Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Moja modlitwa i podziekowanie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Widze ze sama napisalam " wiadomo ze wszystkiego od razu nie da sie pojac". Wlasnie Panie Jezu rozjasnij moj umysl i powiedz dlaczego tak mnie dusza boli jak widze ludzi proszacych o pieniadze na kawalek chleba i to w takie zimno i deszcz podczas kiedy inni maja az za duzo dobr ziemskich. Pomoz mi Panie Jezu ,przeciez ja nie jestem Toba. Dlaczego ja mam ten krzyz nosic.? Prosze badz ze mna kiedy bede zalatwiala w urzedzie socialnym pieniadze dla czlowieka ktory juz kilka miesiecy jest bez pieniedzy i musi o to prosic na ulicy. Panie Jezu prosze pomoz mi zebym byla silna inaczej nie dam rady innym pomoc.
Kochani ja tez potrafie miec dola z takich powodow. W tej chwili piszac to czuje ulge tak ze chyba dobrze ze to napisalam. Panie Jezu dziekuje . Dziekuje Ci w ogole za to ze w takich sytuacjach moje mysli kieruja sie do Ciebie. Dziekuje, dziekuje.


Śr paź 12, 2016 17:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Dobra Matko dziekuje. Wlasnie sluchajac piosenki Dobra Matko " jestes tuz obok mnie , jestes ze mna " , to dodaje mi sil i pogody ducha. Moze dlatego ze w to mocno wierze.
Pozdrawiam.


Śr paź 12, 2016 18:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani ,czytalam jako gosc niektore posty gdzie ludzie modla sie o zdrowie. Zdrowie kiedy juz sa chorzy. Ja uwazam i przekonalam sie po sobie , ze nalezy modlic sie o zdrowie zanim czlowiek sie rozchoruje. Przede wszystkim nalezy modlic sie o zdrowie duchowe. Modlac sie cierpliwie o zdrowie duchowe poczujesz milosc Boska a wtedy wszystko bedzie ci dane. Bedzie ci duzo latwiej prosic o pomoc ktora zawsze otrzymasz. Ja wiem ze duzo ludzi nie wierzy w cuda ale ja przekonalam sie ze cuda sie zdazaja. Choroby fizyczne sa bardzo czesto zwiazane ze stanem psychicznym. Na przyklad choroba raka powstaje czesto u ludzi ciezko zranionych duchowo, zgozknialosc ktora wdziera sie do duszy, nienawisc. Tacy ludzie zamiast rozwiazac problem mowia na przyklad : A co to da? Czujac sie tak nalezy modlic sie o pomoc zeby wybaczyc, zapomniec o przeszlosci. Modlic sie o radosc zycia, po lubic ,po kochac siebie. Ja wiem ze to nie takie proste . Warto jednak poswiecic na to czas. Samo czekanie na cud chyba raczej nic nie da . Trzeba tez cos z siebie dac. Tak jak juz pisalam, nalezy zadbac najpierw o dusze i to co Boskie a wszystko bedzie nam dane.
Pozdrawiam.


Śr paź 12, 2016 20:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Kochani chcialam wam przeslac obrazki z wizerunkiem Pana JEZUSA ktore sama robie ale to nie takie proste . Zmniejszylam obrazki do minimum i niestety caly czas wyskakuje mi napis ze obrazek jest albo za duzy albo jeszcze cos tam innego. Widze ze mieszcze sie w normie wysylania pliku ale niestety nic nie wychodzi z tego. Moze ktos mi w tym zechce pomoc? Pozdrawiam w piekny poranek.


Cz paź 13, 2016 7:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Dziekuje Matko Maryjo ze bylas i jestes ze mna. Czulam ze to wlasnie ty podtrzymywalas mnie na duchu przed zalatwieniem sprawy temu czlowiekowi i ze jestes nadal ze mna. Dziekuje ci za ta otuche, spokuj duszy i Twoja milosc ktora mi dajesz. Dziekuje, dziekuje. Prosze pomoz mi zalatwic sprawe do konca zeby ten czlowiek dostal pieniadze i dalej nie zebral. Prosze Cie bardzo pomoz . Dziekuje, dziekuje.


Pn paź 17, 2016 19:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Droga Matko Maryjo, Drogi Jezu dziekuje za wasza milosc i wsparcie w pracy , w ogole na co dzien i w nocy kiedy czesto robie kartki z Waszymi wizurenkami . Och, zeby ludzie na ziemi potrafili kochac tak jak wy kochacie. Musze przyznac ze czasami ogarnia mnie tesknota zeby byc tam razem z wami. Wiem ze jeszcze mam duzo do zrobienia i to jeszcze nie pora. Dziekuje Wam za wszystko co mi dajecie. Ja wiem ze to jest tez moja zasluga ze czuje wasza bliskosc. Dziekuje ze mnie wysluchaliscie. Dziekuje , dziekuje. Ludzie czesto w was nie wierza , mowia ze nie istniejecie bo swiat jest taki czy owaki. Zeby ci ludzie dali cos z siebie , dali sie po kochac to i swiat bylby dla nich inny. Jeszcze raz bardzo dziekuje. Ciesze sie ze jest nastepny piekny poranek i ciesze sie ze mam zapal do pracy. Dziekuje wam za dobre samopoczucie (zdrowie). Dziekuje , dziekuje.


Cz paź 20, 2016 4:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Drodzy Jezu , Maryjo. Dziekuje Wam za nastepny dowod milosci. Dziekuje Panie Jezu ze pokazales mi jak to ty bierzesz ludki krzyz na siebie. To bedzie wieki dzien. Dziekuje za zaufanie i dziekuje Wam ze mi takze ufacie. Dziekuje , dziekuje. Jestem wzruszona do lez.


Pt paź 21, 2016 2:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Drogi Jezu, dziekuje za nowa inspiracje do pracy, za ta wielka kreatywnosc. Dziekuje Ci bardzo Panie Jezu. Taka jestem wzruszona , radosc moja nie zna granic. Do rana jeszcze pare godzin a ja pracuje. Nie czuje zmeczenia , jestem taka szczesliwa ze jestem zdrowa i ze moge pracowac w Twoim imieniu Panie Jezu. Dziekuje Ci , dziekuje.


So paź 22, 2016 1:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Panie Jezu, wiem ze sie przepracowalam i dlatego boli mnie znowu serce. Wiem ze musze odpoczac i pomyslec tez o sobie. Jezu pomoz. Serce mnie jeszcze bardziej rozbolalo jak zobaczylam tego czlowieka ktory grzebal w smietniku. Jezu spraw zeby ten czlowiek ktoremu pomagam dal polozyc sie do szpitala. Tam dostanie jedzenie i pomoc moze szybciej niz ja mu moge pomoc. Pomoz prosze ! Z gory bardzo dziekuje. Dziekuje Ci ze podtrzymujesz mnie na duchu. Dziekuje.


Śr paź 26, 2016 19:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Panie Jezu , Matko Maryjo ciesze sie ze znowu dzisiaj bede mogla dac ludziom kartki z waszymi wizurenkami . Dziekuje Wam ze wypelniacie te kartki energia milosci. Tak przynajmiej slysze od ludzi ktorzy te kartki otrzymuja. Dzieje sie z tymi ludzmi cos magicznego. Dziekuje Wam bardzo ,dziekuje. Dziekuje rowniez za znowu nowe inspiracje. Moc pozdrowien dla wszystkich czytajacych posty . Milej niedzieli.


N paź 30, 2016 8:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Prawdziwym bohaterem jest ten, ktory zwycieza wlasny gniew i nienawisc. Dziekuje Ci Panie Jezu za dzisiejszy dzien.


Wt lis 01, 2016 21:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Panie Jezu , dziekuje Ci za caly tydzien . Dziekuje za nauke zyciwa . Dziekuje ze mnie wspierasz i pouczasz. Dziekuje Ci ze czlowiek ktoremu pomagalam nie zostanie bez dachu nad glowa. Bardzo prosze Cie o zdrowie mojej corki.
Matko Maryjo ty tez bylas i jestes matka. Prosze Cie bardzo miej moja corke w swojej opiece. Bardzo dziekuje Wam za wszystko Panie Jezu i Matko Maryjo.
Milej niedzieli i dobrego wypoczynku zycze wszystkim czytajacych moje modlitwy.


N lis 06, 2016 7:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Panie Jezu , Matko Maryjo. Dziekuje wam bardzo ze mnie wysluchaliscie. Dziekuje za rozjasnianie mego umyslu, nowe pomysly ,kreatywnosc. Dziekuje ze moja corka jest znowu zdrowa , pogodna i ze dostala tak dobra i poplatna prace. Dziekuje wam bardzo. Wlasnie ona na to zasluzyla. Jej cierpliwosc , praca z dziecmi, nauka zostala jej wynagrodzona. Dziekuje wam bardzo. Nie dziwie sie ze ludzie mowia o niej "jestes Aniolem". Jestem taka z niej dumna. Dziekuje wam rowniez za to ze ja jestem zdrowa, pogodna i pelna energii. Dziekuje wam za wszystko co mi dajecie. Dziekuje za kazdy dzien zycia, za wasze nauki, zyciowe i przez intuicje. Kocham was i wiem ze nigdy mnie nie opuscicie. Dziekuje.


Cz lis 10, 2016 2:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Panie Jezu. Dziekuje za nastepne nauki zyciowe. Prosze bardzo o zdrowie mego meza. Panie Jezu juz nie tak daleko do twoich urodzin. Dziekuje Ci bardzo za inspiracje kreatywne na Twoje urodziny. Jestem pewna ze ucieszy tu moja rodzine i duzo innych ludzi. W tej chwili to tylko praca, praca i praca z czego jestem bardzo zadowolona. Dziekuje Ci Panie Jezu za energie milosci ktora wczoraj przyjelam z otwartym sercem. Dziekuje, dziekuje. Radosc nie do opisania. Dziekuje.


Cz lis 17, 2016 15:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Moja modlitwa i podziekowanie
Panie Jezu dziekuje ci za piekny wczorajszy dzien. Dzisiaj tylko o jedno modle sie do Ciebie i Wszystkich Swietych. Prosze sprawcie zeby ludzie nie rozpetali wojny z twego powodu Panie Jezu. Ty przeciez nawracales ludzi do zgody , milosci i przebaczenia. Dlaczego ludzie nie potrafia doslownie tego zrozumiec. To mnie bardzo dziwi. Amen.


N lis 20, 2016 5:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL