Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 18:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Motto 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 10:41
Posty: 11
Post Motto
Chcialabym się dowiedzieć, jaki to mędrzec i z jakiego powodu wymyślił, że Bóg nie istnieje w sieci. Trzęsie mnie za każdym razem, kiedy pojawia mi sie przed oczyma wspomniana perełka. Czyżbym miała do czynienia ze sługą większym od swego Pana? Oj, ciężkiego grzechu dopuściłby się przeciwko Niemu. Wolę sądzić, że to jakiś bałwan mojego formatu najpierw palnął głupotę a potem pomyślał, a reszta za nim be, be... jak to w stadzie bywa. Szlag mnie trafia, bo rzeczoną sentencją ktoś podważa zasadność jedynego Boga, jakiego uznaję. A może to jakaś prowokacja? Przecież to niemożliwe, żeby na forum Wiara znalazł się ktoś, kto odmawia uczestnictwa w boskości tłumom klikających ludzi. Tak trudno dziś znaleźć pasterzy na halach, w większości trudnią się turystyką. Net ma się dobrze i ciągle rozwija.
Pozdrawiam


Pt sty 27, 2006 15:40
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Pam, jeśli za sieć rozumieć łącza, kabelki i to, za pomocą czego ludzie się komunikują - to czemu się oburzasz :?: Przecież to rzeczy, nieożywione elementy rzeczywistości. Bóg jest w ludziach - istotach żywych, myślących, czujących. I to te istoty mogą nawzajem siebie do Boga doprowadzić - także za pomocą sieci :biggrin:

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt sty 27, 2006 19:46
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 10:41
Posty: 11
Post 
ToMu napisał(a):
Pam, jeśli za sieć rozumieć łącza, kabelki i to, za pomocą czego ludzie się komunikują - to czemu się oburzasz :?: Przecież to rzeczy, nieożywione elementy rzeczywistości. Bóg jest w ludziach - istotach żywych, myślących, czujących. I to te istoty mogą nawzajem siebie do Boga doprowadzić - także za pomocą sieci :biggrin:


Tak, Kochaniutki, z mojej wypowiedzi wynika jednoznacznie, że sieć to elektoniczne graty. Czy uważasz, że Kościół jest zbiorem budynków? Przypuszczam, że tak.
Bóg JEST między klikaczami, tworzą Go ich emocje. Nie muszą nigdzie łazić, aby Go odnaleźć, przynajmniej niektórzy.
Gdzie spotka się dwóch w moje imię...jak to dalej szło?


So sty 28, 2006 9:19
Zobacz profil YIM
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL