Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 10, 2024 17:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 problem duchowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 19:01
Posty: 2
Post problem duchowy
mam problem duchowy
Bardzo proszę o coś Boga ale często zadarza mi się zgrzeszyć ale zawsze tego żałuje czy jeśli grzesze Bóg mnie wysłucha?


Śr wrz 21, 2011 21:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: problem duchowy
Myślę że Bóg Cie zawsze słyszy. Nie ma tak że raz słucha, a innym razem się odwraca czy obraża. Wydaje mi się że jesli my grzeszymy poważnie, to raczej my się od Boga odwracamy. Więc niezależnie w jakiej jesteś sytuacji żałuje za to co złe i pamiętaj że Bóg w każdej chwili czeka na Ciebie. Proś o wszystko, ale zarazem pamiętaj że Bóg daje nam nie tyle to co my chcemy, bo czasem możemy nie wiedziec nawet że to o co prosimy nie jest nam wcale potrzebne. Proś o to co jest dla Ciebie dobre, a Bóg który wie wszyztko tego Ci udzieli. Wiara to relacja z przyjacielem, który wie lepiej od nas, ale nic nie robi bez nas.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr wrz 21, 2011 22:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 12, 2010 19:16
Posty: 24
Post Re: problem duchowy
Najważniejsze jest to ile z siebie dajesz Bóg rozumie że jesteśmy słabi i grzeszni i że często schodzimy z jego dróg. Najważniejsze żebyś za każdym razem wracał do niego i myślę że wtedy nawet będzie Cię uważał za silnego chrześcijanina a Twoja wiara nie będzie pusta (jeśli można się wypowiadać za Boga)


So wrz 24, 2011 11:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 17, 2011 17:36
Posty: 1407
Post Re: problem duchowy
Jesli Bog do nas ludzi mowi, ze mamy przebaczac innym tyle razy ile jest potrzeba, to tym bardziej Bog jako Prawy i Prawodawca przebaczy Ci twoje grzechy jak o to poprosisz.
Zreszta zobacz sam co mowi Slowo.
1 list Jana 2,2 "On bowiem jest ofiarą przebłagalną za nasze grzechy i nie tylko za nasze, lecz również za grzechy całego świata".
Biblia mowi, ze wszystkie nasze grzechy juz sa przebaczone, gdyz Pan Jezus je przybil do krzyza.


Pn wrz 26, 2011 18:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL