Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Czy modlisz się do swojego Anioła Stróża? 

Czy modlisz się do swojego Anioła Stróża?
tak 56%  56%  [ 35 ]
bardzo rzadko 21%  21%  [ 13 ]
nie 11%  11%  [ 7 ]
nie wierzę w istnienie Anioła Stróża 11%  11%  [ 7 ]
Liczba głosów : 62

 Czy modlisz się do swojego Anioła Stróża? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 31, 2007 20:40
Posty: 91
Post 
Zupelnie zapomniałam o istnieniu Anioła Stróża, to niesłychane.
Dla mnie to była modlitwa z dzieciństwa, bo dziecku wiele zreczy trudno wyjaśnić i tak się upraszcza wiarę, żeby zrozumiało.
Ale żeby dorośli też.....?

_________________
Mój Bóg i moje wszystko.
Make a good thing better.


Cz wrz 06, 2007 15:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 10:35
Posty: 273
Post 
Modlę się do Anioła Stróża codziennie od wielu lat. Tej modlitwy nauczyła mnie babcia i zawsze wieczorem ją odmawiam. Dziękuję Aniołowi Stróżowi, że jest przy mnie, ze mnie strzeże i proszę o to by robił to nadal. Aby mnie strzegł i prowadził "...do żywota wiecznego...".

_________________
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Antoine de Saint Exupery


Cz wrz 06, 2007 17:08
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 16:16
Posty: 22
Post 
ja się modlę i wiele razy odczułam Jego opiekę... parę razy uratował mi życie ( raz mnie i mojej córeczce)... wierzę że to był On a nie jak powiedzielby sceptycy "przypadek"


Cz wrz 06, 2007 19:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 13, 2007 17:01
Posty: 6
Post 
od niedawna modle sie codziennie do swojego aniola stroza.wczesniej nie zwracalam na to uwagi.aniolowie sa.nawet w Bibli sie o nich pisze.polecam ksige tobiasza.tam widac dzialanie aniola Rafał:)

_________________
modlitwa nie jest niczym innym jak wyznaniem miłosci


Śr lis 14, 2007 16:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 15:49
Posty: 25
Post 
kasienkaa -> to był bodajrze Archanioł Rafał :)

No mi o istnieniu Aniołów Stróżów przypomniała książka wspaniałego kapłana, Gabriele Amorth'a, "Wyznania Egzorcysty" (polecam :) ). Jest on oficjalnym egzorcystą Państwa Kościelnego. W książce tej jest głównie o złych duchach, szatanie... No i w jednym fragmenice autor wspomina, że szkoda że dziś ludzie często zapominają o swoich Aniołach Stróżach... Każdemu człowiekowi w chwili poczęcia zostaje nadany przez Boga Anioł Stróż, który ma nas chronić. No ale oczywiście nie należy zapominać o tym, żeby nie wywyższać Aniołów nad Jezusa i to na Nim skupiać swą modlitwę.
Mój Anioł Stróż naprawdę często mi pomaga, za co mu bardzo dziękuję :) Naprawde w każdej sprawie, o którą poproszę, mnie wspiera, nawet w najdrobniejszej... Np. ostatnio, budzę się rano... Zaspałem :? Krótsza modliwa, szybko biegne coś zjeść, ubrać się... Autobus uciekł :? Sporo tych spóźnień nabiłem, więc proszę swojego Anioła o to, żebym chociaż bardzo się nie spóźnił (tym autobusem, który mi uciekł, dojeżdzałem tak na akurat na lekcje). Idę na przystanek... Jeszcze nie doszedłem, a tu podjeżdza mi bus! Wsiadam, jade, no ale już 10 minut po tamtym autobusie... Nie sprawdzam godziny... A tu ten bus, który normalnie przejeżdza ponad kilometr od szkoły, teraz jedzie inną drogą i przejeżdza nieopodal szkoły (chyba nowy kierowca był i może dlatego inną drogą pojechał)! Wysiadam, patrze na czas... A tu godzina, o której jestem TAMTYM autobusem pod szkołą :o Jeszcze w wielu innych przypadkach mi bardzo pomagał, m.in. uratował od wielu kontuzji, zagrożeń życia (a było to zanim zacząłem się modlić!)... Np. raz wybrałem się na mecz z kumplami... Gramy sobie... Róg. Ktoś ustawia piłkę, zaraz kopnie. Ja sobię stoje przy słupku. Kumpel z zespołu radzi mi wyjść do ataku... Dziwne, bo zwykle na obronie stałem... No idę. W końcu wykonują róg... A tu bramka sru na ziemie! I gdybym tam stał, mógłby mnie ten słupek nieźle przygnieść :?
Chciałem tylko przybliżyć Wam, w jaki sposób mogą nam nasi Aniołowie pomagać :) Naprawdę zachęcam do modlitwy do Waszych Aniołów Stróżów! :)


Pt lis 16, 2007 17:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL