Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 19:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Sposób na pojednanie z bliźnim :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 18, 2005 20:18
Posty: 28
Post Sposób na pojednanie z bliźnim :)
Pokłóciłeś się z bliską ci osobą?
Chcesz się pogodzić, ale nie wiesz jak to zrobić?
Przygotuj jej Mega Budyń Mocy!!!!!!
Ten budyń osłodzi wszelkie nieporozunienia:)


Otóż trzeba zakupić budyń (najlepiej waniliowy;)),
przygotować 1/2 litra mleka
odlać z tego pół szklanki i wymieszać w tym mleku budyń, a resztę mleka zagotować,
potem wlać do gotujacego się mleka budyń i ciagle mieszać aż odpowiednio zgęstnieje :)
Następnie wlewamy budyń do ładnej miseczki, przygotować świeże jagody, a jak nie świeże to zamrożone (dlatego trzeba pamietać w lato żeby zamrozić jagody na wszelki wypadek)
i z tych jagód ułożyć kształt serca na budyniu :)
Potem juz zostało tylko dać ten budyń osobie, z którą się pokłóciłeś troszkę :)

Efekt zgody i przebaczenia murowany. Potwierdzone, może nie naukowo, ale osobistym doświadczeniem :)[/b]

_________________
CZŁOWIEKU NAUCZ SIĘ TAŃCZYĆ, BO INACZEJ ANIOŁOWIE W NIEBIE NIE BĘDĄ WIEDZIELI CO Z TOBĄ ZROBIĆ !!!

św. Augustyn


Śr maja 25, 2005 21:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Hm... a myślisz, żę budyń wystarczy? Czasami pomaga tylko szczera rozmowa z osobą z którą się pokłóciliśmy. Natomiast budyń na osłodę bardzo się przyda :)


Śr maja 25, 2005 22:07
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 18, 2005 20:18
Posty: 28
Post 
Meg no wiesz, ja wiem, że czasem szczera rozmowa wystarczy, ale czasem jest trudno w ogóle cokolwiek się odezwać. Nie wiadomo jak zacząć, jak ubrać w słowa nasz żal, bo jest nam tak przykro.
Dlatego w takich sytuacjach polecam zacząc od budyniu, a potem słowa żalu i przebaczenia same polecą ;)

_________________
CZŁOWIEKU NAUCZ SIĘ TAŃCZYĆ, BO INACZEJ ANIOŁOWIE W NIEBIE NIE BĘDĄ WIEDZIELI CO Z TOBĄ ZROBIĆ !!!

św. Augustyn


Cz maja 26, 2005 12:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 05, 2005 21:49
Posty: 65
Post 
a ja myśle, że najlepszym sposobem na pogodzenie się z drugą osobą jest dokładne przemyślenie tego, dlaczego zaistniała taka sytuacja, jakie są powody, jaka jest w tym wszystkim moja wina (a przeważnie jest, bo nigdy nie jest winna tylko jedna osoba), uporządkowanie wszystkiego w sobie, a potem przystąpienie do Sakramentu Pojednania (jeśli jest taka potrzeba), a potem... Potem już sie jakoś ułoży, ale trzeba sie baaardzo starać, bo w dalszym ciągu nie bedzie łatwo.
(Znam to z doświadczenia :) oh i ciągle staram sie pokonać siebie) i za was trzymam, dacie rade !! ;)

_________________
....::::daj się prowadzić::::....


Cz maja 26, 2005 18:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
ja proponuje prosic o wybaczenie, niezaleznie od tego ile i wogole czy byla moja winna. Nawet narazajac sie na wysmianie.

Jesli sie nie jest w stanie tego zrobic to zaczac sie modlic za ta osobe.

Jesli sie nie jest w stanie tego zrobic poszukac spowiednika albo formacji w Kosciele ktora mi pomoze dojsc do tego punktu.


Pt maja 27, 2005 1:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post 
Najwazniejsza rzecza jest przeprosic a pozniej osladzac slowkami, no i....budyniem :)

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Pt maja 27, 2005 2:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL