypadkiem. Nazywałem to łaskotkami. Wieszałem się na przykład na parapecie i kołysałem się w taki sposób, aby pocierać o kaloryfer. Sprawiało mi to wielką frajdę. Miałem czasem na to ochotę i lubiłem to robić, ale nie widziałem w tym żadnego przymusu :) Pochwaliłem się radośnie swoim rodzicom o swoim wspaniałym odkryciu a oni mi spokojnie odpowiedzieli, ze to "normalne". I tyle :) Nie miałem w tym żadnego uczucia "pustki".

Natomiast gdy zacząłem wchodzić w wiek dojrzewania - miałem wtedy może jakieś 11-12 lat - pewnego razu zdarzyło się coś "dziwnego". Nastąpił wytrysk. Zobaczyłem, że mam brudne majtki. Fuj. Nie spodobało mi się to.

Innym razem powtórzyłem ten eksperyment jeszcze raz. I znowu brudne majtki. Fuj. No i wtedy postanowiłem, że skoro tak się sprawy mają, to z tym kończę. I bez problemu z tym skończyłem, po prostu przestałem :)

Także ja mam zupełnie inne doświadczenia z "masturbacją" niż te różne historyjki które się w internecie głosi. Ale pewnie też zupełnie inne niż 99% ludzi...


Pn sty 08, 2018 0:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL