Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 12:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Pytanie - bioenergoterapia 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2010 20:35
Posty: 163
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
Nell napisał(a):
I czy zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy kto wierzy w Jezusa ma obowiązek przyjąć to czego uczy Kościół? Ja wiem, że Kościół czasem zmienia zdanie, jednak to nie zwalnia nas z posłuszeństwa wobec Kościoła. Nie ci którzy "okazują się mieć rację w danej sprawie" są bez grzechu i Pan ich wynagradza, ale ci którzy są posłuszni władzy, którą Bóg nad nimi ustanowił. Jezus uczy nas posłuszeństwa.
Uwierzyć w Jezusa, to uwierzyć również Jego słowom.Jeśli mówisz, że w Niego wierzysz, a nie wiesz czego On cię uczy to radze ci się dowiedzieć.
Może ty również zapomniałaś czego uczy nas Jezus?
Czy będziesz umiała przyznać się do błędu?Może najpierw dowiedz się dla swojej własnej pewności czy to co napisałam (każdy kto wierzy w Jezusa ma obowiązek przyjąć to czego uczy Kościół) jest prawdą, a potem odpowiedz.

Cóż... moje aktualne zdanie w tej kwestii już nie wygląda tak jak wówczas gdy pisałam powyższy tekst, naukę Kościoła szanuję, korzystam z niej , jednak moje poglądy odnośnie tego na czym polega bycie posłusznym i wobec Kogo posłusznym w pierwszej kolejności, po prostu są inne. (Bogu - w sercu)
Z perspektywy czasu kiedy przyglądam się temu co tutaj pisałam wydaje mi się, że to było podyktowane obawą , nie myślałam wówczas o tym na czym polega posłuszeństwo w wolności i miłości ...
A po co to piszę... po nic...
więc dlaczego? dlatego, że mnie to nieco "męczy" to, że napisane słowa zostają... a człowiek się zmienia,
ale cóż, nie ma tego zbyt dużo... rzeczy, które dziś napisałabym inaczej ...


So lut 11, 2012 16:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
Caldwell napisał(a):
Witam. Jestem tutaj nowy i mam pytanie.

W dzieciństwie byłem religijny, lubiłem religię i się modlić. Jednak kilka razy obejrzałem program p. Zbigniewa Nowaka pt. "Ręce, które leczą". Piłem nawet wodę, przygotowaną wg jego zaleceń przed telewizorem. Nie wierzyłem w jej właściwości wody, nie miałem pojęcia o bioenergoterapii ( a który 5- latek ma? :D ). Dlaczego o tym piszę? Gdy udało mi się teraz, w wieku 18 lat wydostać z nałogu grzechu przeciw 6 przykazaniu, miałem natrętne myśli o modlitwie. Ostatnio nawet doświadczyłem tej samej nocy zmory i snu, że Jezus nie zmartwychwstał. Po tej nocy to wszystko ustało. Czy może mieć to związek z tym incydentem z dzieciństwa? Dopiero teraz sobie te wydarzenia przypomniałem.

Dodam, że modliłem się o uwolnienie oraz modlitwą do Michała archanioła.
Proszę o odpowiedź, bo sprawa jest dla mnie ważna.

poz
Caldwell


Oglądanie programu, picie "święconej" wody p. Nowaka jest przyczyną zniewoleń.
Ale p. Nowak przekonuje, że pomółg wyjśc z chorób kilku milionom Polaków, z czym się nie zgadzm. Dlaczego ma ciągle tylu chętnych na swoją "magię", kto go wkręcił w taki biznes. Kto może czuć sie winny w sprawie pomocji bioenergoterapii w Polsce ?


Śr maja 15, 2013 5:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 12:36
Posty: 56
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
Ja nigdy nie wierzyłam w jego moce i uzdrawiająca wodę.


Pn maja 20, 2013 9:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 6:12
Posty: 127
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
boni napisał(a):
Ja nigdy nie wierzyłam w jego moce i uzdrawiająca wodę.

"Wiara czyni cuda".


Cz maja 23, 2013 18:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 10:03
Posty: 34
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
Najprostsza rada, wyspowiadać się, może pomyśl o spowiedzi generalnej.

_________________
"Tak, kocham krzyż, tylko krzyż; kocham go dlatego, że widzę go na ramionach Jezusa Chrystusa.” (św. O. Pio)


Śr cze 19, 2013 8:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 27, 2011 5:18
Posty: 77
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
kamień napisał(a):
Najprostsza rada, wyspowiadać się, może pomyśl o spowiedzi generalnej.

Przed kim, przed większymi grzesznikami niz on sam ?


Pn cze 24, 2013 17:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 10:03
Posty: 34
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
Voss ja jestem wyznania rzymsko - katolickiego, nie wiem jak Ty ale proszę nie oceniaj wg siebie.

_________________
"Tak, kocham krzyż, tylko krzyż; kocham go dlatego, że widzę go na ramionach Jezusa Chrystusa.” (św. O. Pio)


Pn cze 24, 2013 17:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 27, 2011 5:18
Posty: 77
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
kamień napisał(a):
Voss ja jestem wyznania rzymsko - katolickiego, nie wiem jak Ty ale proszę nie oceniaj wg siebie.

Dla Pana Boga nie ma to żadnego znaczenia jakiego wyznania jesteś. Najważniejsze abyś był dobrym człowiekiem.


Wt cze 25, 2013 5:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 10:03
Posty: 34
Post Re: Pytanie - bioenergoterapia
Voss ale miałeś jakieś ale co do spowiedzi przed większym grzesznikiem. Mówię Ci, jakiego jestem wyznania żebyś wiedział, że w moim przypadku nie sakrament pokuty i pojednania to nie spowiadanie się przed grzesznikiem ale przed Bogiem. Nie bardzo interesuje mnie czy ów kapłan jest największym grzesznikiem czy samym dobrem, on jest narzędziem Boga i poprzez sakrament święceń otrzymał władzę odpuszczania grzechów. Sam Jezu powiedział apostołom, że komu odpuszczą grzechy są im odpuszczone , a komu zatrzymają są im zatrzymane. Każdy ma prawo do własnych poglądów, wierzeń. Proszę więc nie atakuj mnie. Ja nie robię tego w stosunku do Twojej osoby/wypowiedzi.
Autor tego tematu zadał pytanie, więc mu na nie opowiedziałam.

_________________
"Tak, kocham krzyż, tylko krzyż; kocham go dlatego, że widzę go na ramionach Jezusa Chrystusa.” (św. O. Pio)


Wt cze 25, 2013 7:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL