Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 23:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 mam prośbe 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 17:34
Posty: 179
Post 
zielona mówka a skąd wiesz co ten rysunek ma przedstawiać?? Namalowałaś go sama??czy poprostu czytasz w duszy innych??


Wt maja 10, 2005 12:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
osoba napisał(a):
zielona mówka a skąd wiesz co ten rysunek ma przedstawiać?? Namalowałaś go sama??czy poprostu czytasz w duszy innych??


ojeejjjj a po co tyle agersji? spokojnie :)

oczywiście, że go nie rysowałam, oraz nie czytam w duszach osób krótych nie znam :) Zresztą podobnie jak Ty i myślę, że znałaś moje odpowiedzi jeszcze przed zadaniem pytań.

Ja nie napisałam co dana praca ma przedstawiać, a jedynie zaprzeczyłam, żeby bezwzględnie musiała przedstawiać Chrystusa (dla mnie co innego przedstawia - patrz 2 posty w górę). Gdyby nie tytuł, wąpię żeby ona kogokolwiek "oburzyła"... Każda twórczość jest indywidualna w odbiorze i to że ja akurat coś tak odbieram wcale nie musi znaczyć że mój odbiór był zgodny z zamysłem twórcy.

Pozdrawiam :)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Wt maja 10, 2005 12:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 17:34
Posty: 179
Post 
widzisz mrókwa, nie potrafisz odczytać czyiś uczuś z wypowiedzi. Mówisz ze jestem agresywan, nie słysząc nawet mojego głosu, ale mińmy ten szczegół.

i prosze nie ougólniaj, bo nawet bez tego tytułu iwdzę w tym rysunku zniekształconego Chrystusa.

Wiem że każda twórczość jest indywidulana ale każdy kto już coś tworzy musi sie liczuc z uczuciami erligijnymi inych, ale moim zdaniem autorka tego obrazka tego nie uwględniła.


Wt maja 10, 2005 12:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 13:22
Posty: 1845
Post 
Jeszcze dodam swoje 3 grosze. Książkę, każdą książkę odbiera się na swój sposób, nie tak, jak film zasugerowany przez reżysera, chociaż oparty na książce. Tak samo odbiera się indywidualnie każdy obraz namalowany przez jego autora. A więc czynimy to wg. własnej oceny, jak książkę odbieramy tylko na swój sposób. A tytuły, jak z filmami, są takie, jakie nada im autor (wymyślone, przypadkowe itp.) Nie dziwię ci się Osobo, że takim tytułem pod takim dziełem autorka obraziła twoje uczucia. Ja to cenię. Bo każdy przeciętny "oglądacz" ma swoją wizję. Nie jestem krytykiem filmowym ani recenzentem lektur, ale....
dla mnie to jest czysta abstrakcja jakiegoś robotoluda, którego może dosięgną lata, dajmy na to: 2100 i w tym właśnie czasie ma jakby problemy z rękoma, z wizją świata, wreszcie z samym sobą.
Chociaż nie można swierdzić, że my tu i teraz nie mamy takich problemów, ale ja bym to namalowała , że tak powiem po swojemu, inaczej.
Każdemu wolno mieć swoje zdanie i swoją opinię, o to nas OSOBO prosiłaś.

_________________
Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego, jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Mk12,33


Wt maja 10, 2005 17:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 17:34
Posty: 179
Post 
i dziękuje wam za to bardzo. ZA szczere odpowiedzi, jezszce raz dziekuje


Wt maja 10, 2005 21:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL