Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 15, 2024 11:02



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 czy kupujac maske afrykanskiego szamana moze mnie cos opetac 
Autor Wiadomość
Post Re: czy kupujac maske afrykanskiego szamana moze mnie cos op
Cytuj:
humalog, nie musisz spotkac egzorcysty by dowiedziec sie o slonikach czy drzewkach szczescia. Wystarczy napotkac plakat z niebiezpiecznymi duchowo przedmiotami lub zapytac jakiegokolwiek ksiedza...


Głupich plakatów nie oglądam, a niemądrych księży omijam z daleka. No i jakoś nie natykam sie na takowych. Może mam szczęście, albo wyczuwają, że takimi tekstami wywołaliby u mnie tylko lawine smiechu i pukanie w czoło :)


Cz sty 03, 2013 14:11
Post Re: czy kupujac maske afrykanskiego szamana moze mnie cos op
jesienna napisał(a):
medycyna Hildegardy z Bingen (nota bene świętej Kościola Katolickiego!)

Co gorsza: jest takze Doktorem Kosciola.


Cz sty 03, 2013 14:31
Post Re: czy kupujac maske afrykanskiego szamana moze mnie cos op
jeienna

Zapomniałaś o ziołach, a w rumianku, melissie, czy też w miętowej herbatce straszliwy diabeł siedzi i....może cie opetać, spętać czy spałętać :D

To może i smieszne, ale kiedyś na jakiejś stronce czytałem o tym i zioła np o. Sroki były umieszczone na szatańskiej liście :D

Cytuj:
_ masaże głowy


No ale w tym to na pewno cos jest!
Kiedyś żona mi zrobiła masaż głowy....a ja zawsze twierdziłem, że w niej diabeł siedzi :D (Znaczy się żonie! Żeby kto nie pomyślał, że w głowie)


Cz sty 03, 2013 14:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: czy kupujac maske afrykanskiego szamana moze mnie cos op
humalog napisał(a):
jeienna

Zapomniałaś o ziołach, a w rumianku, melissie, czy też w miętowej herbatce straszliwy diabeł siedzi i....może cie opetać, spętać czy spałętać :D

To może i smieszne, ale kiedyś na jakiejś stronce czytałem o tym i zioła np o. Sroki były umieszczone na szatańskiej liście :D

Cytuj:
_ masaże głowy


No ale w tym to na pewno cos jest!
Kiedyś żona mi zrobiła masaż głowy....a ja zawsze twierdziłem, że w niej diabeł siedzi :D (Znaczy się żonie! Żeby kto nie pomyślał, że w głowie)


No i ksiądz Klimuszko - z jego terapią ziołami
publikacjami na ten temat oraz książką "Moje widzenie świata"
trzymać się od tego z daleka!

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Cz sty 03, 2013 15:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: czy kupujac maske afrykanskiego szamana moze mnie cos op
Proponuję nie tracić czasu na odpowiadanie Syrkolowi. Za dobrze się tutaj bawi. Jak widać nie odpowiada na jasno zadane pytania i nie uczestniczy we własnych tematach. A każdy temat jest o tym samym.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt sty 04, 2013 1:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL