Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:51



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Moja modlitwa i podziekowanie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Moi drodzy
W pewnym momencie mego zycia podczas gdy walczylam z lekami ktorych nabawilam sie jako dziecko zauwazylam ze mam jedna stronie siebie ktora jest calkowicie spokojna i bardzo cudowna. Zaciekawilo mnie to bardzo. Kazdego wieczoru kiedy szlam spac poznawalam bardziej i bardziej ta cisze i spokoj. Z biegiem czasu przez prace nad soba spokoj we mnie rosl z dnia na dzien. Z dnia na dzien przekonalam sie ze mam cos w sobie co jest ciche i spokojne i ze ta cisza to nie tylko ja. Ta strona jest powiazana z Zyciem w nas ludziach. Ten aspekt zycia nie ktorzy ludzie nazywaja swiadonoscia , dusza a inni Bogiem? Dla mnie jest to energia ktora zyje we mnie . Piekna energia ktora promieniuje ze mnie, jest zawsze ze mna. Jest to energia ktora zawsze odnajduje kiedy jestem w potrzebie. To jest czesto potrzebne zyjac w tak chaotycznym swiecie. Teraz kazdej nocy kiedy klade sie spac ,widze ta energie wszedzie, w calej mojej istocie. Spokojna, bez zmartwien i klopotow. Uczucie tak jakby wielkiej milosci. Czesto zadaje sobie to pytanie: czy to jest Bog ktory mnie pozdrawia? Czy to jest ta energia zycia o ktorej Pan Jezus mowi w Ewangieli Lukasza 17 ze Bog mieszka w nas? Pozdrawiam.


Wt lis 22, 2016 4:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Dziekuje za dzisiejsza noc , piekny poranek, cisze i spokoj i radosc zycia. Dziekuje , dziekuje.


Wt lis 22, 2016 4:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Dziekuje za zycie. Ja jestem rowniez zyciem.
Czy Bog jest dobrym czy zlym ?
Bog jest taki ,jacy my jestesmy. Kiedy my jestesmy dobrzy to i Bog jest dobry, kiedy my jestesmy zli to i Bog jest zly.
Dlatego wiem ze trzeba kochac Boga calym ,sercem,dusza i umyslem.
Drogi Jezu ,dziekuje ze mi to uswiadomiles. Kocham Cie.
Nikt nas nie karze ani nami nie rzadzi. To my sami to robimy (nasze ego). To jest cos co odziedziczylismy , cos co nauczono nas od dziecka z pokolenia na pokolenie. Z biegiem czasu swiadomosc ludzka rosnie .
Drogi Jezu Ty jestes moim bratem , siostra, matka i ojcem. Dziekuje Ci Jezu. Ty byles i jestes tak madry.
Prosze pomoz mi w dalszych dzialaniach. Prosze pomoz tak jak to ty robisz, przez intuicje, w snach czy tez inne sposoby. Ty wiesz co jes dla mnie najlepsze i w jakim tempie to ma sie stac. Dziekuje Ci Jezu.
Moja radosc i milosc nie zna granic. Dziekuje.


Śr lis 23, 2016 1:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Jorgensen napisał(a):
?
Bog jest taki ,jacy my jestesmy. Kiedy my jestesmy dobrzy to i Bog jest dobry, kiedy my jestesmy zli to i Bog jest zly.
Co za absurd.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr lis 23, 2016 2:43
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Drogi Marku. Dla Ciebie to jest absurd a dla mnie nie. Dlatego nie bede sie o to sprzeczala.
Zycze milego dnia i pieknego dnia.
Pozdrawiam serdecznie.


Śr lis 23, 2016 5:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Dziekuje za spokojna noc . Pelna radosci i milosci witam nowy dzien.
Dziekuje za zycie.


Śr lis 23, 2016 5:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Moje wyjasnienie na moje pytanie: Czy Bog jest dobry czy zly. ?
Zaznaczam ze to jest tylko to co ja zauwazylam, co mi intuicja mowi. Mowi sie ze Bog z nami placze, cierpi , cieszy sie itd. Jak my cierpimy to i Bog cierpi, jak my sie cieszymy to i Bog sie cieszy. Dlatego moim zdaniem jak my jestesmy dobzi do i Bog jest dobry , jak my jestesmy zli to i Bog jest zly.
Jak juz wczesniej pisalam , czlowiek nie moze sie ponizac. Ponizajac siebie poniza sie tez Boga. Bog stworzyl nas na swoje podobienstwo dlatego tez wszyscy jestesmy rowni , czy to zwykly czlowiek czy prezydent ,czy ksiadz czy inni. Wszyscy mamy niesmiertelna i doskonala dusze. Jesli trzeba nad czyms pracowac to tylko na swoim ego.
Kiedy ego podporzadkuje sie do duszy to ma sie uczucie wolnosci i prawdziwej milosci.
Czlowiek sie rodzi i czlowiek umiera . Taka jest kolej rzeczy dlatego tez trzeba zyc jak najlepiej , w milosci , udczciwosci itd.
Tak wlasnie Jezu uczyles . Dziekuje Ci Jezu ze dales mi to do zrozumienia. Dziekuje.


Śr lis 23, 2016 7:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Dziekuje Boze.
Po dalszym rozwazaniu doszlam do wniosku ze Bog jest tylko dobry. Skoro zostalismy stworzeni na podobienstwo Boga , mamy doskonala i niesmiertelna dusze to jasne ze Bog jest dobry. To ze czlowiek jest zly to jest sprawka ego ktore dominuje u nie ktorych ludzi.
Przepraszam to byl rzeczywiscie absurd.
Pracujac nad soba mozna dojsc do tego ze ego podporzadkuje sie i bedzie (mozna powiedziec) sluzyc Bogu, sluzyc tez nam. Jak wiadomo jest swiatlo i ciemnosc .Wiadomo tez ze po nocy nastepuje dzien.
Dziekuje ci Boze , dziekuje Jezu.


Śr lis 23, 2016 10:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
På ciezkich pracach odpoczynek. Dziekuje Ci Panie Jezu ze mnie tak uswiadamiasz co dzien. Dziekuje Ci za ten wspanialy spokoj w duszy mojej, dziekuje za radosc zycia, dziekuje za zycie. Jestem tak szczesliwa , gotowa robic wszystko w Twoim imieniu. Tej radosci nie da sie opisac. Dziekuje . Wiem ze cieszysz sie razem ze mna. Dziekuje Ci.


Pt gru 02, 2016 1:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Matko Mario , dziekuje Ci za to wszystko co dla mnie robisz. Dziekuje Ci za Twoja milosc do mnie.
Ciesze sie bardzo ze dzieci przyjada na Swieta. Prosze Cie bardzo badz z nami i wypelnij nas wszystkich swoja miloscia.
Cieszymy sie bardzo z dnia urodzin Twego syna. To jest wielki dzien/noc dla nas wszystkich.
Wszystkim czytajacym moje posty zycze Radosnych, zdrowych , pelnych milosci Swiat Bozego Narodzenia.
Dziekuje za to ze jestescie , ze udoskonalacie siebie przez modlitwy i za milosc ktora promieniuje do calego swiata.
Dziekuje.


So gru 10, 2016 0:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Przedswiateczne cwiczenie dla wszystkich. Prosze powtarzac sobie bardzo czesto. : Jestem taki , jaki jestem. - Cod Moses.
W ten sposob zaakceptujesz siebie i zycie moze byc dla Ciebie piekne.
Dziekuje Ci Panie Jezu ze mi o tym przypomniales i ze inni beda mogli sobie to przypomniec.
Dziekuje. Dziekuje wam tez za to ze jestescie. Pozdrawiam.


Wt gru 13, 2016 13:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Albo : Jestem tym, kim jeste.


Wt gru 13, 2016 13:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL