Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Rozmowy po śmierci 
Autor Wiadomość
Post Re: Rozmowy po śmierci
wybrana napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
@wybrana
Proszę nie rzucać oskarżeń i odpowiedzieć na:
Małgosiaa napisał(a):
@wybrana proszę nie lecieć w kulki i odpowiedzieć na wielokrotnie (przez Alus) zadawane pytanie: jak się nazywa Twój Kościół. Nie musisz podawać siedziby zboru. I nie powtarzaj, że to Kościół Jezusa Chrystusa, bo takowego nie ma w spisie Kościołów i związków wyznaniowych. Dla katolików Kosciołem Jezusa Chrystusa jest KK, dla prawosławnych Cerkiew, a dla wybranej?


Ależ bardzo proszę.
W dziale - Kościół w społeczeństwie, napisałam temat - Prawdziwy Kościół.
Do takiego Kościoła ja należę.

Czyli stworzonego na swój obraz i podobieństwo swoje....żaden prawdziwie wierzący chrześcijanin - tak katolik, jak i protestant i prawosławny - nigdy nie powie nie zgadzam się z utożsamianiem Jezusa z pieczonym chlebem, no chyba, że zmieni treść Ewangelii.

Przypomnę Ci, że teks we wskazanym dziale zerżnęłaś ze strony Kościół Pana Jezusa w Mikołajkach, cytaty J. C. Ryle.


Śr lut 21, 2018 14:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Rozmowy po śmierci
wybrana napisał(a):
Ależ bardzo proszę.
W dziale - Kościół w społeczeństwie, napisałam temat - Prawdziwy Kościół.
Do takiego Kościoła ja należę.

Takiego też nie ma w żadnym spisie. I proszę Cię, nie leć w kulki, a napisz, że jest to jednoosobowy Kościół (chyba, że już kogoś zwerbowałaś i jesteś tam pastorem) utworzony, tak jak pisze Alus, na wzór i podobieństwo swoje (tego już nie musisz dopowiadać).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 21, 2018 14:34
Zobacz profil
Post Re: Rozmowy po śmierci
wybrana napisał(a):
Códzołuctwo , czyli łączenie wiary z władzą i mamoną jest dla mnie nie do przyjęcia.


KK też nie pochwala cudzołóstwa- tylko ma "nieco" inną definicję.

O ofierze Mszy Świętej już Ci Alus napisała.
Nie wiem, skąd nagle w Tobie takie wątpliwości, ale wiele osób doświadczyło kryzysu w wierze. Życzę Ci, żebyś znalazła drogę powrotu.


Śr lut 21, 2018 15:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Rozmowy po śmierci
wybrana napisał(a):
W dziale - Kościół w społeczeństwie, napisałam temat - Prawdziwy Kościół.
Do takiego Kościoła ja należę.

Bardzo to praktyczne, należeć do takiego Kościoła, o jakim napisało się temat. A jak jeszcze nazwie się go "prawdziwym", to już w ogóle taki Kościół "przebija się wszystko.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr lut 21, 2018 21:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL