Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Dlaczego Moja Modlitwa nie została wysłuchana ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lut 18, 2017 19:18
Posty: 11
Post Dlaczego Moja Modlitwa nie została wysłuchana ?
Witajcie chciałbym się z wami podzielić moimi przemyśleniami na temat modlitwy :)
Pytanie: Dlaczego Moja Modlitwa nie została wysłuchana ?
Odpowiedź:„Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie” (Jk 4,1-10; Mk 9,30-37)
Z Modlitwą jest jak z wychodzeniem z choroby zawsze potrzeba czasu,cierpliwości ale przede wszystkim zaufania i wiary w Jezusa Chrystusa a także wiary w to że się uda,również trzeba się codziennie modlić o pokorę by nie wywyższać się (pycha) ponieważ "Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym daje łaskę" to oznacza że modlitwa może zostać nie wysłuchana,Zawsze pamiętajmy by się modlić o wolę i z wolą Jezusa Chrystusa wtedy nie ma miejsca na pychę.Nie twierdzę że Modlitwa wogóle nie działa,twierdzę że bez oczekiwania na efekty modlitwa nie zadziała.Są takie przypadki w których modlitwa zadziała od razu ale wtedy potrzeba bardzo dużej wiary "Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie" (Mt 17,20).
Chciałbym wam podarować ponadto słowa Pana Jezusa przekazane przez Ks. Dolindo Ruotolo, neapolitański kapłan, który zmarł w opinii świętości, pozostawił po sobie wiele dzieł. M.in. spisał niżej przedstawioną, a zainspirowaną przez samego Pana Jezusa, naukę o oddaniu się Bogu.
https://www.youtube.com/watch?v=0vi7vqd88t4
Dziękuje i Pozdrawiam Karol :)


So lut 18, 2017 19:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL