Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Rekolekcje i czas wzrastania w wierze 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt cze 05, 2007 10:07
Posty: 1
Post Rekolekcje i czas wzrastania w wierze
Bylam na rekolekcjach w Porzadziu k.Wyszkowa.Jest to parafia pod wezwaniem sw.Teresy od Dzieciatka Jezus,a proboszczem jej jest ks.STEFAN CEBEREK. Chcialabym nawiazac znajomosc z ludzmi,ktorzy jak ja zmienili swoje zycie po przezyciu takich rekolekcji.Ktorzy odnalezli sie pod wplywem Slowa Bozego i Jego dzialania przez Ducha Sw.Moje zycie bylo plytkie,kiedy bladzilam,szukajac szczescia...Potem te rekolekcje...modlitwa o uzdrowienia,laska Pana...Jak ze czesto upadam,jak szybko umiem zejsc na droge zla...ale wracam-niczym syn marnotrawny i blagam mojego tatusia o przebaczenie...ten 77 raz...Jestem slaba,zycie mnie kusi swoim dobrobytem,wygodnym zyciem.Ale czy warto???...nie,bo Bog moj czeka...cierpliwie czeka na moj powrot do domu.Z bagazem doswiadczen wracam do Niego,placze jak oszalala z bolu i strachu,ale On wita mnie zawsze z miloscia...niepojete..

_________________
Milo mi ze sa ludzie,ktorych wiara czyni cuda...


Wt cze 05, 2007 13:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Bywałam na różnych rekolekcjach i zawsze był to wspaniały czas odnowienia, powrotu, lub umocnienia życia duchowego.
Rekolekcje to ogromny czas łaski dany od Boga na spotkanie i nawiązanie z Nim głęboko osobowej relacji, który potem należy przenieść do codzienności.
I w codzienności żyć tym Słowem Bożym będąc umocnionym doświadczeniem na rekolekcjach.


N cze 24, 2007 15:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 12:02
Posty: 99
Post 
ja też bylam kilka rzy na rekolekcjach i był to wspaniały czas... nie raz byla to walka z samą sobą ale było warto.


Cz cze 05, 2008 11:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL