Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Moja modlitwa i podziekowanie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani : Boze, Jezu , Wszyscy Swieci. Na poczatku chce bardzo podziekowac za uzdrowienie. Wybaczylam wszystkim co mi zawinili i sobie takze wszystkie winy. Jaka ulga! Jaka wolnosc!.Bardzo dziekuje za Wasza pomoc. Dziekuje bardzo za wskazowki w snach, przez intuicje i male wizje kiedy odpoczywam z zamknietymi oczami. Dziekuje ze nie musze juz brac medycyny. Czuje sie dobrze. Czuje Wasza milosc. Jestem szczesliwa. Czuje ze musze zbudowac pod soba nowy fundament juz jako zdrowa M. Poniewaz oddalam sie pod Wasza opieke, wierze na 100% ze i w tym mi pomozecie. Kocham Was. Wierze Boze ze ty potrafisz wszystko dlatego tez prosze o uzdrowienie mojej kuzynki. Prosze Was Boze, Jezu, Maryjo i Wszystkich Swietych obym szczesliwie dojechala na wesele corki mego brata a przede wszystkim aby porozmawiac z chora kuzynka, umocnic ja w wierze. Dziekuje Wam za milosc ktora mi daliscie . Milosc do rodziny, wszystkich ludzi i do Was. Czuje sie bardzo bogata i szczesliwa. Teraz wiem ze milosc przezwycieza wszystko. Bardzo prosze tez o to aby moja corka szczesliwie ukonczyla studia , zeby mogla zarabiac pieniadze i w ten sposob pomogla swemu mezowi. Prosze Was bardzo o ich zdrowie i tych wspanialych moich wnuczek. Prosze tez bardzo o to by moj maz czul sie lepiej w swoim miejscu pracy co mu pozwoli na zajmowanie sie muzyka w wolnym czasie, ktora bardzo lubi.
Kochany Boze dziekuje za zycie . Dziekuje za wszystko. Mam i czuje milosc do rodziny, ludzi i Was Boze, Jezu, Wszyscu Swieci. Dziekuje, Dziekuje. Niech milosc zawsze bedzie z Nami!. Jorgensen


Pt wrz 16, 2016 3:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 27, 2016 14:18
Posty: 3
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Jorgensen napisał(a):
Kochani : Boze, Jezu , Wszyscy Swieci. Na poczatku chce bardzo podziekowac za uzdrowienie. Wybaczylam wszystkim co mi zawinili i sobie takze wszystkie winy. Jaka ulga! Jaka wolnosc!.Bardzo dziekuje za Wasza pomoc. Dziekuje bardzo za wskazowki w snach, przez intuicje i male wizje kiedy odpoczywam z zamknietymi oczami. Dziekuje ze nie musze juz brac medycyny. Czuje sie dobrze. Czuje Wasza milosc. Jestem szczesliwa. Czuje ze musze zbudowac pod soba nowy fundament juz jako zdrowa M. Poniewaz oddalam sie pod Wasza opieke, wierze na 100% ze i w tym mi pomozecie. Kocham Was. Wierze Boze ze ty potrafisz wszystko dlatego tez prosze o uzdrowienie mojej kuzynki. Prosze Was Boze, Jezu, Maryjo i Wszystkich Swietych obym szczesliwie dojechala na wesele corki mego brata a przede wszystkim aby porozmawiac z chora kuzynka, umocnic ja w wierze. Dziekuje Wam za milosc ktora mi daliscie . Milosc do rodziny, wszystkich ludzi i do Was. Czuje sie bardzo bogata i szczesliwa. Teraz wiem ze milosc przezwycieza wszystko. Bardzo prosze tez o to aby moja corka szczesliwie ukonczyla studia , zeby mogla zarabiac pieniadze i w ten sposob pomogla swemu mezowi. Prosze Was bardzo o ich zdrowie i tych wspanialych moich wnuczek. Prosze tez bardzo o to by moj maz czul sie lepiej w swoim miejscu pracy co mu pozwoli na zajmowanie sie muzyka w wolnym czasie, ktora bardzo lubi.
Kochany Boze dziekuje za zycie . Dziekuje za wszystko. Mam i czuje milosc do rodziny, ludzi i Was Boze, Jezu, Wszyscu Swieci. Dziekuje, Dziekuje. Niech milosc zawsze bedzie z Nami!. Jorgensen


Tak trochę nie do końca rozumiem powód założenia tego tematu.
To piękne, że jesteś wdzięczna za coś bogu, jednak czy jest sens dzielenia się publicznie o tym co zaszło w Twoim życiu?


Wt wrz 27, 2016 15:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
blaackmore napisał(a):
Tak trochę nie do końca rozumiem powód założenia tego tematu.
To piękne, że jesteś wdzięczna za coś bogu, jednak czy jest sens dzielenia się publicznie o tym co zaszło w Twoim życiu?

Widzę, @Sammael, że dalej nie czytasz Regulaminu?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt wrz 27, 2016 17:45
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt wrz 27, 2016 14:18
Posty: 3
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
medieval_man napisał(a):
blaackmore napisał(a):
Tak trochę nie do końca rozumiem powód założenia tego tematu.
To piękne, że jesteś wdzięczna za coś bogu, jednak czy jest sens dzielenia się publicznie o tym co zaszło w Twoim życiu?

Widzę, @Sammael, że dalej nie czytasz Regulaminu?


Już to nadrabiam, wybacz.
Obiecuję poprawę ;) Choć akurat post, który zacytowales, nie był pisany ze złośliwości, ani po to żeby pokazywac swoje racje i swoje poglądy.


Wt wrz 27, 2016 18:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani ja dziele sie moja modlitwa i podziekowaniem celowo zebyscie uwierzyli ze cuda sie zdarzaja , ze jesli sie mocno wierzy to pomoc zawsze przyjdzie. Bezmyslne mowienie pacierza nigdy mi nic nie dalo , dopiero jak zaczelam modlic sie po swojemu tak z calego serca i duszy to i cuda dla mnie sie zdarzaja . Nie o wszystkich tu opisuje bo byscie nie uwierzyli.
Pozdrawiam Was serdecznie.


Cz wrz 29, 2016 3:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
To nie dlatego ze nie chce sie z wami dzielic moimi przezyciami, to dlatego zeby uniknac nie potrzebnnych i czasami nie przyjemnych dyskusji.


Cz wrz 29, 2016 3:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani, pisze do tych co chca inspiracje do modlitwy. Na przyklad ja kiedy sie modle to robie to w samotnosci. Mam dwa zdjecia oprawione w ramki , jedno zdjecie Matki Maryji i jedno Pana Jezusa. Przy kazdym zdjeciu stoi swiecznik z gorskiego krysztalu (jaki swiecznik wy postawicie to nie wazne ) wazne zeby swieczki byly zapalone. Ja opowiadam im o wszystkich moich problemach , noc nie ukrywam . Modle sie tez jak mam ta potrzebe. Nie modle sie po to zeby sie modlic bo tak trzeba. Jak sie ma potrzebe modlitwy to plynie to od serca i duszy. Dla mnie na przyklad ten sposob jest bardzo skuteczny. Nie trzeba sie wstydzic ani nic nie ukrywac . Modlitwe trzeba traktowac powaznie.Jednoczesnie nie ponizac sie. Czlowiek powinien uswiadomic sobie swoja wartosc . Pan Bog stworzyl nas na swoje podobienstwo dlatego nigdy intencja Boga nie bylo to zeby czlowiek sie ponizal. Mozna powiedziec ze oni sa naszymi bracmi i siostrami , ojcami i matkami. Zycze wam skutecznej modlitwy. Nna poczatku moze to nie wychodzi bo czlowiek sie boi ,wstydzi itd. Przed nimi i tak nie da sie nic ukruc tak ze szczerosc znaczy ze czlowiek jest gotow do dobrej modlitwy. Zycze powodzenia.


Pt wrz 30, 2016 17:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Przepraszam , zapomnialam napisac o podziekowaniach i wdziecznosci na koniec modlitwy. To jest bardzo wazne. Pozdrawiam.


Pt wrz 30, 2016 17:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani , dla tych co kochaja muzyke , jeszcze jeden dobry sposob na modlitwe. Wlasciwie to moje serce otworzylo sie przez sluchanie muzyki. Zaczelo sie od sluchania ladnych piosenek o milosci , nie koniecznie religijnych . Jezeli nie mozecie skupic sie nad modlitwa to mozna tez sluchac piosenki religijne. Ja na przyklad slucham na You Tube takie piosenki jak :
Dobra Matko ktora spiewa Eleni, piosenke do Aniola Stroza, Barka, Moj Mistrzu ktora bardzo ladnie spiewa Andrzej Pawlewicz.
Jezeli wasze czyny, intencje , mysli sa w kierunku milosci to zostaniecie wysluchani. Bog jest przeciez miloscia. Jezeli chodzicie z poczuciem winy to bardzo dobrze jest czesto sluczac piosenki : Podaruj mi Panie.
Zycze powodzenia . Pozdrawiam.


Pn paź 03, 2016 3:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani chce wam opisac moje widzenie. Ja nigdy nie lubilam krzyza i nie moglam patrzec na Pana Jezusa na krzyzu. Tak gdzies z miesiac temu ,po modlitwie zamknelam oczy odpoczywajac. Nagle widzialam pomieszczenie cale ze zlota z ktorego bilo przepiekne swiatlo. W pomieszczeniu nic nie bylo tylo na zlotej podlodze lezal zloty krzyz i na nim Pan Jezus tez caly ze zlota. To bylo cos przepieknego. Teraz marze o zlotym krzyzyku ze zlotym Panem Jezusem na nim. Niestety na prawdziwe zloto nie stac mnie. Moze jednak znajde gdzies podobny , taki krzyzyk pozlacany. To teraz jest moim marzeniem.
Pozdrawiam. Zycze wam milego dnia.


Pn paź 03, 2016 3:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Podziekowanie. Kochani , Boze, Jezu, Maryjo. Dziekuje wam za to wsparcie duchowe przez te ostatnie trzy dni ciezkiej pracy z ludzmi zagubionymi i chorymi. Kocham Was. Po kilkugodzinnym odpoczynku w ciszy i podziwianiu Was za to wsparcie jestem gotowa do ponownej pracy. Dziekuje tez za pieniadze ktore organizacja harytatywna mi przeslala. Nigdy sie tego nie spodziewalam , takiej wielkiej niespodzianki. Pieniadze przeznacze na materialy do dalszego robienia kartek pocztowych z Waszym wizerunkiem Panie Jezu i Matko Maryjo. Dziekuje ze jestescie zawsze ze mna.Dziekuje, Dziekuje.


Pt paź 07, 2016 19:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani , jesli macie jakies pytania zwazane z modlitwami i podziekowaniami to prosze pytac. Jezeli nie chcecie zeby wszyscy o tym wiedzieli to odpowiadam tez na prywatne wiadomosci. Ja prowadze rozmowy z roznymi ludzmi od bardzo bogatych do bezdomnych, zagubionych ktorzy nie moga sie odnalesc. Rozmowy te daja bardzo dobre rezultaty.
Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.


N paź 09, 2016 7:07
Zobacz profil
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
A może podzieliłabyś się swoim świadectwem wiary. Od kiedy jesteś tak bardzo wierząca i czym ukazuje się twoja wiara na co dzień. W jaki sposób odczuwasz dotyk Boga w swoim życiu. Takie świadectwo może być bardzo owocne dla tych, co je przeczytają.


N paź 09, 2016 13:57

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Wybrana nie wiem o jakie swiadectwo ci chodzi . Fizyczne swiadectwo to swiadectwo chrztu, ukonczenia szkol itd.ktorych nie czuje sie zobowiazana tu przedstawiac. Za swiadectwo wiary uwazam to ze czlowiek zyje, kocha , pomaga innym , oczywiscie tez samemu sobie, werzy tez mocno w siebie. Ja nie jestem Swieta Jorgensen. Staram sie jednak zyc ,dzialac i pracowac w imie milosci. Bog jest przeciez miloscia. Podejzliwosc, nie wiara w siebie czy innego czlowieka , zazdrosc, nieuczciwosc, zaklamanie , nieswiadomosc prowadzi do tak zwanego "piekla". Czlowiek niskiej wiary sam stwarza sobie pieklo. Z tego piekla mozna wie wyzwolic poglebiajac swoja swiadomosc. Wina jest niczyja ze czlowiek jest taki czy inny. Jednak obowiazkiem kazdego czlowieka jest poglebianie swojej swiadomosci. Kazdy czlowiek posiada w sobie zarowno swiatlo jak i ciemnosc. Uswiadamianie siebie i innych prowadzi do swiatla. Wlasnie w tym kierunku kazdy czlowiek powinien zmierzac. Nie wszystkim ludziom chce to sie robic ,dlatego tez zyja w ciemnosci a wielka szkoda. Wielka szkoda dlatego ze , odnajdujac swiatlo widzi sie swiat , ludzi calkiem innymi oczami co jest nie do opisania. Wtedy zycie jest piekne. Pozdrawiam.


Pn paź 10, 2016 1:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Zlych ludzi nie ma, sa tylko nie swiadomi. Bog stworzyl nas na swoje podobienstwo dlatego czlowiek jest tyle samo wart co Pan Bog. Trzeba tylko w sobie ta Boska wartosc odnalezc. Te tajemnice mozna poznac przez uswiadamianie sie i modlitwe . Czlowiek sam wybiera jakim chce byc -dobrym czy zlym. Czlowiek nie powinien sie ponizac . Ponizajac siebie ponizasz tez Boga. Sam wybierasz czy chcesz zyc w Swietle Bozym czy w ciemnosci. Dostales przeciez wolna wole. To nie zalezy ile pacierzy bezmyslnie odmowisz, to zalezy od tego czy zastanawiasz sie o co sie modlisz i czy zyjesz wedlug sumienia. Sumienie jest glosem Bozym. Dlatego tez mowi sie rachunek sumienia. Szkoda tylko ze duzo ludzi robi ten rachunek sunienia dopiero przed sama smiercia. Przed Bogiem nic nie ukryjesz chociaz nie wiem jak bys kombinowal. Przy spowiedzi przed ksiedzem mozesz zataic ale nigdy przed Bogiem. Dlatego kazdy czlowiek powinien modlic sie o rozjasnienie umyslu do Pana Jezusa i Matki Maryji. Wiadomo ze od razu wszystkiego nie da sie pojac. Trzeba miec cierpliwosc. Pan Jezus i Matka Maryja nigdy nie odmawia pomocy jezeli modlisz sie szczerze i od serca. Ich milosc jest bezgraniczna. Dlatego tez trzeba byc dobrej mysli.
Dziekuje Wam Boze, Jezu, Maryjo za piekna noc ,poranek, dzien , szczescie i radosc. Dziekuje, dziekuje.


Pn paź 10, 2016 3:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL