Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 2:00



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Sumienie mi nie pozwala wyznawać chrześcijaństwa 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sumienie mi nie pozwala wyznawać chrześcijaństwa
Homoseksualiści to odpowiednik niegdysiejszego proletariatu.
Ciągle przyznaje im się nowe prawa i ciągle im za mało.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lis 11, 2022 10:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1393
Post Re: Sumienie mi nie pozwala wyznawać chrześcijaństwa
Chodzi jednak o to, żeby nikogo ani nie dyskryminować ani nie wyróżniać ze względu na orientację. Tak więc nie widzę problemu w tym, aby np. lesbijka i gej tworzyli małżeństwo i mieli prawo do adopcji, jak również w istnieniu związków partnerskich niezależnie od orientacji, jednak różniących się pod względem prawnym od małżeństwa.
Istotne jest, by nikt nie czuł się w sposób uzasadniony dyskryminowany jako człowiek.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


Pt lis 11, 2022 13:18
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Sumienie mi nie pozwala wyznawać chrześcijaństwa
Nikt nie przeszkadza gejom i lesbijką uprawiać seksu.
Jest jednak z ich strony żądanie, aby wszyscy przystosowali się do ich upodobań, i zmienili definicję sakramentu małżeństwa.
Czy związek dwóch panów i kozy też nazwać małżeństwem?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lis 11, 2022 13:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Sumienie mi nie pozwala wyznawać chrześcijaństwa
Kolejny...
Nikogo tutaj nie obchodzi kościelny sakrament małżeństwa - udzielajcie lub nie udzielajcie ślubu komu se tam chcecie. Ja na ten przykład nie chce mieć z Kościołem nic wspólnego i nie wziąłbym kościelnego ślubu choćby i mi dopłacano, więc w nosie mam wewnętrzne zasady udzielania sakramentów. Rozmawiamy o prawie państwowym i przyzwoleniu Kościoła na dyskryminację osób homoseksualnych w życiu społecznym.

No i ta słynna katolicka delikatność - przywoływanie zoofilii w dyskusji o prawach homoseksualistów. Obrzydliwe.

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Pt lis 11, 2022 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Sumienie mi nie pozwala wyznawać chrześcijaństwa
Zapoznaliśmy się z deklaracją Afilatelisty, No_Pasaran podzielił się z nami uczuciami obrzydzenia.
Z tego tez względu zamykam temat.
Nie będę powtarzał w kółko poglądu Kościoła katolickiego na temat homoseksualizmu bo łatwo te rzeczy znaleźć i na forum toczyła sie niejedna dyskusja.
Do kolegów Afilatelisty i No_Pasaran mam prośbę aby zastanowili się nad swoim pobytem na tym forum.
Regulamin:
Cytuj:
§ I: Zasady ogólne:
1. Forum portalu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę
, poszukujących Boga, zainteresowanych problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności.

Z wypowiedzi kolegów nie wynika aby pragnęli oni pogłębić swoją wiarę, aby poszukiwali Boga lub byli zainteresowani problemami religii.
Na koniec uwaga do użytkowniczki Adhd, proszę w dyskusji nie posługiwać się argumentami ad hominem i ad personam.

_________________
ksiądz


So lis 12, 2022 12:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL