Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Serce 
Autor Wiadomość
Post Serce
Szlachetne serce to skarb wewnątrz Ciebie
Szlachetne serce gdy promieniuje wytwarza dobra energie wenwątrz Ciebie
Gdy ulżysz i pomożesz lub komuś promieniuje szczęściem kiedy ktoś się
cieszy , docenia i w dobry sposób przetworzy twą pomoc , gdy nie doceni
i to zepsuję będzie chciał wrócić , ale co poczuje dawca szczęścia gdy
zostanie opluty ?
Szlachetne serce wybaczyć umie i ciepła i szczęścia wiele wlać potrafi ,
więc najważniejsze jest docenić by nie zadawać bólu sobą i cierpienia ,
kto nam daje ciepło i szczęście .


N sty 15, 2017 20:45

Dołączył(a): Cz sty 12, 2017 22:49
Posty: 28
Post Re: Serce
Fajne :)

Życze udanych badań nad sercem...

mi się bardzo spodobał fragment z listów Jana:

'Jeśliby ktoś mówił: Miłuję Boga, a brata swego nienawidził, jest kłamcą,
albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi,
nie może miłować Boga, którego nie widzi. '


Jedno z najpiękniejszych stwierdzeń na temat miłości. Nie jest wyniosłe zbytnio... ale odmieniło wiele w moim życiu. Zrozumiałem dzięki temu pełnie miłości Boga, jaka mnie umiłował.

_________________
Reprezentuje sektę, założoną jakies 2000 lat temu budowaną obecnie przez Ducha Świętego :)


Cz sty 26, 2017 0:26
Zobacz profil WWW
Post Re: Serce
Jeżeli wierzysz w Boga i przyklejasz się tylko do niego ze strachu przed piekłem nigdy go nie pokochasz to będzie tylko maska .

Jak i w niebie tak i na ziemi w naszych wnętrzach jest wiele szczęścia i miłości nie będziemy kochać gdy będziemy pełni strachów , traum i lęków .

Czy Żona jest w stanie kochać męża który mówi , że jak będzie robiła to czy tamto albo nie będzie robiła tego lub tamtego będzie ją straszył wyrzuceniem z domu bez zrozumienia i akceptacji ?

Żeby być w czymś szczęśliwym trzeba to czuć niektórzy są szczęśliwi w wolności i indywidualności a niektórzy potrzebują Boga każdy z nas jest życiem w samym sobie i sam powinnen ocenić jaką ścieżką chcę iść a strach to zły doradca każdy z nas ma prawo do wolności , miłości , seksu i szczęścia wewnętrznego bez żadnych kodów strachu a ocena nasza powinna być czy jestem szczęśliwy czy nie jestem bo jak nie to powinien coś zmienić bo w masce nałożonej ciężko o to szczęście gdy nasze wnętrze jest poblokowane .


N lut 05, 2017 18:59
Post Re: Serce
Moim zdaniem najważniejsze by jak najlepiej wykorzystać nasz dar życia jaki każdy z nas ma a wiara , nadzieja i motywacja do bycia lepszym i ciężkiej pracy nad sobą bo bez pracy nie ma kołaczy a warto pracować nad sobą bo im więcej pracy w siebie włożymy tym lepsze efekty i szczęście będzie w nas a Bóg może wam w tym pomóc lub nie , lecz wiara i nadzieja na pewno wam pomogą i będą wam prowadzić tam gdzie będzie lepiej w was i obok nas .


N lut 05, 2017 19:12
Post Re: Serce
Czy warto żyć i każdą rzecz którą zrobimy myśleć a co Bóg o nas pomyśli a co Bóg o nas pomyśli ?
Ja myślę , że nie bo chyba już wszystko widział ciężko żyję się w blokadach kiedy nie możemy płynąć przez życie a poza tym za pewne ma dużo pracy my też musimy umieć dbać o siebie i umieć tworzyć bo w tym oceanie życia żyć jest pełno i musimy uczyć dbać o siebie samych owszem Bóg może dopomóc , ale to my jesteśmy największymi kowalami swojego losu ten świat porywa i niszczy wiele dusz życie to ciągła walka i praca nad samym sobą najważniejsze to jak najlepiej wykorzystać ten dar życia .


N lut 05, 2017 19:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL