Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Jestem pewny, że popełniłem grzech przeciwko Duchowi Świętem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 02, 2016 16:02
Posty: 5
Post Jestem pewny, że popełniłem grzech przeciwko Duchowi Świętem
Pomocy!!!
Dziś idąc drogą, widziałem palących, i na po chwili naszło mnie natchnienie aby upomnieć ale nie upomniałem, i przysły mi na myśli o grzechu przeciw Duchowi Świętemu I o grzechach niewybaczalnych, ale nie upomniałem. Po chwili zrozumiałem, że powiniem był upomnieć, ale ich już tam pewnie nie ma, i obiecałem lub przysięgłem (oby nie), że następnym razem to zrobie.
Ale tak się nie stało, zacząłem sie zamartwiać, że jak zobaczyłem palących nie przyszło mi na myśł aby upomnieć, i nie wiedziałem czy to zrobić byli to bezdomni. Ale pojechałem delej.
I zacząłem się już zadręczać, ale najgorsze było potem. Demony korzystając z mojej nie trzeźwiośści umysłu (usypiałem) zaczęły podpowidać. I powstała taka myśl i obraz w skrócie:
Odrzacam Jezusa i robie miejsce dla "prawdy" I pojawił się w czerwony anagram. Odrazu sięocuciłem i w myślach przerażony zaprzeczyłem! A potem w domu zacząłem już płakać z powodu tego grzechu, a w sumieniu w myślach widziałem płaczącego Jezusa i sam płakałem ale nie czułem szczególnego, żalu za to, że mogłem zuchwale zgrzeszyć, ale pewna świadomośc, że to złe i że chcę za to przeprosić.Ale potem pojawiła się jeszcze gorsza myśl, że to ja będę fałszywym prorokiem lub antychrystem, ale mój sprzeciw był i nadal jest stanowczy. Potem pojawiła się myśl bym nie zasmucał Ducha którym jestem przypieczętowany na dzień sądu i przestałem płakac. Czy jeste jakaś szansa, że popełniłem grzech niewybaczalny?


Wt lut 09, 2016 16:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Jestem pewny, że popełniłem grzech przeciwko Duchowi Świ
Pogadaj z psychologiem lub psychiatrą.Tylko się nie obrażaj, ale tu najlepiej pomogła by terapia.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt lut 09, 2016 17:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Jestem pewny, że popełniłem grzech przeciwko Duchowi Świ
Nie ma. Grzech przeciw Duchowi Świętemu polega na BRAKU ŻALU. Jeśli żałujesz, to go nie było. Kropka.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt lut 16, 2016 6:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL