Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 śmieci w tv 
Autor Wiadomość
Post śmieci w tv
czy nie uwazacie ze w tv jest za duzo smiewc typy wojwucki czo ona nie śmieca nas czy nie jest w tv za duzo sex i przemocy jakie bede ta 10 klatki co ogldaja


Cz cze 03, 2004 9:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie.....
Jestem rzadkim telewidzem i oglądam tylko programy informacyjne, tzw. kulturalne i o zwierzętach.
Wszystko to w godzinach dozwolonych dla młodszych ( do 22).
Masz rację - w wiadomościach jest za dużo przemocy ale seksu ? - nie zauważyłam.
Natomiast zwierzęta pożerają się albo rozmnażają - wiec to pewnie także przemoc i seks.

W związku z tym, że ogólnie tv jest nudna - chyba zaprzestanę właczania telewizora.


Pt cze 11, 2004 19:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 25, 2004 15:11
Posty: 12
Post 
nie liczac programow informacyjnych i katolickich to jedyne dobre w tv to sporadycznie puszczane w tv publicznej programy dokumentalne........niestety


Pt cze 11, 2004 21:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Witka :)

Od 8 lat nie mam telewizora, można bez tego żyć :)
Mamy prasę, książki, kino, net, hobby i tysiące o wiele ciekawszych i pożyteczniejszych zajęć niż ogłupianie się gapieniem w szklane pudło :)

<żeby ni było nieporozumień czasem zerknę u rodziców na MTV2 , MVClassic albo sporty extremalne hehe :)>

pzdr :)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


So cze 26, 2004 19:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
bardzo rzadko ogladam telewizje (moze sie odzwyczailam, bo za czasow studenckich w akademiku mialam tylko radio, ktore sciagalo zaklocenia produkowane przez telefony komorkowe ze wszystkich okolicznych pokoi).

nie bardzo orientuje sie w tym co jest emitowane, ale czasem zdarza mi sie wykonac skoki po kanalach i najczesiej trafaiam na bajki z przemoca, albo filmy typu "min 5 trupow na 10 minut filmu"

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 16, 2004 23:47
Zobacz profil
Post 
Ja nie mam telewizora, sprzedałam i nie zamierzam kupować. Brakuje mi kanałów tematycznych, np. "ale kino!" "National Geographic" czy "Discovery", ale nie cierpię przesadnie.
Pozdrawiam


Cz wrz 16, 2004 23:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 12, 2004 18:06
Posty: 66
Post 
W TV z całą pewnością jest masa bezwartościowych programów.
Jeżeli ktoś to ogląda , to świadczy to jedynie o nim samym i poziomie jego zainteresowań. :x :x :x


Cz paź 21, 2004 18:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
jak ktos oglada... no ale ludzie ogladaja TV zeby uciec od problemow i.. ogladaja takie telepapki, by wypelnic puste w domu, kiedy w rodzinie nikt sie do nikogo nie odzywa z powodu....... albo wszyscy wyszli, itp

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz paź 28, 2004 23:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Czyli z nudów albo z tchórzostwa ?

Też kiepski pomysł.
Zawsze można poczytać.

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pt paź 29, 2004 6:03
Zobacz profil
Post 
Luki, śmieci jest dużo i w TV i w Internecie. Od nas zależy, co wrzucimy do swojej głowy:) :glupek2: Między innymi po to zostały stworzone programy teewizyjne, żebyśmy nie musieli włączać odbiornika na ślepo .
TV tworzą ludzie . Nie reżyser, który stoi po drugiej stronie ekranu, lecz my , wpatrujący się w obraz. Oglądając określone prpgramy,pozwalamy ludziom odpowiedzialnym za ramówkę myśleć, że to nam się podoba i tym samym zwiększamy udział śmieci w czasie emisyjnym. :?


Pt gru 10, 2004 19:05

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 18:58
Posty: 15
Post 
telewizja jest niebezpieczenstwem dla dzisiejszego czlowieka, a takze internet 8) czlowiek odcina sie od drugiego czlowieka, nie rozmawia z nim. Otwiera sie natomiast na ekran. Zagrozeniem jest co prawda sex, ktory wystepuje w kazdym niemal filmie. Przemoc rowniez. Mi sie wydaje, ze te filmy tzw. sensacyjne sa dla ludzi, ktorzy maja niskie wymagania, nie pragna czegos sie dowiedziec, czegos nauczyc. Decyduja sie na latwa rozrywke, ktorej dzis nie brak. Wiekszosc programow w TV to programy rozrywkowe. Natomiast programow katolickich jest bardzo malo, prawie wcale. Co do programow informacyjnych to tez tak za bardzo bym ich nie ogladal. Co prawda przekazuja na informacje, jednak sa one dobierane w inteligentyny sposob, aby mozna bylo wplynac na myslenie widza. Wazne sa tu tez komentarze prowadzacych. Informacje sa dobierane, nobo popatrzmy: na wybrane 10 , 15 informacji na swiecie wydarzylo sie wiecej rzeczy. Napewno ludzie sa glodni sensacji i malo interesuja ich dobre newsy, chetniej slysza o katastrofach niz o tym, ze wybudowano jakis kosciol itp. 8)

_________________
GŁOSUJCIE NA
MALEO REGGAE ROCKERS
http://www.rock.wegorzewo.pl/

ZAPRASZAM


Pn sty 03, 2005 15:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL