Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Kobieta a brutalne gry i filmy 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Kobieta a brutalne gry i filmy
Na stronie RPGWatch mają bardzo dobre recenzje, choć głównie, jak sama nazwa wskazuje, gier RPG. Teraz jednak ukazała się też recenzja Prey. Piszą, że szczególnie powinna się spodobać fanom System Shock i Bioshock.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr gru 27, 2017 12:49
Zobacz profil
Post Re: Kobieta a brutalne gry i filmy
Raczcie mi wybaczyć moją ignorancję, ale czy są w ogóle takie gry, w których najwyżej premiowana jest współpraca między graczami i tworzenie czegoś więcej niż tylko sojuszy dla zniszczenia wspólnego wroga?


Pn sty 01, 2018 13:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 04, 2008 11:40
Posty: 39
Post Re: Kobieta a brutalne gry i filmy
Niestety nie wiem, nie gram nigdy w trybie multiplayer.

Choć przyszły mi do głowy gry ruchowe na kinect, typu Dance Central, Sports.


Śr sty 03, 2018 15:45
Zobacz profil
Post Re: Kobieta a brutalne gry i filmy
Blaszak napisał(a):
Raczcie mi wybaczyć moją ignorancję, ale czy są w ogóle takie gry, w których najwyżej premiowana jest współpraca między graczami i tworzenie czegoś więcej niż tylko sojuszy dla zniszczenia wspólnego wroga?
Owszem. Na przykład Rail Nation.
Najkrócej mówiąc: gra polegająca na rozwijaniu firmy kolejowej, budowaniu połączeń między miastami, planowaniu tras podróży swoich pociągów, przewożeniu towarów.... Do wygranej konieczna jest współpraca, gdyż możliwości zarobkowania i zyskiwania "punktów zwycięstwa" zależą od poziomu rozwoju miast, pomiędzy którymi gracz zbudował połączenia, zaś poziom rozwoju miasta zależy od odpowiedniego zaopatrzenia w dostarczone towary i od przewozu pasażerów. Istnieje rywalizacja pomiędzy graczami, pomiędzy stowarzyszeniami i pomiędzy miastami, ale nie da się niszczyć żadnych zasobów "wroga".


Śr sty 03, 2018 16:00

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Kobieta a brutalne gry i filmy
Cytuj:
Raczcie mi wybaczyć moją ignorancję, ale czy są w ogóle takie gry, w których najwyżej premiowana jest współpraca między graczami i tworzenie czegoś więcej niż tylko sojuszy dla zniszczenia wspólnego wroga?


Na razie do głowy przychodzi mi tylko gra wstępna. Podstawą każdej gry jest rywalizacja między graczami, bądź graczy z systemem gry. Przykład grupy pierwszej - szachy, monopoly, grzybobranie, wszystkie gry komputerowe z trybem multi (fps, sport, mmorpg). Drugiej - planszowa Epidemia, masa planszówek o Zombie, gier RPG itd. Bez tego nie ma gry. Często w tych ostatnich i tak zbierane są jakiegoś rodzaju punktu przez każdego gracza z osobna, badz w domysle wygrywa ten ktory przegra z systemem ostatni. Więc w większości i tak jest rywalizacja między graczami mającymi wspólny cel


So sty 13, 2018 12:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL