Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 04, 2024 0:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 jak to jest po egzorcyzmach? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 18, 2012 10:33
Posty: 51
Post jak to jest po egzorcyzmach?
chcialbym sie wyegzorcyzmowac mam juz dosc tego jak mnie szatan niszczy. Tylko zastanawiam sie czy po egzorcyzmach bedzie dobrze


So cze 23, 2012 20:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: jak to jest po egzorcyzmach?
myślę, że żaden kapłan nie odmówi nad Tobą modlitwy egzorcyzmu tylko dlatego, że Ty tego chcesz.
Co więcej - ludzi, którzy przychodzą z wewnętrzną potrzebą egzorcyzmu, kapłan najczęściej odsyła najpierw do lekarza psychiatry.


So cze 23, 2012 20:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: jak to jest po egzorcyzmach?
szuba napisał(a):
myślę, że żaden kapłan nie odmówi nad Tobą modlitwy egzorcyzmu tylko dlatego, że Ty tego chcesz.

Więc co ma zrobić osoba, której szatan niszczy życie?

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


So cze 23, 2012 21:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: jak to jest po egzorcyzmach?
Najpierw idzie do psychiatry, żeby mieć pewność, że nie ma np. schizofrenii.

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


So cze 23, 2012 22:19
Zobacz profil
Post Re: jak to jest po egzorcyzmach?
Iwona19 napisał(a):
szuba napisał(a):
myślę, że żaden kapłan nie odmówi nad Tobą modlitwy egzorcyzmu tylko dlatego, że Ty tego chcesz.

Więc co ma zrobić osoba, której szatan niszczy życie?


Jeżeli uważa, że to szatan to zgłosić się do egzorcysty i postępować według wskazań egzorcysty. Współpraca jest ważna.


So cze 23, 2012 22:20

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: jak to jest po egzorcyzmach?
Nie wykluczam egzorcyzmu takiej osoby, ale jestem w stu procentach pewna, że najpierw taka osoba będzie musiała iść do lekarza psychiatry by wykluczyć chorobę psychiczną.
Szatan jest mistrzem kłamstwa i manipulacji. On nie ujawnia swojej obecności bo niby po co? Więc osoba nie wie i nie zdaje sobie sprawy, że niszczy ją szatan. A już tym bardziej nie ma w sobie na tyle wolnej woli, by samodzielnie podjąć decyzję o egzorcyzmach.

syrkol - natomiast pamiętaj o najważniejszej sprawie - egzorcyzm jest tylko sakramentalium, a nie sakramentem. Dużo większą siłę i moc w walce z Szatanem mają Sakramenty Święte i to one powinny być głównym narzędziem w walce z Szatanem.
Częsta i szczera spowiedź święta, jak najczęstsza Eucharystia w stanie łaski uświęcającej.
Modlitwa różańcowa ma też ogromną siłę. Codziennie odmów sobie egzorcyzm prosty, czyli modlitwę do św. Michała Archanioła.

Możesz również korzystać z sakramentaliów, które zaleca ci Kościół - to znaczy z wody, oleju i soli egzorcyzmowanej. Idziesz do jakiegokolwiek kapłana ze zgrzewką wody, butelką oliwy z oliwek i kilogramem soli - i prosisz o błogosławieństwo sakramentaliów. Potem sól i olej używasz w domu do posiłków, a wodę pijesz. Sakramentalia są przykre dla szatana, a skoro będzie mu niedobrze, to sobie po prostu pójdzie.


N cze 24, 2012 7:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL