Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 03, 2024 23:02



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 obsesyjne mysli zwiazane z magia? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 12, 2011 20:22
Posty: 42
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
noOne napisał(a):
Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (...) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył,

a kto tu mowi o czczeniu cudzych Bozkow? Przeciez nikt z nas tutaj nie modli sie do posazkow i obrazow, prawda? :PPP

noOne napisał(a):
jestem Bogiem zazdrosnym

Och ty moj maly zazdrosniczku! :P

noOne napisał(a):
Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów. ... Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!
Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz!

i nie bedziecie Myslec! ani jesc ani spac, tylko modlic sie! na fryzjera wydawac nei bedziecie tylko na tace dawac! CKM'ow czytac nie bedziecie! Ani Nergala sluchac! Bo on dobry jest, a ja zazdrosny!

Jak sie tak nad tym zastanawiam, to wiesz co? Chyba jednak nie o ten cytat mi chodzilo :)


So sie 18, 2012 19:44
Zobacz profil
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
noOne napisał(a):
Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym,

Może warto by ów "Bóg" przeszedł na buddyzm, tam nauczą go jak radzic sobie z zazdrością.

Aziucel_Dahak napisał(a):
i nie bedziecie Myslec! ani jesc ani spac, tylko modlic sie! na fryzjera wydawac nei bedziecie tylko na tace dawac! CKM'ow czytac nie bedziecie! Ani Nergala sluchac! Bo on dobry jest, a ja zazdrosny!

Zapomniałeś dodać - "nie bedziecie się masturbować" :D


So sie 18, 2012 21:14
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
Aziucel_Dahak napisał(a):
zakotwiczony napisał(a):
od kilku dni mam obsesyjne mysli zeby praktykować magię jak się pozbyc takich mysli

Moze to powolanie? xD :P

Jezus sam mowil bysmy probowali wszystkiego, cos w tym stylu, moze uzyl innych slow, nie moge znalezc cytatu z Nowego Testamentu... Moze ktos mi pomoze?

Nie możesz znaleźć, to nie znajduje sie tego typu zachęta.
Owszem św. Paweł pisze - wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi mi korzyść.(1 Kor 6,12).
Wchodzenie w magię, czyli bratanie sie z siłami niewiadomego źródła, którym zdecydowanie nie jest Bóg, napewno nie przynosi korzyści człowiekami.
Może doraźną, ale w perspektywie destrukcyjną.
Podpoiedziałam cytatem, choć mam wątpiwośći czy ma to sens przy waszym aroganckim, sardonicznym traktowaniu wiary.


N sie 19, 2012 8:04

Dołączył(a): Pn gru 12, 2011 20:22
Posty: 42
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
fuller napisał(a):
Może warto by ów "Bóg" przeszedł na buddyzm, tam nauczą go jak radzic sobie z zazdrością.

Wooo... no i pojechales! :D noOne bedzie sie mscil ;p

fuller napisał(a):
Zapomniałeś dodać - "nie bedziecie się masturbować" :D

Nie bez powodu :D

Alus napisał(a):
Nie możesz znaleźć, to nie znajduje sie tego typu zachęta.

Znajduje sie. Mowisz tak tylko dlatego bo sam tego nie moge znalezc ;p

Alus napisał(a):
Owszem św. Paweł pisze - wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi mi korzyść.(1 Kor 6,12).
Wchodzenie w magię, czyli bratanie sie z siłami niewiadomego źródła, którym zdecydowanie nie jest Bóg, napewno nie przynosi korzyści człowiekami.

Pierwsze zdanie - racja.
Drugie zdanie - skad wiesz? Nie probowales. Swoja wiedze na ten temat czerpiesz z tego co inni ci wcisna, jakie "g", na ten temat, wiec tak naprawde nic nie wiesz i nigdy nie mozesz byc pewny. Sprawdz sam, przekonaj sie, dopiero wtedy oceniaj. Aha, no i znajdz mi prosze ten cytat :)

Alus napisał(a):
Podpoiedziałam cytatem, choć mam wątpiwośći czy ma to sens przy waszym aroganckim, sardonicznym traktowaniu wiary.

Nie traktuje wiary arogancko, arogancko traktuje bezmozgie podejscie do wszystkiego, takie wlasnie macie. KRK mowi jedno, wy sluchacie i wierzycie ze to swieta prawda, zamiast sie samemu upewnic. Wciskaja wam nieraz taki kit, ze jak stoi sie z boku i slucha to sie smiac chce, a z was jeszcze bardziej, ze w to tak wierzycie. Np. ze jak bedziecie sluchac metalu, to was Szatan opeta, a jak bedziecie stosowac magie to demony wami zawladna. No prosze... to tak jakby mowic ze jak ugotujecie wode w czajniku to w piwnicy tynk wam ozyje... co ma jedno do drugiego. Duzo ludzi nie wie nawet CO to jest magia i wierzy w te brednie co KRK wciska. Nie, to jest calkiem co innego niz myslisz i tymbardziej calkiem co innego niz KRK mowi. Co do tego ze chciales dac tutaj cytat, zastapie cie. Przeczytaj :

Ksiega Rodzaju 19:30,38


Cz sie 23, 2012 22:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
Już baardzo dawno odeszliście od tematu. Zamykam wątek.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt sie 24, 2012 10:09
Zobacz profil
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
jo_tka nie zamknęła, wiec skorzystam i spytam; - co wspólnego z magią mają podane przez Ciebie wersy Ksiegi Rodzaju (19,30-38) opisujące wykorzystanie seksualne Lotta przez jego córki? :o


Pt sie 24, 2012 13:37

Dołączył(a): Pn gru 12, 2011 20:22
Posty: 42
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
Alus. niec nie maja :) Tak jak inteligencja, nie ma nic wspolnego z wypowiedziami wiekszosci ludzi na tym forum.


So sie 25, 2012 15:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2008 22:50
Posty: 559
Post Re: obsesyjne mysli zwiazane z magia?
Miało być zamknięte a nie jest.

_________________
...


Pt wrz 14, 2012 19:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL