Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 17:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następna strona
 Co Myslicie o Muzyce Metalowej ???? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Nie karmić trolla :)

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Pt maja 21, 2010 10:44
Zobacz profil
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Co Opeth? Ja albo czegoś nie zrozumiałem w poprzednich postach, albo sam nie wiesz o czym mówisz. Ten zespół nazywasz heavy-metalowym? Czy progresywnym? Jeżeli metalowym, to idąc tym torem heavy-metalem można nazwać Czesława Niemena albo Irene Santor. Po drugie, jeżeli to rock progresywny, to uświadom sobie koleś, że takie piosenki, zwykłe piosenki, były juz nagrywane w latach 60. Tyle.
I bez trolli proszę. Bo jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to nazywa rozmówcę trollem albo bezrobotnym. Ta druga wrsja dotyczy glównie kobiet. Jak nie ma nic do powiedzenia to wyjeżdża z prywatnymi wycieczkami sugerując że ktoś jest bezrobotny.
To, co zaserwowałeś nie jest żadnym heavy-metalem. Chyba, że sobie tak zaszufladkowali. A disco-polo to muzyka elektroniczna. Poza tym nie przepadam za takimi piosenkami. Wole Pink Floyd.


Pt maja 21, 2010 13:22
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Za wikipedią:
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.


Pt maja 21, 2010 13:56
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Czyli nazywając heavy-metal jazgotem naruszyłem netykietę i obraziłem fanow, tak? Dla mnie to jazgot i darcie gęby.
A zabarwienie określenia "troll" jest obecnie już ubliżające, bezpośrednio danej osobie. I w dodatku "karmić trolla". Ja nikomu osobiście nie ubliżyłem. A mnie ubliżono.


Pt maja 21, 2010 13:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Dla Ciebie to jazgot, dla innych nie, kropka.
Nie ma nad czym dyskutować.

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Pt maja 21, 2010 14:05
Zobacz profil
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
DanRism napisał(a):
Czyli nazywając heavy-metal jazgotem naruszyłem netykietę i obraziłem fanow, tak? Dla mnie to jazgot i darcie gęby.
A zabarwienie określenia "troll" jest obecnie już ubliżające, bezpośrednio danej osobie. I w dodatku "karmić trolla". Ja nikomu osobiście nie ubliżyłem. A mnie ubliżono.

Ale ja to zacytowalem, żeby Cię obronić. Nie jesteś trollem ;).


Pt maja 21, 2010 14:17
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Mariusz85 napisał(a):
DanRism napisał(a):
Czyli nazywając heavy-metal jazgotem naruszyłem netykietę i obraziłem fanow, tak? Dla mnie to jazgot i darcie gęby.
A zabarwienie określenia "troll" jest obecnie już ubliżające, bezpośrednio danej osobie. I w dodatku "karmić trolla". Ja nikomu osobiście nie ubliżyłem. A mnie ubliżono.

Ale ja to zacytowalem, żeby Cię obronić. Nie jesteś trollem ;).


Aha, ok...:)
Słuchajcie sobie czego chcecie, temat brzmi: co sądzicie o metalu, więc napisałem co sądzę. Mnie to razi, skoro Was nie, trudno.


Pt maja 21, 2010 14:42
Post 
Ciebie to razi, nas nie - i chwała Panu! Trochę nudno by było, gdyby na świecie grał tylko Kitaro, nie sądzisz?


Pt maja 21, 2010 14:57
Post Re:
Liam napisał(a):
Ciebie to razi, nas nie - i chwała Panu! Trochę nudno by było, gdyby na świecie grał tylko Kitaro, nie sądzisz?


Ja nie tylko Kitaro słucham, nawet czasem (czasem!) jestem krytyczny, zbyt słodzi. Słucham wielu, wielu rzeczy. Ale akurat w wypadku heavy-metalu mam zdanie jakie mam, uważam to za szkodliwe, nawet fizycznie. Hip-hop może fizycznie tak nie ale artystycznie to jest...Ok, może nie będę się wyrażał. I nie jestem pewien czy Pan pochwala heavy-metal...


Pt maja 21, 2010 15:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Re:
DanRism napisał(a):
I nie jestem pewien czy Pan pochwala heavy-metal...
Pan pochwala tą muzykę, który ty pochwalasz.
Metalu na pewno nie, bo to ryki z piekła dochodzące. :(

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pt maja 21, 2010 15:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 04, 2010 13:33
Posty: 8
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Cytuj:
Co Opeth? Ja albo czegoś nie zrozumiałem w poprzednich postach, albo sam nie wiesz o czym mówisz. Ten zespół nazywasz heavy-metalowym? Czy progresywnym? Jeżeli metalowym, to idąc tym torem heavy-metalem można nazwać Czesława Niemena albo Irene Santor. Po drugie, jeżeli to rock progresywny, to uświadom sobie koleś, że takie piosenki, zwykłe piosenki, były juz nagrywane w latach 60. Tyle.


przepraszam wszystkich za poziom dyskusji

1. żenujące... parę postów wcześniej napisałem, czym jest heavy metal... czy progresja wyklucza gatunek zwany metalem? NIE, ZRESZTĄ SAM TO NAPISAŁEŚ ZDANIE DALEJ, kiedy pisałeś o "rocku progresywnym" (chyba że to określenie nadawane tylko niektórym uprzywilejowanym gatunkom)
2. Co mnie obchodzi, kiedy czego były początki... mam rozumieć, że uderzanie kamieniem o kamień bardzo sobie cenisz, bo to muzyka z tradycją? (pomijając fakt, że byłby to jazgot)
3. Nie mając argumentów czepiasz się, że podałem Ci przykłady takiego a nie innego przykładu... napisałem, dlaczego tak zrobiłem...
4. Pytasz, czy to rock? HAHAHA co za facet... ostrzegam go, że jest growl, nie musi słuchać, a nagle wyskakuje z rockiem, który już jazgotem dla niego nie jest...

jeszcze raz przepraszam, ale nerwy puszczają...
btw. żeby nie było wątpliwości, metal nie jest moją ulubioną muzyką.. po prostu bronię honoru świetnych muzyków...

pzdr!

EDIT:
Jeżeli masz jakieś MERYTORYCZNE kontrargumenty, to zachęcam do podzielenia się.


Pt maja 21, 2010 17:14
Zobacz profil
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Jaka kultura...aż onieśmiela normalnie...Daj na luz. O heavy-metalu i innych bzdurach już tu pisał nie będę. Do mnie już nie kieruj postów.


Pt maja 21, 2010 18:57
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
10 gatunków muzyki metalowej w 3 minuty
http://www.youtube.com/watch?v=qpZ18rec ... r_embedded


Pt maja 21, 2010 22:30
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
Wie ktoś jak usunąć swoje konto? Profil.


So maja 22, 2010 7:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Co Myslicie o Muzyce Metalowej ????
DanRism napisał(a):
Wie ktoś jak usunąć swoje konto? Profil.
Wszystkie informacje można znaleźć w dziale Różności » Moderacja
viewtopic.php?f=18&t=24571 (usuniecie konta)
// https://moja.wiara.pl// >> w stopce znajduje się przycisk usuń profil

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


So maja 22, 2010 7:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL