Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 18:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 To jest to !!!!!! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 29, 2005 8:31
Posty: 3
Post To jest to !!!!!!
Czy ktoś potrafi przetłumaczyć tę modlitwe na angielski bez Błedów??

Modlitwa wyrosła z doświadczeń choroby i cierpienia której tekst umieszczono na tablicy z brązu w jednym z nowojorskich szpitali.

Panie prosiłem cię o siłę aby mi się dobrze wiodło, a ty pozwoliłeś stać mi się słabym abym nauczył się posłuszeństwa,
Prosiłem cię o zdrowie abym mógł dokonywać wielu rzeczy a otrzymałem chorobę aby czynić to co lepsze,
Prosiłem cię o bogactwa aby być szczęśliwym, a stałem się biednym aby być mądrym,
Prosiłem cię o władze aby ludzie mnie podziwiali aby natęsknić za tobą,
Prosiłem cię o przyjaźń abym nie musiał żyć samotnie a ty dałeś mi serce, abym kochał wszystkich moich braci Nie otrzymałem nic z tego czego się spodziewałem,
Nie otrzymałem nic z tego o co cię prosiłem,
Prawie że wbrew mojej woli zostały wysłuchane moje nie wypowiedziane modlitwy i jestem obdarowany najbardziej ze wszystkich Dzięki ci Panie


N gru 04, 2005 22:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 13, 2004 4:57
Posty: 441
Post 
Przetłumaczyłam za pomocą translatora;) (tekst może zawierać błędy, wiadomo, że program nie tłumaczy dokładnie)

I asked Lord you about strength to me oneself it led well and you permitted to become to me weak to I would learn obediences,
I asked you about health to I would can make many things and I received disease to to act this better what,
I asked you about wealth to to be happy and I became poor to to be wise,
I asked you about powers to they admired nation me to natęsknić for you,
I asked you about friendship to I would not it need live seclusions and you you gave me me heart to love each other all my gangs I did no receive nothing doing of what I expected,
I did not it receive nothing doing about what you I asked,
Almost that my in defiance of my will were heard it expressed prayers and I am recipient the most with all thank to you Lord

_________________
Obrazek


Wt sty 17, 2006 11:53
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL