Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 15:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Masturbacja mój grzech. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 10, 2015 19:48
Posty: 13
Post Masturbacja mój grzech.
Szczęść Boże

Witam co mam zrobić ponieważ mam problem z masturbacja :-(
Zacznijmy od początku zacząłem robić to w 4/5/6 klasie nwm dokładnie lecz trochę to trwa , zacząłem to robić ponieważ koledzy mówili ze to robią i chciałem się przypodobać.
Lecz zaszło to za daleko dowiedziałem się ze to grzech i po tej wiadomości przez pierwszy 1 miesiąc nic nie robiłem lecz później dopadły mnie wyrzuty sumienia gdy to robiłem po tym czynie miałem wyzuty sumienia, były bardzo dużę martwiłem się i rozmyślałem czy Bug przyjmie mnie do nieba tak jak był by to najgorszy grzech ( wiem ze każdy grzech jest bardzo zły jeden bardziej jeden mniej ).
Nie wiem co zrobić od czasu wiadomości o tym grzechu minęło 4/5 miesięcy kiedyś było znośnie nie myślałem o tym i tego nie robiłem a teraz co jakiś czas myślę i robię to częściej .
Była sytuacja ze w ciągu 3 tygodni zrobiłem to około 10 razy .
Teraz wytrzymałem tydzień i 5 dni lecz dziś znów to zrobiłem .
Chce się naprawić dla Jezusa chce dać mu swoja miłość w zamian za jego wielka łaskę i bezgraniczną miłość.
Próbuje walczyć lecz nie do końca wiem jak .
Próbuje o tym nie myśleć lecz szatan jest tak podstępny i zły że podsuwa mi takie złe myśli.
Wiem ze Bóg mógł by i teraz zabrać mi życie abym stanoł przed sądem ostatecznym i co wtedy pozwolił by mi na oglądanie światłości czy nie ??
Kiedyś jeszcze chodziłem do kościoła sporadycznie własnie te 4/5 miesięcy temu , lecz teraz coś się we mnie zmieniło chodzę do kościoła co niedziele i modle się co dzienie wieczorem ;)
O i czy moja modlitwa może wyglądać tak ??
1- Ojcze nasz <3
2-Zdrowaś Mario i Święta Mario
3- Pod twoją obronę
4- 10 Rużańca - 1x ojcze nasz i 10x Zdrowaś Mario i Święta Mario
Mam nadzieje że ktoś mi pomoże w tej trudnej dla mnie chwili
Kocham Boga i Jezusa z całego serca i chce ich wielbić na zawsze w niebie ;)
Mam 14,5 lat
Pozdrawiam wszystkich wierzących ;)


Cz gru 17, 2015 20:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Masturbacja mój grzech.
walcz dzielnie i się nie przejmuj zakusami złego, Pan Jezus jest Królem, On wszystko kontroluje :)
Możesz dorzucić modlitwę o czystość serca jeszcze :)

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


So gru 19, 2015 19:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 10, 2015 19:48
Posty: 13
Post Re: Masturbacja mój grzech.
Dziękuje za odpowiedź bardzo mnie to podbudowało ,podparło na duchu ;)
Z Bogiem


So gru 19, 2015 21:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 27, 2015 20:52
Posty: 35
Post Re: Masturbacja mój grzech.
Warto spróbowałć modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego :) Kilka minut, nawet w drodze do szkoły, a potrafi zdziałać cuda. I pomyśl sobie żeby żyć w taki sposób, aby być przygotowanym na spotkanie z Bogiem w każdej chwili! No i pamiętaj, że nie jesteś pierwszym i nie ostatnim, który z tym walczy. Wielu przed Tobą udało się wygrać, Tobie też może się udać. Poczytaj świadectwa, na pewno wiele znajdziesz w wyszukiwarce :)

Powodzenia, uda Ci się!


Pn gru 21, 2015 16:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 01, 2016 11:24
Posty: 4
Post Re: Masturbacja mój grzech.
Pamiętaj też, ze Bóg zawsze jest po Twojej stronie i cały czas pomaga Ci wychodzić z tego grzechu :) Bóg z tego Twojego zła wyciąga cały czas dobro, chociażby częstsze chodzenie do Kościoła i modlitwa, na co sam zwróciłeś uwagę :) Tej bitwy nie wygrasz własnymi siłami, lecz potrzebna jest Łaska Boża. Jednak sam też musisz być ostrożny, unikać tego, co prowadzi Cię do grzechu i starać się walczyć z tym złem, np. przez dobre wykorzystanie czasu, unikanie bezczynności, czy też regularną modlitwę. Postaraj się modlić do Jezusa oraz Maryi w momencie ataku pokus i nie załamuj się tak wpadkami, gdyż właśnie o to chodzi złemu :) Spróbuj wyciągać wnioski z upadków, zobacz np. kiedy pojawiają się pokusy i co możesz zrobić żeby ich uniknąć.

Z Łaską Bożą z pewnością Ci się uda! Powodzenia, postaram się pomodlić w Twojej intencji :)


N maja 01, 2016 11:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2016 21:47
Posty: 40
Post Re: Masturbacja mój grzech.
Katolik1243 napisał(a):
... dowiedziałem się ze to grzech ...


Bardzo mnie to interesuje. Możesz mi podać werset z którego to wynika?


Cz maja 05, 2016 7:28
Zobacz profil
Post Re: Masturbacja mój grzech.
cupido1 napisał(a):
Katolik1243 napisał(a):
... dowiedziałem się ze to grzech ...


Bardzo mnie to interesuje. Możesz mi podać werset z którego to wynika?


W Piśmie Świętym jest o tym wyraźnie napisane: "Lecz Onan, wiedząc, że to potomstwo nie będzie należało do niego, ilekroć obcował z żoną brata swego, niszczył nasienie swoje, wylewając je na ziemię, aby nie wzbudzić potomstwa bratu swemu. Panu nie podobało się to, co czynił, dlatego i jego pozbawił życia." I Księga Mojżeszowa 38:9-10.

Odnosząc się do problemu autora, idź stąd, gdzie pokusa chce Cię dopaść. Znajdź sobie wtedy zajęcie.


Śr lip 26, 2017 14:15

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Masturbacja mój grzech.
Po pierwsze odpowiadasz na post napisany ponad rok temu, zauwazyles ?
Po drugie ten cytowany przez ciebie ustep wyglada na potepienie stosunku przerywanego, a nie masturbacji :
"ilekroc obcowal z zona brata swego niszczyl nasienie swoje wylewajac je na ziemie".
Obcowal czyli mial stosunek z bratowa, a nie masturbowal sie.


Śr lip 26, 2017 17:32
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 03, 2017 10:58
Posty: 89
Post Re: Masturbacja mój grzech.
Tutaj chodzi o tradycję żydowską - jego brat zmarł bez potomka, a więc pierwsze dziecko Onana byłoby przypisane jego bratu - by zachować ciągłość rodu. Onan nie chciał dać potomka bratu.

Nie ma w Biblii słowa o masturbacji.


Pn wrz 11, 2017 19:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL